Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 83 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

אני פשוט לא מאמין לBS הזה

כאילו מה הקטע של המשחק?

שיחקית לפני שבוע לילה שלם ולא היתנתק לי

אבל עכשיו ב2-3 דקות הראשונות שאני מצליח לשחק (זה גם דרך רשימת החברים) מתנתק.

אין פשוט משחק עלוב ובזבוז של 200 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני פשוט לא מאמין לBS הזה

כאילו מה הקטע של המשחק?

שיחקית לפני שבוע לילה שלם ולא היתנתק לי

אבל עכשיו ב2-3 דקות הראשונות שאני מצליח לשחק (זה גם דרך רשימת החברים) מתנתק.

אין פשוט משחק עלוב ובזבוז של 200 שקל.

גם אני בלי שום קשר מאשים את המשחק, אבל ת'כלס, המשחק עצמו מוצלח.

EA סתם הולכת והורסת אותו, פשוט חבל...

כבר עבר למעלה משבועיים מאז שהמשחק ייצא ועדיין זה לא הסתדר ואני גם לא יודע אם מי להאשים.

עריכה: שוב פעם ניתוקים, דיי נמאס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע הקטע המעצבן הוא שאני עשיתי למשחק הזה עוד PRE ORDER חודש וחצי לפני התאריך שחרור שלו

והסיבה היחידה הייתה המולטי כי הסינגל דוגרי לא עניין אותי במיוחד וידעתי שהוא לא כזה להיט

ואז שיחקתי בבטא וכן נהנתי רק בבטא הייתי רמה 13 וכל בעיות ההיתחברות והשטויות האלה ,אמרתי בסדר אני אופטימי והמשחק המלא זה לא יהיה ככה

אבל מה קיבלנו במשחק המלא?

אותו הבטא רק עם יותר נשקים ומפות וכל הבאגים המרגיזים נשארו.

ובאמת שאני כבר מעדיף CS על המשחק מצוץ מהאצבע הזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וני, לגבי הניקוד על צליפה, יש לך טעות קטנה.

אתה מקבל +30 נקודות על צליפה לראש מעלה 100 מטר פלוס נקודה על כל מטר.

כלומר אם קיבלת +100 Marksman Headshot, אז זה 100 מטר (שווה 30 נק') פלוס 70 מטר (שווה 70 נק'), סך הכל 170 מטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה, מצליח להתחבר ל-EA:

מבקש דוא"ל וסיסמא - עובר.

שואל איזה שחקן - בוחר ועובר.

ישר איך שהוא נכנס כותב לי Updating your Stats, ואז כותב Waiting for Data אין סופית, עד שאני לא אלחץ על Cancel.

לוחץ על Favorites כדי להכנס לשרת של HWzone ואז הוא שוב כותב לי Waiting for Data ואז אחרי כמה שניות כותב failed to connect EA online, please try again later...

מישהו אחר מצליח לחפש שרתים, או לראות שרתים מועדים בכלל? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מצליח לגרום לחיילים במשחק לדבר רק באנגלית?

עשיתי localized בתפריט הראשי, וזה עדין לא משנה אותם מהרוסית שאני לא מבין בכלל :bash: אז למה שמו את זה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקלתי בבאג מצחיק עכשיו.. שמתי C4 על Quad Bike (כן.. מכונית תופת) וקפצתי ובו בזמן לחצתי על כפתור הפעלת הנפץ.

מה שקרה זה שלא היה שום פיצוץ אלא כל לחיצה על הפעלת הנפץ השמיעה קול "ביפ" כאילו שכן הפעלתי אותו- רק שבפועל רואים שהנחתי עוד C4 על הקרקע. מה שקורה בעצם זה שאני לוחץ שוב ושוב ויש לי אינסוף C4.. (כמובן במגבלת 6 כל פעם). הבעיה היא שלא יכולתי לפוצץ את ה-C4 באמצעות השלט- כי הרי הכפתור של הפיצוץ הניח עוד C4. :P

אני חושב שאני זוכר שהיה באג כזה בבטא.

יגאל, לא הבנתי את החישוב שלך. אז כמה מטרים זה אם קיבלתי נקודה אחת על Marksman Headshot? (לא כולל הדשוט והריגה וכל אלו כמובן) עד כמה שהבנתי- זה אומר שהרגתי מישהו במרחק של 101 מטרים. אני קראתי על "30 נק' על ה-100 מטרים הראשונים [ונקודה נוספת על כל מטר נוסף]" אבל לא ראיתי ישום של ה-30 נק' בפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וני, לגבי הניקוד על צליפה, יש לך טעות קטנה.

אתה מקבל +30 נקודות על צליפה לראש מעלה 100 מטר פלוס נקודה על כל מטר.

כלומר אם קיבלת +100 Marksman Headshot, אז זה 100 מטר (שווה 30 נק') פלוס 70 מטר (שווה 70 נק'), סך הכל 170 מטר.

טעות.

אני ונייק בדקנו את זה.

דבר ראשון אתה לא מקבל 30 על ה100 מטר הראשונים.

דבר שני, איפה הכנסת פה את ה 70 מטר?, אמרת 100 MARKSMAN לא?

אני אנסה לנסח את עצמי שוב,

פגעת באויב ממרחק של 100 מטר בול? אתה מקבל רק 50 נק' על הריגה + 10 הדשוט. = 60 נק'.

פגעת באויב ממרחק של 150 מטר אתה מקבל 50 נק' על ה MARKSMAN ועוד 50 על הריגה ועוד 10 על הדשוט = 110 נ'.

מבין?

אם אני זוכר מהניסוי שלי ושל נייק ב port valdez בבסיס השני, תעלה על הצינור מצד שמאל, מקצה לקצה זה בערך 194 מטר (אם אני זוכר נכון).

לכן אם תפגע במישהו אתה תקבל ככה,

94 על ה MARKSMAN

50 על הריגה

10 על HEADSHOT

=

154 נק.

יש מבין?

בפעם הבאה נעשה סרטון נראה לכם.

מי שפירסם פה אז את התמונה שמקבלים 30 נקודות על ה100 מטר הראשונים זה בולשיט, הנה החוברות המלאה של המשחק.

http://www.scribd.com/doc/27754924/Battlefield-Bad-Company-2-English-Manual-BFBC2

לא רשום כלום על MARKSMAN HEADSHOT.

הנה הפוסט שנוקילו פירסם עם התמונה שרשום 30 נקודות על MARKSMAN HEADSHOT

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=452323.msg3875780#msg3875780

שזה לא נכון לBF:BC2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כיף לגלות שאחד מהסטיקים של הזכרונותש'ך נכחד תוך כדי משחק. עזבו אתכם Linx, עזבו אתכם OCCT, עזבו אתכם Prime95 - אם אתם באמת רוצים לבדוק אם הזכרונות שלכם יכולים להשאר בחיים, תריצו BC2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...