תפקיד קרבי בצבא המשלב עבודה עם מחשבים-יש חיה כזאת? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תפקיד קרבי בצבא המשלב עבודה עם מחשבים-יש חיה כזאת?

EasyPooper

Recommended Posts

מה זה תפקיד "במחשבים" ו"במבצעית"?

הבחור ביקש שימוש כללי במחשבים,הוא לא ביקש לתכנת דוט נט תוך כדי בעזה...

יש תפקידים של תכנות,יש תפקידים שנוגעים ברשתות וכו' וכו'. השאלה הייתה כללית מדיי ומגוון התפקידים העוסקים במיחשוב רחב יריעה.

אני לא יודע למה אתה מזלזל בשדר חם. כל המערכות מבוססות ג'י פי אס מגדילות את היכולות של כלי (שלא לדבר על רמת המסגרת הבודדת ומעלה) באלפי מונים. להשוות בין שדר חם למשואה קצת מגוחך,למרות ששני הדברים הללו מאוד עוזרים וגם מאוד מתוחכמים (בהתייחס למשפט האחרון שלך).

אני לא יודע איך ביאסו אותך כל כך בשבטה או במקום אחר, הצבא עושה פשרות בכל הקשור לכסף וזמן. משקיעים במה שצריך ואת הזמן המינימלי כדי שלוחם יעלה לגדודים המבצעיים כשיר. בחי"ר זה יכול לקחת 4 חודשים,בחילות מקצועיים זה יקח יותר. בתכל'ס שתדע שהתוכניות חירום (זה בלמ"סי נא להירגע לפני הסקילה) מכשירות חיילים הרבה יותר מהר מזה (כמה ימים וכשבוע שבועיים בהתאמה) אז זאת אומרת שכנראה שזה טיפה יותר ממספיק.

תחשוב טיפה בגדול ולא כמו קוף ישראלי ממוצע שרואה שמשהו הוא לא כמו שהוא ראה באיזה סרט הוליוודי,ותבין שהצבא רחוק ממושלם,אבל ההתנהלות שלו סבירה והגיונית ולא חוסכת על מה שצריך בד"כ.

הבנתי בדיוק מה הוא רוצה כמה מכם פה אמרו שיש מצב להתעסקות במשואה\מחשבים טקטים של חילות הכלים אבל אני אמרתי שזה לא קשור בכלל אחד לשני.

גם אם הוא נניח יצא לסיור עם האמר\סופה 2 ממוגנים ובד"כ ברכבים האלו יש משואה זה לא שיהיה לו זמן "לשחק" עם זה, ללמוד על זה ושלא נדבר על זה שעד שהוא יוצא למ"כים אין בכלל מה לדבר על זה.

שדר חם היא תוכנה טובה מאוד עכשיו שיצא גם גרסאת ה400, הבעיה שלא לא כל כך משתמשים בה.

אני הייתי בעופרת יצוקה ורוב המבצע רק ניהלו שם את משימות האש שלנו, שזה חלק די מרכזי בשדר חם אבל זה לא הכי אמין כי בכל זאת שמרנו על מעקב ידני.

שדר חם יכול לעשות הרבה יותר מזה, וממה שאני מכיר לא משתמשים בזה כמו שצריך.

מה לעשות ביאסו לי את החיים בצבא, ראיתי איך הצבא עובד ובמה הוא מעדיף להשקיע כסף, כן בכל מקום יש את החרא שלו אני מבין את זה.

פשוט זה כל הדברים ביחד יוצרים תחושה כזאת.

ואין לי ציפיות גדולות מהצבא הזה.

זה לא אותו שידע לתמרן ולנצח במלחמות קודמות. ולפי דעתי זה כל הדברים האלו ביחד שיוצרים את האוירה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אני בגיל 15 ממש רציתי תפקיד שמשלב גם מחשבים וגם קרבי.

זה ישמע מפגר אבל רציתי גם להנות מזה שזה יעזור לי באזרחות וגם מהתדמית "המגניבה" של הלוחם.

בסופו של דבר, ככל שאתה מתקרב לזה ומתחיל לקבל את הזימונים אתה מתכוונן לתחום מסוים.

אצלי זה קרבי. עכשיו אני בסוף י"ב ואני לא מעלה בדעתי לא להיות קרבי.

מה שאני אומר זה שבגיל שלך אין לך מה להתעניין כ"כ כי זה עדיין רחוק לך ולא קיבלת זימונים ולא כלום.

אתה כבר תדע מה בא לך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איש יקר

היום כול יחידה מובחרת נוגעת בטכנולוגיה מגניבה לגמרי.

יחידת יעל מתעסקת בטכנולוגיה שרואים רק בסרטים

ולכל הממורמרים צהל לא הוקם לשרת אתכם אז תירגעו ותשרתו במקסימום שניתן.

ולתותחן אתה עובר על החוק -שמור על הפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איש יקר

היום כול יחידה מובחרת נוגעת בטכנולוגיה מגניבה לגמרי.

יחידת יעל מתעסקת בטכנולוגיה שרואים רק בסרטים

ולכל הממורמרים צהל לא הוקם לשרת אתכם אז תירגעו ותשרתו במקסימום שניתן.

ולתותחן אתה עובר על החוק -שמור על הפה.

כל האינפורמציה שאני הבאתי אפשר גם למצוא באינטרנט בלי בעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהייעוד שלה לא נאמר במפורש, לא אומר שבנאדם נורמאלי עם אינטיליגנציה ממוצעת לא יצליח לקרוא בין השורות ולהסיק מסקנות.

אני לא נוקף פה צד, הרי שהדברים פה כן נאמרו בכלליות ומבלי להיכנס לפרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמינו לי אני יודע מתי אני עובר את הגבול, ובוא נגיד שברגע שהגדוד שלי נכנס לקו חי"ר ביו"ש הערבים כבר דאגו להצית צמב"ר וליד זה שלט עם שם המג"ד ושלא ינסה לשחק איתם משחקים..

הם לא טיפשים והם יודעים איפה ולאן להיכנס.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אבירן" עזוב אני לא ייכנס איתך לוויכחוחים של כמה הצבא פה חרא, וכמה לא דואגים לחיילים.

אם אתה לא חושב שדואגים לחחילים תשתמט(לא חסר כאלה) או שפאקינג תעבור לחו"ל(מה שאתה כל כך רוצה). עם אנשים כמוך לא תיהיה לנו מדינה...

אני לא רואה סיבה למה לא להתגייס, אפילו שמאכילים אותך חרא 3 שנים, תאמין לי שזה עדיף מאשר לא לעשות , גם מבחינה נפשית וגם מבחינה לעתיד. אני שתביא לי חברות הייטק ישראליות שמכבדות את עצמן שלא ייתנו העדפה לבן אדם שעשה .

ד"א בקשר למה שדיברת שהמדינה חרא, אין לי מה להגיד לך אני רואה פה סטודנטים ואנשים שחיים את החיים כמו שצריך. אם אתה חשוב שבארה"ב תחייה יותר טוב מפה תאמין לי שאתה טועה בגדול...מה בגדול בענק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו הרבה זמן לא קראתי דיון ארוך בפורום והרבה זמן לא הגבתי.

לפותח הדיון אין חיה כזאת, ישנם יחידות שמתעסקות עם המון מגניבה, ורובן כבר פורטו לך פה אבל אני לא חושב שלזה התכוונת.

לaviran9111 אתה אידיוט מצטער על השפה, אבל לא יכולתי להתבטא אחרת.

מצד אחד אתה רושם שבמלחמת לבנון השניה היו מלא טעויות, מצד שני אתה רושם שחי"ר בלוחמה המודרנית כבר לא משחק תפקיד.

אידיוט, אחד הלקחים הגדולים מהמלחמה היו שחיילות היבשה נזנחו והצבא הסתמך על חיל האוויר וראינו מה התוצאות.

שבועיים של הפצצות על בנק מטרות שהוכן במשך שנים ואחרי זה לחיל האויר לא נשאר מה לעשות צא מהסרט.

אני יכול להגיד דבר אחד על הצבא כחיל שהשתחרר לא מזמן לאחר שירות קרבי ביחידת שדה רגילה, הצבא הוא הגוף הכי גדול והכי מטומטם במדינה, אבל אין שום דרך אחרת לנהל אותו אז לכול המלכלכים ובמיוחד לaviran9111 צאו מהסרט שלכם.

גוף כזה גדול אף פעם לא יהיה מושלם, אף פעם לא יהיה חסכן, ואף פעם לא ימצא חן בעיני אף אחד.

זה לא טוב לכם לכו לקב"ן ותגידו לו שאתם פוקימון.

רק תפסיקו לז**ן תשכל יש פה ילדים בני 15 שעוד יאמינו לשטויות שלכם.

מעדיף משטמטים שאומרים שלא בא להם לעשות מכול מני ממורמרים בשקל וז**ני מוח שבוכים כמה חרא פה וכמה חרא הצבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...