Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 84 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

מזה battlefield stats?

http://bfbcs.com/pc

איזה כיף לגלות שאחד מהסטיקים של הזכרונותש'ך נכחד תוך כדי משחק. עזבו אתכם Linx, עזבו אתכם OCCT, עזבו אתכם Prime95 - אם אתם באמת רוצים לבדוק אם הזכרונות שלכם יכולים להשאר בחיים, תריצו BC2.

משתתף בצערך, לך זה הכי פחות מגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה כיף לגלות שאחד מהסטיקים של הזכרונותש'ך נכחד תוך כדי משחק. עזבו אתכם Linx, עזבו אתכם OCCT, עזבו אתכם Prime95 - אם אתם באמת רוצים לבדוק אם הזכרונות שלכם יכולים להשאר בחיים, תריצו BC2.

לי זה קרה תו"כ צפיה ב מטריקס FHD, כנראה זה איזה קט אצל GSKILL, סטיק מת סטיק חי, דארוויניזם, ברירה טבעית ושיט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

כנראה שזה משהו אצלך , נכון לעכשיו (12:05) הכל עובד...

יש לי שאלה , כמה פה מפעילים את המשחק על 7 64 ביט??

אני עומד לעבור אליה ורציתי לדעת אם יש בעיות שקשורות לווינדוס עצמו...

כעיקרון המערכת ההפעלה עובדת פיקס, הפעם שיחקו אותה אני חייב לציין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה קרה תו"כ צפיה ב מטריקס FHD, כנראה זה איזה קט אצל GSKILL, סטיק מת סטיק חי, דארוויניזם, ברירה טבעית ושיט

לא מתעסק איתם יותר, קניתי איזה קיט 4 ג'יגה של 1066 - אקפוץ בראשון לקחת. אין מצב שאני משאיר ת'עסק ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדוע באתר הרשמי של המשחק בכתובת http://www.battlefieldbadcompany2.com/ כאשר אני נכנס לmy soldier ושם את פרטי המשתמש שלי לא מופיע לי שום דבר ולמרות זאת במשחק מופיע לי הכל שאני רמה שנייה וכו'? ולמה כאשר אני לוחץ Q בזמן משחק לא קורה כלום למרות שאמורה להיפתח רשימה של אפשרויות? ומה זה dog tags ואיך משיגים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

היה אצלי מותקן W7 עם 64 ביט, מחקתי ושמתי 32 ביט, כי משום מה עם 64 ביט MW2 היה מקרטע אצלי בצורה גרועה!

עכשיו בקשר ל-BC2, אני שמתי לב שאצלי מקרטע המשחק כשיש הרבה מאוד שחקנים!

אתמול שיחקתי בשרת שבו היו בערך 16 שחקנים, המשחק לא קירטע באותה צורה כמו עם 32 שחקנים.

אני לא יודע אם זה קשור אחד לשני, אבל זה מאוד מפריע ובלתי אפשרי בשבילי לשחק בשרת שבו יש 32 שחקנים!

וכמו כן, אצלי מתחבר לרגע זה ל-EA...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו :o

משתתף בצערך.

באמת הכי פחות מגיע לך.

תחזור אלינו מהר. אני עוד חייב לך דקירה.. :-*

^^

אני מריץ את המשחק על WIN 7 64BIT

המשחק רץ טוב עליו בלי בעיה ברוך השם.

המערכת הפעלה גם כן מאוד נוחה וטובה, הבעיה היחידה שיש לי זה שאני צריך להפעיל את המשחק כ ADMINISTRATOR בלי לראות פינגים וכל מיני שטויות אבל זה בקטנה באמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...