המלצה עבור כ. מסך למחשב רינדור ב3ds Max - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה עבור כ. מסך למחשב רינדור ב3ds Max

The-Who

Recommended Posts

שלום רב,

ברצוני לרכוש מחשב חדש בעלות כוללת של כ-10,000 ש"ח, שעיקר שימושו הוא ליצירת מודלים ורינדור ב3ds Max. פתחתי נושא חדש בפורום מפרטים, אך המליצו לי לבקש פה המלצה לכ. מסך ולפי ההצעה הזאת לבנות את שאר המפרט.

חיפשתי זמן רב מקור אמין ומסודר ברשת, אך לא מצאתי מקום אחד שבאמת מסביר למה עדיף לקנות יעודיים (QUADRO, למשל) על פני "רגילים" שמיועדים להרצת משחקים. הדגש העיקרי מבחינתי הוא על כרטיס מסך שיאפשר את האצת הרינדור ככל שניתן.

לפי האמור לעיל, הרי שרצוי שמחיר הכרטיס יהיה 3,000 ש"ח לכל היותר.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אכן כרטיסי הQUADRO מיועדים לעבודה כזאת, גם FIREGL מבית ATI והנה כמה אופציות:

http://ksp.co.il/hmain.php?uin=8325

זאת האופציה הבסיסית, כרטיס שהוא יותר מתאים למעצב בייתי.

לעבודה יותר תעשייתית:

http://ksp.co.il/hmain.php?uin=8354

מבוסס על המבנה החזק של GTX285.

באמת שאני חושב שלא צריך יותר מזה. הדרגה הבאה תעלה לך יותר מ4000 שקלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כגרפיקאי שנים בתחום הרשה לי להמליץ לך ללכת על ה

Geforce GTX 470

או לחכות מעט לדגמים הזולים יותר של הסדרה GTX 4XX (אני מאמין ש 460 יהיה הכדאי ביותר)

אני הולך עכשיו לפורום מפרטים לראות שלא עשו לך טעויותבמפרט.

הסיבה לכרטיס - כפול מעבדי מבסדרת ה285 לרינדור על הכרטיס מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר בחור שקנה HD4850 וצרב עליו ביוס של כרטיס FIREGL המבוסס על ליבה תואמת שעולה בסביבות ה15 אלף ש"ח ונהנה מביצעוים כפולים עקב OC.

תשקול זאת כאפשרות

BUNNY, כרטיס הGTX470 ממש, אבל ממש לא משתלם לגראפיקאי.

א. כרטיס המיועד לרינדור באותו טווח מחיר יתן לך ביצועים עדיפים מעט, לא משנה כמה מעבדי ידחפו ל470

ב. הכרטיס המדובר זולל כמות חשמל כפולה מכרטיס רינדור המבוסס על ליבת ה GTX285 שנירנדר לך תמונה ברבע שעה יותר מהר מה470

מה גם שכרטיס המיועד לרינדור תומך ברמת פילטרצייה כפולה מכרטיס המיועד לגיימינג ועוד שלל טכנולוגיות מועילות

אישית אני אוהב יותר את כרטיסי הFIREGL, אבל לא רבות החנויות בארץ שמוכרות אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר בחור שקנה HD4850 וצרב עליו ביוס של כרטיס FIREGL המבוסס על ליבה תואמת שעולה בסביבות ה15 אלף ש"ח ונהנה מביצעוים כפולים עקב OC.

תשקול זאת כאפשרות

BUNNY, כרטיס הGTX470 ממש, אבל ממש לא משתלם לגראפיקאי.

א. כרטיס המיועד לרינדור באותו טווח מחיר יתן לך ביצועים עדיפים מעט, לא משנה כמה מעבדי CUDA ידחפו ל470

ב. הכרטיס המדובר זולל כמות חשמל כפולה מכרטיס רינדור המבוסס על ליבת ה GTX285 שנירנדר לך תמונה ברבע שעה יותר מהר מה470

מה גם שכרטיס המיועד לרינדור תומך ברמת פילטרצייה כפולה מכרטיס המיועד לגיימינג ועוד שלל טכנולוגיות מועילות

אישית אני אוהב יותר את כרטיסי הFIREGL, אבל לא רבות החנויות בארץ שמוכרות אותם

א. תגדיר "כרטיס מיועד לרינדור". אין דבר כזה היום כרטיס מיועד לרינדור. יש מנועי רינדור שעושים שימוש בכרטיסים מסויימים.

והשימוש הזה חוזק כפליים בסדרת ה 4XX.

ב. מאיפה הגעת לנתון החסר כל קשר למציאות "ברבע שעה"? WTF? ואם הרידנור לוקח 3 ימים ? גם אז רבע שעה?

"תומך ברמת פילטרצייה כפולה מכרטיס המיועד לגיימינג" DUDE....

אין שום קשר בין זה לבין final image rendering.

מהתגובה שלך אני מקבל רושם שהניסיון והידע שלך לא משו ואתה ממליץ לו על כרטיס קוואדרו שיותר יקר מ470 ולא יוסיף לו מה שהוא מבקש.

לא כפולה, כמות חשמל מרובעת (X4)

וכן, לעיבוד OGL וכו' עדיף להשתמש בכרטיס מסך שמיועד לעניין הזה.

בוא תגדיר לי מה השטויות האלה "עיבוד OGL"?

הבנדם הולך להוציא רנדרים כבדים של רייטרייס וגלובאל אילומיניישין מהמאקס ואין לזה שום ביטוי בreal time shader של OGL.

ממש לא קשור למה שהוא מבקש.

עושה רושם שאתם לא יודעים על מה אתם מדברים לפי התגובות האלה וזה חבל כי הוא הולך להוציא פה סכום רציני

תודה רבה על התגובות.

לבסוף החלטתי להגדיל קצת את התקציב וללכת על PNY Quadro FX3800 1024MB PCIe באזור ה-4,300 ש"ח.

http://www.skypc.co.il/sg_product~PNYFX3800~8~0.htm

האם זהו צעד נכון לדעתכם?

סתכל מה כתבתי לך בפורום מפרטים

זה לא צעד נכון לדעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נחמד שאתה רושם

"כפול מעבדי CUDA"

אבל אתה צריך להבין שכרטיס שהוא ALLROUNDER יש לו חסרונות

בעוד כרטיסים כמו FX4800 מרנדרים סצנה במהירות של כמעת פי 5 מכרטיסים כמו GTX280. (הFX4800 מבוסס 192SP)

אם יש לך באנצ' עדכני של הGTX400, הכה את המנחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להכות אף אחד

בייחוד להתחשב בעובדה שאין עוד מנוע רינדור חוץ מאריון שבאמת מרנדר על הכרטיס מסך.

לכן לא ברור לי מאיפה הבאת את הנתונים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להבדיל בין רינדור ראשוני\מינימאלי ב-opengl בזמן אמת (viewport) לעבודה שוטפת, לבין רינדור סופי (שלרוב מתבצע על ה-CPU בלבד)

הפלאגין FurryBall למשל מרנדר על ה-GPU ב-DX10 ל-viewport בזמן אמת, עם איכות קרובה מאוד לזאת של רינדור סופי,

למרות שלא יכול להתחרות ברינדור מבוסס פיזיקה (ray tracing). הביצועים עם כרטיס גיימינג נורמאלי הם פי 30 עד פי 300 מה-CPU.

לרינדור סופי עם RayTracing יש תוסף (iray) ל-Mental Ray שמשתמש ב-GPU. למעשה זה מן שילוב של רינדור בזמן אמת עם רינדור סופי.

דווקא הוא משתמש ספציפית ב-, ויעבוד עם כל כרטיס תומך. תמיד הפתרון האופטימלי יהיה Quadro / Tesla אבל גם יתן תוצאות מכובדות, במיוחד הסדרה החדשה.

לפני שמשווים בכלליות מקצועיים לגיימינג צריך להתחשב בכלים\תוכנות שבשימוש ואופן השימוש\מטרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להבדיל בין רינדור ראשוני\מינימאלי ב-opengl בזמן אמת (viewport) לעבודה שוטפת, לבין רינדור סופי (שלרוב מתבצע על ה-CPU בלבד)

הפלאגין FurryBall למשל מרנדר על ה-GPU ב-DX10 ל-viewport בזמן אמת, עם איכות קרובה מאוד לזאת של רינדור סופי,

למרות שלא יכול להתחרות ברינדור מבוסס פיזיקה (ray tracing). הביצועים עם כרטיס גיימינג נורמאלי הם פי 30 עד פי 300 מה-CPU.

לרינדור סופי עם RayTracing יש תוסף (iray) ל-Mental Ray שמשתמש ב-GPU. למעשה זה מן שילוב של רינדור בזמן אמת עם רינדור סופי.

דווקא הוא משתמש ספציפית ב-, ויעבוד עם כל כרטיס תומך. תמיד הפתרון האופטימלי יהיה Quadro / Tesla אבל גם יתן תוצאות מכובדות, במיוחד הסדרה החדשה.

לפני שמשווים בכלליות מקצועיים לגיימינג צריך להתחשב בכלים\תוכנות שבשימוש ואופן השימוש\מטרות...

עשית פה סלט שלם

אני לא חושב שאתה יודע על מה אתה מדבר .

אנא חקור את הנעיין לעומק וחזור לאחר מכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית פה סלט שלם

אני לא חושב שאתה יודע על מה אתה מדבר .

אנא חקור את הנעיין לעומק וחזור לאחר מכן.

לא הוא לא עשה סלט, יש מגמה בשוק להתחיל להשתמש בכוח ה-GPU לרינדור סופי.

הבעיה שהטכנולוגיה עוד בחיתולים, ולא כל מנועי הרנדר תומכים בזה.

מנטל ריי עם תוסף לקודה תומך, ועוד פלאג-אין של .

שורה תחתונה: הרינדור הסופי עדיין נקבע ע"י המעבד CPU, ושום כרטיס גרפי מקצועי יעודי לא יעזור פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...