Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 385 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/380660.page

ממש גועל נפש מצד החברה, שיתפלו בבעיות שלהם, אני לא קונה כרטיס קול חדש בשביל משחק ששילמתי עבורו.

:mavet: לחברה הזאתי !

לא אכפת להם מכלום , העיקר הכסף שהם מרוויחים , לפי דעתי לא צריך לפרנס אותם יותר .. עד שלא יתחילו להזיז תתחת ולסדר דברים במקום להיתעלם מהם >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי לשחק קצת בwhite pass בRUSH

הם לא הוסיפו כלום, כמו שהיה אז בלגונה פרסה בRUSH שהוסיפו עוד חלק מהמפה שלא ראינו.

ולהגנה אין סיכוי לנצח כמעט.

ברגע שאתה עובר את הבסיס הראשון, 2 הבסיסים האחרים אפשר פשוט להרוס את הביניים איפה שהMCOM נמצא...

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/380660.page

ממש גועל נפש מצד החברה, שיתפלו בבעיות שלהם, אני לא קונה כרטיס קול חדש בשביל משחק ששילמתי עבורו.

לא יודע עד כמה זה יעזור לך... (גם אם תרצה לקנות כרטיס קול חדש)

אנשים מדווחים על בעיות עם צ'יפים של REALTEK , VIA , ואפילו XONAR.

לרוב האנשים שחווים את הבעיה הזאת יש 64 ביט כלשהו (קראתי שבעיקר 7) - אני לא יודע איך ואם יהיה בכלל פתרון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פיתרון - להוציא כסף על כרטיס קול חדש. או שהחברה תעשה משהו מועיל ותתקן את הבעיה אבל אני לא רואה את זה קורה..

האנשים שרכשו כרטיס קול חדש דווחו שהמשחק פועל בלי קריסות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

איזה כרטיס קול??

כמו שרשמתי , אנשים דיווחו על הבעיה הזאת עם כרטיסי קול של קריאטיב ושל אז איזה עוד כרטיסים נשארו??

דרך אגב , הכרטיס קול שלי הוא מבוסס REALTEK אבל הוא לא און-בורד וגם לי יש את הבעיה הזאת (בגלל זה אני שואל...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשקים בצבעים שונים זו הרחבה בתשלום

אתה משלם והם נותנים לך טקסטורות נוספות מתוך הבנק האדיר של טקסטורות שיושבות להם במגירה, מעלות אבק ולא נכנסו למשחק במקור :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשקים בצבעים שונים זו הרחבה בתשלום

אתה משלם והם נותנים לך טקסטורות נוספות מתוך הבנק האדיר של טקסטורות שיושבות להם במגירה, מעלות אבק ולא נכנסו למשחק במקור :lol:

ב-MW2 חלקו את זה בחינם

פה כל מה שזז = כסף $ !

:screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-MW2 חלקו את זה בחינם

פה כל מה שזז = כסף $ !

:screwy:

תגיד אתה רציני?? אתה באמת משווה את המצב לMW2??

ההרחבה הזאת בתשלום (שעדיין לא זמינה כי עדיין בודקים את היציבות שלה) תעלה כ-5 דולר.

זו הפעם הראשונה שהם דורשים משהו בתשלום - בינתיים קיבלנו MAP PACK אחד ועוד 4 MAP MODES בחינם אז תבדוק את העובדות לפני שאתה רושם שטויות.

MW2 מיחזרו מפות מMW ומכרו אותם לאנשים ב15 דולר חבילה (פעמיים!!!) אז באמת שאין לך על מה להשוות את המצב פה לזה של MW2...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...