Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 381 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

במקרה שלך לא נראה לי שזה משנה משהו אם זה 460 או 260, מה שיגביל אותך זה המעבד שלך, לפחות ב BC2.

אני חושב שזה פחות המעבד, לי יש מעבד שני ליבות ולחבר שלי יש ארבע ליבות וGTX 260 לשנינו והמשחק רץ אצל שנינו בסביבות ה30 FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

30 FPS, על איזה הגדרות אתה משחק?

אני ממליץ לך להוריד הגדרות לפחות עד שיהיה לך 60FPS.

ואגב הגדרות, אתה והחבר שלך, שניכם על אותן הגדרות? איזה מעבד יש לו? בטוח יותר חזק משלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו שממש ממש מציק לי, כל פעם כשאני נכנס לשרת הווינדואוס משנה את ה DESKTOP SCHEME או משהו, בקיצור ממשק הAERO נעלם וזה לוקח כמה שניות טובות בהן המחשב קפוא... זה ניגרם בגלל שיש לי שני ג'יגה ראם או בגלל המשחק עצמו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני סרטונים נחמדים על כל מיני דברים שאפשר ואי אפשר לעשות במשחק (mythbusters)

http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2010/07/23/pc-industries-gives-you-bfbc2-mythbusters.aspx

איכסה

הם צריכים לתקן את זה

זה כל כך מאכזב שאי אפשר לבנות מודים עדיין... bc2 יכל להיות הרבה יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו שממש ממש מציק לי, כל פעם כשאני נכנס לשרת הווינדואוס משנה את ה DESKTOP SCHEME או משהו, בקיצור ממשק הAERO נעלם וזה לוקח כמה שניות טובות בהן המחשב קפוא... זה ניגרם בגלל שיש לי שני ג'יגה ראם או בגלל המשחק עצמו?

גם לי זה קורה מידי פעם , סתם קריזות של המשחק...

בדיוק כמו הקריזה שפתאום אני לא מצליח לכתוב הודעות בצ'אט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DICE הבני אלף! זה מה שהם, בני ז*נ*ת.

הסכין הדפוק שלהם לא עובד! מה נסגר איתם כוס עמק ערס, אני דוקר בן אדם 3 פעמים והוא לא רוצה למות למרות שהוא משפריץ דם, WTF?

ומה שאני הכי מעוצבן עליו זה שמסתובבים אליי ואז דוקרים אותי ישר, יאוו אני הולך לשלוח להם אימייל רק עם קללות והסכין הדפוק שלהם. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסכין הדפוק שלהם לא עובד! מה נסגר איתם כוס עמק ערס, אני דוקר בן אדם 3 פעמים והוא לא רוצה למות למרות שהוא משפריץ דם, WTF?

ומה שאני הכי מעוצבן עליו זה שמסתובבים אליי ואז דוקרים אותי ישר, יאוו אני הולך לשלוח להם אימייל רק עם קללות והסכין הדפוק שלהם. :bash:

פעם מישהו דקר אותי מאחור איזה עשר פעמים. כבר תזמנתי את הדקירות שלו ואז הסתובבתי ונתתי לו דקירה לפנים. היה משעשע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעבור ל Alien Swarm.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי ב-Alien Swarm, משחק נחמד.

עכשיו ברצינות, מה קורה עם הסכין? מה הם דפוקים? מתקנים משהו ואז הורסים אותו שוב, נשבר לי הז*ן כבר מהם.

אני שוקל לשלוח להם EMAIL וביחד גם את כל העצבים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...