משושי הליבות של AMD‏ יוצאים לדרך! - עמוד 6 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משושי הליבות של AMD‏ יוצאים לדרך!

F430

Recommended Posts

אתה שוב ממשיך עם חצאי אמת

אותו אופטרון 2600 (שאתה רוצה להרכיב בשרת 30 ליבות) עולה 1000 דולר ליחידה

xeon בארכיטקטורת נהלם של 4 ליבות בתדר דומה (שנותן יותר ביצועים מאותו האופטרון) עולה כ250 דולר פחות

אתה קפצת באמצע דיון וכנראה לא קראת מה דיברנו קודם.אלכס דיבר על 6 ליבות ו-12 נימים למחשב דסקטופ. אם זה מה שהוא רוצה אז לבריאות. יש מי שירצו באותו מחיר חמישה 1055 שיתנו לו 30 נימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן, כי זה נורא הגיוני למשתמש ביתי להחזיק 5 מחשבים

אבל נזרום איתך, איך זה אותו מחיר?

כל 1055 כזה צריך לוח אם? צריך זכרון? צריך דיסק קשיח? צריך מארז וספק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כי זה נורא הגיוני למשתמש ביתי להחזיק 5 מחשבים

אבל נזרום איתך, איך זה אותו מחיר?

כל 1055 כזה צריך לוח אם? צריך זכרון? צריך דיסק קשיח? צריך מארז וספק?

נו, ואני פאנבוי, אני...

אני מצטט שוב מה שכבר קראת. אולי עוד פעם זה יחלחל:

אף אחד לא מתווכח עם זה שה980X הוא מלך הביצועים. כתרו במקומו מונח, אבל במחיר שלו אפשר לקנות חמישה 1055T או שלושה וחצי 1090T. יש מי שאצלם השיקול הזה רלוונטי ואת זה משום מה אתם מסרבים לקבל או להבין. אם אתה בכל זאת רוצה להתפשר ולחפש מוצר ביניים טוב ועדיין היי-אנד לפחות בדסקטופ אז יש שחקן חדש בשכונה שגם אותו אפשר לשקול (כי הוא באותה רמה של 9X0 או 8X0 תלוי כבר באפליקציה ועדיין זול מהם)

בד"כ לא בונים צי על פי התוצאות של פתיחה ברמזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי, אני בשום שלב לא דיברתי על ה980gx

אתה טוחן את השכל על המעבד הזה ופעם אחת לא הזכרתי אותו

כמובן שהוא בשום קונסטלציה לא משתלם בעליל, לא בשוק הביתי ולא בשוק השרתים

אבל אתה מעלה לנושא אופטרון שנחות מה1090 בביצועים (בגלל הפרש מהירות שעון גדול) ועולה 1000 דולר ליחידה

תצמד לבנצ'מארקים של משחקים ברזולוציות גבוהות מאוד (כי ככה הרי בודקים מעבדים לדעתך) ולבנצ'מארקים של הצפנה

אם יש בנצ'מארק שהמעבד של מנצח בו (בטעות) זה כנראה בגלל שהאתר מוטה או שאינטל עשו אופטיזציות לבנצ'מארק

ותמשיך עם הדמגוגיה והפרנויות (לגבי כל מי שחושב אחרת ממך), זה מוציא אותך מצויין בת'רד הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האתר מוטה או שאינטל עשו אופטיזציות לבנצ'מארק

It sounds so unrealistic, but that's really happening :<

Do you remember the AMD/Intel lawsuit?

If the CPU market was a high school movie would be the rejected geek that everybody hates and Intel would be the successful jock that always beats for fun with all the girls around him.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

It sounds so unrealistic, but that's really happening :<

Do you remember the AMD/Intel lawsuit?

If the CPU market was a high school movie would be the rejected geek that everybody hates and Intel would be the successful jock that always beats for fun with all the girls around him.

LOL

זה כל כך נכון

רק תוסיף שלגיק הזה מידי פעם יש איזו הצלחה זמנית (athlon , athlon64) אבל אז התותח של הכיתה מהר מאוד מוריד את הגיק חזרה לכדור הארץ (סדרת core)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי, אני בשום שלב לא דיברתי על ה980gx

אתה טוחן את השכל על המעבד הזה ופעם אחת לא הזכרתי אותו

כמובן שהוא בשום קונסטלציה לא משתלם בעליל, לא בשוק הביתי ולא בשוק השרתים

אבל אתה מעלה לנושא אופטרון שנחות מה1090 בביצועים (בגלל הפרש מהירות שעון גדול) ועולה 1000 דולר ליחידה

תצמד לבנצ'מארקים של משחקים ברזולוציות גבוהות מאוד (כי ככה הרי בודקים מעבדים לדעתך) ולבנצ'מארקים של הצפנה

אם יש בנצ'מארק שהמעבד של אינטל מנצח בו (בטעות) זה כנראה בגלל שהאתר מוטה או שאינטל עשו אופטיזציות לבנצ'מארק

ותמשיך עם הדמגוגיה והפרנויות (לגבי כל מי שחושב אחרת ממך), זה מוציא אותך מצויין בת'רד הזה

תגיד, אתה קצר רוח או עצבני או מה?

גם לא השבת לגופו של עניין וגם תוקף ברמה האישית. מה קורה לך? עד כדי כך דיון טכני מחולל בך כעסים? תרגיע, שתה משהו.

(על ה980 אלכס דיבר, הוא רצה 6 ליבות ו12 נימים ואתה, בלי להבין על מה דיברתי, קפצת בראש)

בכל מקרה, אני רואה שבעזרת כמה נשמות טובות הדיון הזה הפך להיות מלחמת בוץ אינטל-נגד- באופן כללי, וזה אוף-טופיק לנושא ולפיכך לא אשתתף בו יותר. לא שאין לי מה להגיד בנושא, יש והרבה אבל הוא לא נוגע למשושים החדשים שיצאו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה לוחות נמכרים היום בארץ ל-1090 הזה ב-1500 שקל ? זה פשוט מעבד מעולה במחיר הזה.

נ.ב זה הכל תודות לכל הטכנולוגיות ה-OC האוטומטי האלו בדור האחרון. כל הכבוד לאינטל ו- שביטלו את הצורך שלי לעשות OC קבוע ולחסוך בחשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, התכוונתי האמת אם מישהו ראה לוח נורמלי שכזה למכירה בישראל. ראיתי משהו של 790 אבל דגם בינוני ולא מעניין במיוחד.

עריכה:

מצאתי ב (יושבים?) KSP את הלוח הכי טוב של אסוס למכירה רק ב870 ש"ח. זה ממש זול!!! ה-P6T DELUXE שלי למעבד I7 920 עלה לי פי 2.

http://www.ksp.co.il/hmain.php?now_snif=ksptelaviv&uin=8297

הממ... אני מקווה ש- לא יפשטו את הרגל בקצב הזה של טובים ומחירי מרתף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...