תפקיד קרבי בצבא המשלב עבודה עם מחשבים-יש חיה כזאת? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תפקיד קרבי בצבא המשלב עבודה עם מחשבים-יש חיה כזאת?

EasyPooper

Recommended Posts

אני אחרי זה, הרבה אחרי. הצבא פוגע בחיילים שלו גם החיים אדוני. רק לפני שנה חיילים מעופרת יצוקה קיבלו מכסניות עם כדורים לא מתאימים בכללו שגרמו למעצורים בנשק. מעבר לכך שגם בתפקוד היומיומי קורים תקלות ללא הפסקות, ורק לפני חודש המון הרוגים מאש כוחותינו, מה שגרם לביצוע בדיקה שהוכיחה שבעופרת יצוקה, בין 60%-75% מההרוגים היו מאש כוחותינו. באף בעולם האחוזים הם לא כאלה גדולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מצד שני לא כל מנהל בטאליות בערים בעלות רמות צפיפות כזאת של עזה עם ידיעה שבדקה אחרי שהפגז פגע בביניין כל המערכת תצטרך לתת דין וחשבון לעולם כולו בלי סיבה ניראת לעין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחרי זה, הרבה אחרי. הצבא פוגע בחיילים שלו גם החיים אדוני. רק לפני שנה חיילים מעופרת יצוקה קיבלו מכסניות עם כדורים לא מתאימים בכללו שגרמו למעצורים בנשק. מעבר לכך שגם בתפקוד היומיומי קורים תקלות ללא הפסקות, ורק לפני חודש המון הרוגים מאש כוחותינו, מה שגרם לביצוע בדיקה שהוכיחה שבעופרת יצוקה, בין 60%-75% מההרוגים היו מאש כוחותינו. באף צבא בעולם האחוזים הם לא כאלה גדולים.

רוב המקרים שציינת פה, זה טעויות לוחמים בלבד.

כדורים לא תואמים? לוחם מקצועי בודק את כל כדוריו לפני יציאה לפעילות ובטח ובטח בסדר גודל כזה.

אש כוחותינו? תבדוק כמה הרוגים יש לצבא ארה"ב בשנה האחרונה וכמה לנו. אנחנו שולטים באיו"ש ברמה מאוד גבוהה, ואני מקווה שנעשה אותו דבר בעזה, שלצערי זה משהו שאני לא רואה שהוא קורה.

שום בעולם לא יכול למנוע הרוגים בקרב ולהבטיח להחזיר חיילים בשלום הביתה ואת האמת, יחסית, אנחנו עושים את זה בצורה נהדרת מאז מלחמת לבנון השנייה. הטענה היחידה שלי כלפי הצבא, היא שחרור שליט, שזה נושא כאוב מאוד לכולנו, אבל אני מבין את האינטרס לא לשחרר כמות בלתי נגמרת של אסירים עם דם על הידיים בשביל חייל בודד אחד, אבל בגלל שהצבא שלנו הומני ברמות מטורפות, הם משחקים בנו במו"מ מתיש וכואב.

מי ייתן והוא יחזור במהרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי, במלחמת לבנון השנייה היית בחיתולים? על בינת ג'בל לא שמעת? אולי פאשלת המלחמה הכי גדולה שהיית מאז החווה הסינית וסברה ושתילה.

ההבדל הוא בין צבא לצבא ארה"ב הוא שבצבא ארה"ב יש מספיק תקציב ומספקים גם לחי"ר הפשוטים דבר שנקרא IFF. לא אתחיל להסביר על המערכת, קראו בויקיפדיה. המערכת הזאת מספקת להם ידע טוב איפה הם, איפה החברים ואיפה האוייב ויש להם, בנוסף, סיסמאות שצועקים כדי שיזהו אותם כחברים.

מעבר לכך שאף מלחמה בישראל לא משתווה לעיראק. נסה להילחם שם חודש ואז לחזור ולספר על זה. רואים בסרט "מטען הכאב" (The Hurt Locker) רק חלק מהחוויה המצמררת של החיילים שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשתוציא רישיון על קטנוע של 125 סמ"ק ותשלם כל שנה 5,800 ש"ח, תשלם על לימודים שכר מטורף (במקרה שלי רק הלימודי תעודה עלו מעל 10,000), תשלם את כל ההוצאות שיש מסביב, ותסתכל על בני גילך בארה"ב ותראה שהם לא מוציאים 20% ממה שאתה מוציא וחיים כמו מלכים, אתה תרצה לשרוף את דגל המדינה, לנגב איתה את הישבן ולזרוק את הדרכון לשירותים.

תחשוב על זה ככה - איך סטודנט שמוציא 7,000 בחודש ומקבל הכנסה של 4,000 (במקרה הטוב) אמור להתקיים? לעומת עמיתו מארה"ב שמוציא בחודש בקושי 2,000$ ומכניס מעל 4,000$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב על זה ככה - איך סטודנט שמוציא 7,000 בחודש ומקבל הכנסה של 4,000 (במקרה הטוב) אמור להתקיים? לעומת עמיתו מארה"ב שמוציא בחודש בקושי 2,000$ ומכניס מעל 4,000$.

:lol: :lol: :lol: :lol:

איפה אתה חי? האנשים בארה"ב חיים עם ההלוואות סטונדטים שהם לוקחים שנים אחרי שהם סיימו לימודים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה בעצם מוציא את המרמור שלך על המדינה והצבא?

אין ספק שלסטודנט אין "חיים דבש" במדינתנו ואני גם בשנים הקרובות יצטרף לסטודנטים בישראל, אך חביבי, אתה תמיד יכול לבחור לא ללמוד פה, אם זה רצונך.

אני לא מבין את הקשר בין חייך כסטודנט לצבא, במדינה שאין לה בעיות טריטוריאליות יש לה גם את האמצעים לפתח את עצמה ברמה שונה ולהעלות את רמת החיים של הפרט במדינתה. כמו שאתה משווה אותנו לארה"ב, שאין מה להשוות בכלל, אני יכול להשוות אותך להודי הממוצע ולאמר לך שיש לך מזל שלא נולדת קבצן, טרנסוויסט או הפועל הכי שחור שיש בעולם. הכל יחסי.

פה נולדת וזה המצב. המדינה שלך נמצאת במצב בעייתי מבחינת אויביה הסובבים אותה ואף נמצאים בתוכה, אז תקציב הביטחון שלך תופס חלק נכבד מתקציב המדינה. אתה מעדיף שזה היה הולך לטובת רמת החיים האישית שלנו? אם זה היה המצב, כנראה לא היינו פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לא לחיות מאשר לחיות בעוני או לא להגיע למצב שאתה יכול להתפרנס בכבוד.

התירוץ של מדינות אוייב הוא ממש לא תירוץ. אם המדינה הזאת לא יכולה לספק לאזרחים שלה מקום טוב לחיות בו בגלל המדינות מסביב, שלא תהיה מדינה. המדינות מסביב לא יעלמו לא משנה מה תעשה, אז עדיף כבר שלא תהיה מדינה ואנשים יעברו לחו"ל.

ולגאון מעליך, תבדוק טוב שוב. אתה אולי מדבר על סטודנטים שבחרו ללמוד או משפטים שאלה מקצועות יוקרתיים ולא נלמדים בקולג' הממוצע, לא המקומי ולא הארצי, אז בוחרים אוניברסיטאות ששכר הלימוד שם יקר. אבל יודע משהו? כשהם מסיימים הם מרוויחים בכבוד, ולא כמו רופאים פה שחלקם מרוויחים מתחת למינימום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כפי שאמרתי, אני בטוח שאם באמת תרצה אתה תאכל ללמוד בחוץ לארץ בכיף, בין אם זה באירופה, או בארה"ב.

וזה לא תירוץ זה המצב הקיים. אולי אתה ספציפית מוכן לוותר על המדינה ולעבור לאיזה אוגנדה בשביל איכות חיים יותר טובה, אבל רוב הארץ לא מוכנים לשמוע על זה בכלל, כמוני. אני אישית מרגיש חיבור לארץ ואם אני יעזוב אותה בשלב זה או אחר, זה רק בגלל החוסר ליברליות והחוסר מפותחות שמפריע לי פה, אבל אני בהחלט אוהב את הארץ.

ושוב, מה מונע ממך ללמוד בחו"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרוב לא חושב כמוך. עובדה שכל שנה יותר ויותר עוזבים את . מסקר גם שערך משרד החינוך, נמצא שמעל 70% מהתלמידים לא רואים את עתידם במדינה ומעל 60% מתוך ה-70% האלה רואים את עתידם בארה"ב.

מה לעשות - מה שאתה משקיע זה מה שאתה מקבל, וכשהמדינה משקיעה כלום בחינוך ומליארדים בחרדים, זה התוצאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אני ממש לא חובב חרדים, אבל הם חלק לא קטן מהמדינה.

ושוב אני אשאל אותך, בפעם השלישית, אם אתה לא רוצה לענות פשוט תגיד, למה אתה לא עוזב ללמוד בחו"ל? זה רצונך לא?

בסופו של דבר, רצונות ומעשים לחוד, הרבה אנשים יודעים לדבר שהם מבססים את טענותיהם על סטטיסטיקות שהם קראו פה ושם, אבל המציאות היא שונה.

כמו שאמרתי, זו מדינתך, אתה לא מרוצה, תעזוב, אתה לא מרוצה ונשאר? אל תתלונן.

אני אישית איני מסכים עם חלק גדול ממה שהולך במדינה הזאת, במיוחד בכל החלק של הכפיה הדתית, אך אני אישית מוכן לקבל את זה על מנת לחיות פה, כי אני אוהב את הארץ, את חלק מהתרבות ואת ההיסטוריה שלה, אם לא הייתי מוכן, הייתי הולך לעבוד בחו"ל, לעשות ג'ובות שבטח ובטח יותר מפה, ולעשות את הטיול של החיים שלי, וישר להתחיל ללמוד באירופה ואני עוד לא שולל את זה, אבל כרגע אני רואה את עתידי בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבר לכך, לא יודע אם הייתי הולך ליחידת עילית בצבא שניסה להכחיש את העובדה שלוחמי השייטת (ואני מדבר על כאלה שסיימו מסלול) צללו בקישון וקיבלו מזה סרטן ונהיו עקרים ואז הודה שהוא התכחש וכרגיל האשים את הש.ג.

כמה שטויות במשפט אחד... עדיף שתסתום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...