משט לעזה - עמוד 36 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משט לעזה

אור כהן

Recommended Posts

• תגובות 626
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

החצופה שיוצאת ממך -רק נקווה שה' ירחם עלייך.

מומלץ כבר לא להתייחס לאתאיסטים,על אף שאני ציינת שזה נכתב למאמינים ,אבל מי תמיד דוחף תאף 8) .

אבל שלא יצא מדבריי -כפי שאתה כתבת.

לפי התורה להכותנו זה אפשרי - וזה מפורט איך ולמה.

להשמידנו -לא ניתן [זה אומר ברגע שאין עם יהודי- אז זה אומר שהוא נעלם חס ושלום]. וגם להשמיד את התורה לחלוטין גם לא ניתן. .. שאר אימפריות במהלך ההיסטוריה [בהרבה יותר חזקות ] נעלמו .

ככה שנבואה זאת המפורשת עדיין מתקייימת.... ;) .

תמיד צריך לעשות השתדלות להתכון ולהילחם.... .

'כוח ועוצם יד'י -זה פשוט רק להחזיק מאיתנו באופן פיזי יותר מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החצופה שיוצאת ממך -רק נקווה שה' ירחם עלייך.

מומלץ כבר לא להתייחס לאתאיסטים.

אבל שלא יצא מדבריי -כפי שאתה כתבת.

לפי התורה להכותנו זה אפשרי - וזה מפורט איך ולמה.

להשמידנו -לא ניתן [זה אומר ברגע שאין עם יהודי- אז זה אומר שהוא נעלם חס ושלום]. וגם להשמיד את התורה לחלוטין גם לא ניתן. .. שאר אימפריות במהלך ההיסטוריה [בהרבה יותר חזקות ] נעלמו .

ככה שנבואה זאת המפורשת עדיין מתקייימת.... ;) .

תמיד צריך לעשות השתדלות להתכון ולהילחם.... .

'כוח ועוצם יד'י -זה פשוט רק להחזיק מאיתנו יותר מידי.

נקווה שאתה צודק,הבעיה עם מה שאתה אומר שמאז ימי התנ"ך לא נתקלתי בשום אירוע על טבעי שהציל את עם מפוגרומים ועוד כך שדי קשה לי להאמין שיש מישהוא למעלה ששומר עלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניכנס לעומקו של דבר,בגלל נושא האשכול.

לא צריך על טבעי. בסך הכל יש הבטחה שהעם היהודי [הקטן ונרדף תמיד] ,כן הוא ישאר לעולם.

שהעם היהודי בגולה כן אנחנו עדיין שם- אלוקים מסתיר את פניו כפי שציין זאת בתורה -"וקם העם הזה וזנה אחרי אלוהי נכר-הארץ, אשר הוא בא-שמה בקרבו, ועזבני, והפר את-בריתי אשר כרתי איתו. יז וחרה אפי בו ביום-ההוא ועזבתים והסתרתי פניי מהם, והיה לאכול, ומצאוהו רעות רבות, וצרות; ואמר, ביום ההוא, הלוא על כי-אין אלוהיי בקרבי, מצאוני הרעות האלה. יח ואנוכי, הסתר אסתיר פניי ביום ההוא, על כל-הרעה, אשר עשה: כי פנה, אל-אלוהים אחרים...... ", על טבעי תראה רק במלחמה האחרונה שהיא הגאולה.

עריכה:

בכלליות.

מה שנכתב זה כן קשור, יש כאן כאלה שמפחדים או כותבים שישמידו אותנו, לכן זכותי לחזק אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך כל פעם מחדש הדיון מתגלגל לפסים אישיים ולנושאים שלא קשורים עכשיו זה הורג אותי.

תאמין לי שאם הערבים היו רוצים מדינה כבר הייתה להם מדינה. ניסינו לתת להם מליון פעמים.

הבעיה היא שבסופו של דבר הם לא פרייארים, הם לא יסכימו ל סבבה נבנה מדינה איפה שאנחנו חיים ברגע זה כל הגדה כל עזה שלנו ונפסיק לקבל את הכספים והתמיכה שנותנת לנו כל עוד אנחנו "כבושים".

המדינה היחידה שהם יסכימו לקבל זה מדינת איך שהיא, בלי יהודים. או לפחות לא במצב שאנחנו יכולים להיות בעמדת יתרון.

אנשים מסביב לעולם ובתוכנו פשוט מסרבים לקרוא בין השורות וחושבים שהכל מסתכם בזה שאנחנו כובשים אותם כי אנחנו ברוטאלים רוצחים וחסרי רחמים.

זה כבר יצא מגדר ההגיוני... תביעו את הדעות שלכם, מימין ומשמאל. קיצוניים, לכו הביתה.

אבל בבקשה, חדל מלחמת האחים הזאת. זה בדיוק המצב שהאוייב הפלסטיני והמוסלמי שלנו ברחבי העולם רוצה שנגיע אליו

קרע בעצמנו עד כדי כך שהם לא צריכים להתאמץ בכלל להרוס את העם היהודי.

צריך להתאחד ולהפסיק להיות פלוצים ולהטיח האשמות אחד בשני. אנחנו מתמודדים מול אויב לא פחות ולא יותר.

אתה לא יכול להתנהג לאויב כאל מישהו חלש ולרחם עליו כי הוא יתקע לך סכין בגב בלי שתשים לב.

כל עוד זרמים בתוכנו רוצים לטובת האויב, אנחנו נפסיד בקרב שתוצאתו, כמו שההיסטוריה מלמדת וחוזרת על עצמה, דם.

ובתור עם קטנצ'יק אין לנו יותר מידי דם לאבד.

ולא, אני לא מתיימר להיות נביא. צריך פשוט שתי עיניים וטיפה שכל לעבד את מה שמתרחש מסביבנו עשרות ומאות שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, יש גורמים בקרבינו שמזדהים יותר עם "הצד השני" מאשר עם העם שלהם... אתה מציע להתאחד? גם אני. שכל אחד יתאחד עם העם שאליו הוא יותר מחובר.

אין שום דרך מעשית לשכנע שמאלני קיצוני, מהסוג שמאמין שהערבים הם המסכנים בהסטוריה של האזור הזה וישראל מבצעת פשעי מלחמה על בסיס יומיומי ללא שום הצדקה, להודות בטעותו. אני גם מסכים עם קביעתך לפיה לא ננצח כל עוד יש בינינו כאלה התומכים בגלוי באוייב. לפיכך - שיתחברו לחבריהם בעזה. רק כך תהיה "אחידות" בעם שלנו.

מי שמפגין בעיר יהודית עם דגל אש"ף ביד - יהודי או ערבי - מבחינתי גירוש כפוי לעזה, או שדמו בראשו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בבקשה, חדל מלחמת האחים הזאת. זה בדיוק המצב שהאוייב הפלסטיני והמוסלמי שלנו ברחבי העולם רוצה שנגיע אליו

קרע בעצמנו עד כדי כך שהם לא צריכים להתאמץ בכלל להרוס את העם היהודי.

מסכים. תגיד את זה לחלאות שיצאו הערב להפגין עם דגלי אשף, יחד עם אויבי ברחבי העולם

הנה ציטוט שהשתמשו נגד ב youtube:

'After all, it is clear that we, the Jews, are the victims. Always. That applies to Jewish soldiers, too. True, we storm a foreign ship at sea, but turn at once into victims who have no choice but to defend ourselves against violent and incited anti-Semites.' - Uri Avnery

Rest my case

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחורים שאוהבים לסלף ולקחת דבר ולעשות ממנו א ' ב' ..באופן החלטי - זה מגעיל.

תגיד לי, קיימת בכלל אפשרות לסלף את דבריך ולהפכם ליותר מטופשים ממה שהם?

ואגב, לפי מה שאתה אומר אלוהים חברך הטוב התחייב כלפינו שהעם שלנו ישרוד לא משנה מה, הבנתי נכון?

אם כך, אני לא מוצא שום סיבה אמיתית שהחרדים ימשיכו להתפלל במקום שירות צבאי (הרי לפי מה שאמרת, בכל מקרה עמנו ישרוד), כי אין יותר שום צורך בתפילה למען שלום העם. לכן, אפשר יהיה לגייס את הציבור החרדי בהמוניו.

או שבעצם, חוקי התורה הם רק לטובת האינטרסים של החרדים - אז זה לא ככה, ואני סתם מסלף את דבריך, חצוף, אתאיסט (מה שאני לא) ומר אלוהים ידאג לטפל בי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש בזבוז זמן להתייחס לרוני.... באמת, פשוט אל. לדעתי הוא נהנה להתווכח על אלוהים ועל אמונה, כי אז כל תשומת הלב מופנית אליו... שימו לב שזה הוא שדוחף אותו תמיד, בכל נושא, בכל מצב, לא משנה על מה דיברנו בכלל... זה לא מעניין אותו - הוא רוצה את הצומי שלו.

עריכה: אני ראיתי עכשיו את התמונות... LEV, באמת נראה לך שרצו למנוע השפלה של בעולם!!?! רצתה להסתיר את התמונות האלו ממנו, האזרחים!! שלא נראה חס וחלילה איזה כישלון! שלא נראה מה הצבא עולל לחיילים שלנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...