Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 386 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגיד אתה רציני?? אתה באמת משווה את המצב לMW2??

ההרחבה הזאת בתשלום (שעדיין לא זמינה כי עדיין בודקים את היציבות שלה) תעלה כ-5 דולר.

זו הפעם הראשונה שהם דורשים משהו בתשלום - בינתיים קיבלנו MAP PACK אחד ועוד 4 MAP MODES בחינם אז תבדוק את העובדות לפני שאתה רושם שטויות.

MW2 מיחזרו מפות מMW ומכרו אותם לאנשים ב15 דולר חבילה (פעמיים!!!) אז באמת שאין לך על מה להשוות את המצב פה לזה של MW2...

יש חבילות מפות בחינם? איך אני משיג? מעדיף לינק בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה רציני?? אתה באמת משווה את המצב לMW2??

ההרחבה הזאת בתשלום (שעדיין לא זמינה כי עדיין בודקים את היציבות שלה) תעלה כ-5 דולר.

זו הפעם הראשונה שהם דורשים משהו בתשלום - בינתיים קיבלנו MAP PACK אחד ועוד 4 MAP MODES בחינם אז תבדוק את העובדות לפני שאתה רושם שטויות.

MW2 מיחזרו מפות מMW ומכרו אותם לאנשים ב15 דולר חבילה (פעמיים!!!) אז באמת שאין לך על מה להשוות את המצב פה לזה של MW2...

לא..אתה רציני ?

אז אם קבלת עוד כמה מפות "תוספת",זאת אומרת שהם יצאו הוגנים עם הלקוחות ?

למה שאני ישלם על תוספות שצפו אותה מראש ? 60 דולר על המשחק זה לא כסף ?

החברות האלה מגלגלת מליוני דולרים בשנה מגימיקים מכוערים,במיוחד IW.

בנינו אתה יודע שהשמשחק עשה הרבה רעש וצלצולים,במשך כמה חודשים היו תקלות והמשחק הוא כישלון ביחס למה שצפיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי שרתים באפור.. שימו לב שלא עשיתם סינון כלשהו ב-Server Browser כי זה משפיע על ה-History ועל ה-Favorites. למשל אם תבחרו Nelson Bay ובשרת מסוים ב-Favorites המפה היא White Pass אז השרת יוצג בצבע אפור משום המסנן שנבחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו במקרה מעוניין להחליף את משתמש הסטים שלו עם BFBC2 במשתמש הסטים שלי (עם MW2, PORTAL ו-ALIEN SWARM) הוא מוזמן לשלוח לי ה"פ. ;)

ד"א יש לי חיבור 10 מגה וIP (נטויז'ן), האם במקרה ואמצא עם מי להחלי, אני לא אתקל בניתוקים/בעיות חיבור במשחק כלל או שגם לבעלי IP יש בעיות לפעמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו במקרה מעוניין להחליף את משתמש הסטים שלו עם BFBC2 במשתמש הסטים שלי (עם MW2, PORTAL ו-ALIEN SWARM) הוא מוזמן לשלוח לי ה"פ. ;)

ד"א יש לי חיבור 10 מגה וIP (נטויז'ן), האם במקרה ואמצא עם מי להחלי, אני לא אתקל בניתוקים/בעיות חיבור במשחק כלל או שגם לבעלי IP יש בעיות לפעמים?

:lol: חחח אהבתי את הפירוט

אתה לא מהאלה שמוכרים בעמדות האלה של הFREE HUGS ONLY FOR 5 DOLLARS! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא..אתה רציני ?

בנינו אתה יודע שהשמשחק עשה הרבה רעש וצלצולים,במשך כמה חודשים היו תקלות והמשחק הוא כישלון ביחס למה שצפיתי.

:hizuk:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא..אתה רציני ?

ואתה עדיין לא יכול להשוות את המצב לMW2.

בניגוד לMW2 , לBC2 עדיין יש תמיכה ותיקוני באגים ועוד לא דרשו שום דבר בתוספת תשלום - עובדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...