תפקיד קרבי בצבא המשלב עבודה עם מחשבים-יש חיה כזאת? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תפקיד קרבי בצבא המשלב עבודה עם מחשבים-יש חיה כזאת?

EasyPooper

Recommended Posts

אבוי התמימות, אבוי הטמטום...

איש, יש לך עוד 3 שנים עד הצבא! אתה יודע כמה זמן זה ומה יכול להשתנות בפרק זמן הזה

שנית, אין שום תפקיד קרבי שמשלב מחשבים... אם אתה מחשוב אתה לא קרבי, זה הכל

שלישית, תזכור כי ה"רצון" שלך יושב הרבה יותר נמוך בעדיפות יחסית לרצון והצרכים של צהל, הם יכולים להשתין עליך בקשת אצל הקצין מיון (אני מכיר את המערכת מבפנים וגם היא דפקה אותי בזמנו)

אני מנסה להשאר אופטימי אחרי הכל ;D

טוב, כניראה אצטרך להסתפק בסיירת מטכ"ל :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה יכול להביא סימוכין לדברים שאתה אומר כאן?

לא באמת משנה לי אבל אני דווקא שמעתי דברים הפוכים ממספר גורמים.

ציטוט מהאתר הרשמי של חיל האוויר:

"כרגע לא ניתן להתקבל לקורס-טיס לאחר ניתוח לתיקון הראייה. ייתכן כי בעתיד, לאחר שיאסף ניסיון רפואי מספק אודות ניתוח זה, תשתנה המדיניות."

והרי הציטוט: http://www.iaf.org.il/Templates/BeforeDraft/FAQ.aspx?lang=HE&lobbyID=70&folderID=73&subfolderID=176&currentPageNumber=3#

ולגבי המשקפיים הם כבר לא מפרסמים שם אלא באתר "עולים על מדים" תחת "רב סרן שמעותי" (שהיום כבר הפך לרב אלוף חח).

אני מנסה להשאר אופטימי אחרי הכל ;D

טוב, כניראה אצטרך להסתפק בסיירת מטכ"ל :smile1:

לפני שבכלל תחלום על לעבור את יום סיירות, אתה צריך לקבל אליו זימון.

מעבר לכך, לא יודע אם הייתי הולך ליחידת עילית בצבא שניסה להכחיש את העובדה שלוחמי השייטת (ואני מדבר על כאלה שסיימו מסלול) צללו בקישון וקיבלו מזה סרטן ונהיו עקרים ואז הודה שהוא התכחש וכרגיל האשים את הש.ג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתגיע לשייטת תדבר...אל תדבר ממה שהתקשורת מזינה אותך.

בא לי להרביץ לך. קרוב משפחה שלי היה מפקד בשייטת והגיע לדרגה גבוהה והתחיל להדריך טירונים בקורס והיה מאלה שהשתלטו על קארין A. אז אל תגיד לי שאני ניזן מהתקשורת. אני יודע מספיק טוב כמה הצבא מחורבן בקטעים האלה. כשהם התלוננו, הצבא השתיק אותם ופטר אותם ממילואים וככה זרק אותם לעבור את הטיפולים (שעולים עשרות אלפים ולא בטוח שעוזרים) מכספם.

הצבא בסופו של יום הוא גוף כלכלי, והראייה לכך הוא העדיפות שלו לתת בשר תותחים את גולני וגבעתי ולא לוחמי שייטת בקרבות, ולכן לא שומעים על הרבה הרוגים מהיחידות האלה.

בשביל לקבל זימון ליום סיירות צריך פרופיל 82 ומעלה (669 היחידים שדורשים פרופיל 97 ומקבלים גם חריגים), וקב"א מעל 52.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיים אל תצפה להיות מה שנקרא תומך לחימה

זה כמו שיש בהמבורגר את הלחם שזה הגובניקים ואת הבשר שזה הקרביים אז תומכי לחימה זה המיונז

מה הקשר תומך לחימה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסבתינדודא שלי היתה מחט בצפון בלבנון הראושנה... :bash: :bash: :bash:

קיצר עזוב, אם זה התירוץ שלך לא לשרת ביחידת עלית בצבא, כנראה שאתה לא מתאים.

קיצר עזוב, אתה עלוב מהחיים. כל כך עלוב שמצטער להגיד אבל אתה לא שווה יריקה. אתה מודע לעובדה שאתה צוחק פה על משהו שקרה באמת? זה קרה לפני 10 שנים בקושי דאמט!

לך תמות אתה למען מדינה בשקל. תשאל את כל הלוחמים שצללו בקישון, רובם יגידו לך שהיו מעדיפים לעזוב לחו"ל ולא לשרת את המדינה שתקעה להם סכין בגב ולקחה לחלק את הזכות להיות אבא!

אתה זה שאוכל את הלוקשים של התקשורת והאינטרנט. אני יודע מספיק טוב כמה המערכת הזאת רקובה, משהו שפישר כמוך עוד לא למד על בשרו.

תזכור רק שלמות למען המדינה זאת חשיבה פאשיסטית שמתאימה למדינות טוטאליטריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אתה לא מכיר אותי. פשוט עיצבן אותי שייחסת את עתידך (?) בצבא בתור לוחם ביחידת עלית רק בגלל מקרה שקרה והיום כל מי שבצבא יודע שלא יקרה.

בתור אחד שסיים לא מזמן שירות קרבי מלא, במקום שאני לא יכול לפרט עליו, עצוב לי עליך ועל החשיבה שלך.

מצידי אתה וכל מי שחושב כמוך יכול ללכת למדינה אחרת, אף אחד לא מחזיק אותך בכוח.

ובטח ובטח אתה לא ראוי לכל הנופלים שאתה עכשיו מבזה בדבריך, באמת שאני לא מבין את הגישה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצבא בסופו של יום הוא גוף כלכלי, והראייה לכך הוא העדיפות שלו לתת בשר תותחים את גולני וגבעתי ולא לוחמי שייטת בקרבות, ולכן לא שומעים על הרבה הרוגים מהיחידות האלה.

אני חושב שאמרת מספיק שטויות ליום אחד, אסור לך לכתוב בפורום עד יום ראשון אתה עלול להעמיס על השרתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב שאכפת לי איפה ששירתת? אני מכיר את גבי אשכנזי וגם את דן חלוץ מהמקום שהייתי בו כשהייתי קטן, אז אם הייתי רוצה לדעת עליך משהו תאמין לי שלא הייתי שואל אותך בכלל כי לי, כמו לצבא, לא מזיז מבשר תותחים.

והצבא הוא גוף כלכלי אדון. תשאל את זה אחרת - הצבא יכול לקבל הרבה אנשים עם בעיות נפשיות, אבל העובדה שצריך לממן להם טיפולים פסיכולוגים ופסכיאטרים שמסתכמים כל שנה במעל 20,000 (ואפילו מעל 50,000) לאדם (!) הופך את המצאותם בצבא לאי כדאיות כלכלית, ולכן כשהצבא שומע על אדם שלוקח ציפרלקס או אדם שלוקח ריספרדל או אדם שלוקח פרוזאק, הוא מיד מעביר אותו לפסיכיאטר צבאי לאישור פטור משירות ביטחון.

אני יכול לשאול אותך אחרת - למה הלוחמים יצאו וחזרו מבינת ג'בל כמו גרביים לכביסה ולצבא לא היה אכפת מכל אלה שנהרגו בהחלטות האלה והיום אף אחד לא זוכר אפילו את התקריות בבינת ג'בל.

התקריות בסברה ושתילה שגרמו להרבה אנשים לצאת מדעתם (בינהם ארי פולמן שביים את "ואלס עם באשיר" שעסק בשאלה כמה המלחמה זה דבר מטופש) והצבא לא מימן להם שום טיפול פסיכולוגי.

צריך עוד דוגמאות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניכם (או שלושתכם?) מביאים דוגמאות שבסיכומן אפשר להגיד- לצבא יש גם יתרונות וגם חסרונות.

משהו שאפשר להגיד על כל דבר בדבר הזה שאנחנו חיים בו

לנסות להוציא את האמת לאור בדיון הזה לא יצא, אז בבקשה בואו נחזור לנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר כמו ילד.

ברור שהצבא מבוסס על כלכלה והוא בטח ובטח לא מנסה לפגוע ובטח ובטח לא ביוצאי יחידות מובחרות.

אתה לוקח מקרה שקרה בעבר וכן היו גם עוד כמה מקרים שהצבא לא דאג לחייליו כמו שצריך, ולרוב זה בגלל מצב חירום, מלחמה.

בכל מקום, איגוד, ארגון שתבדוק תמצא ליקויים ובעיות שקרו במהלך השנים, באמת כל הכבוד.

הדור של היום, של המקבל הכל על צלוחית של כסף, הוא פשוט נוראי ואני בתור אחד מהם אומר את זה.

אנשים אשכרה חשבו עליך עוד מלפני שההורים שלך חשבו להוליד אותך וסיכנו את חייהם ושמבקשים ממך לתרום קצת אתה נרתע?

אני מבין את הפחד, אבל לא מבין את הדיעות הללו.

אז כן היו מקרים מבזים והיו תקלות, אבל היום ליהיות חייל זה ממש קל לעומת פעם ומחדלים בסדר גודל כזה לא יתרחשו שוב, לפי דעתי.

בן כמה אתה אם אפשר לשאול? כי אתה נשמע לפני גיוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...