הוספתי 2G RAM ועדיין מקרטע. מה לעשות ? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוספתי 2G RAM ועדיין מקרטע. מה לעשות ?

binyamins

Recommended Posts

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן אבל גם בקשר לזה עניתי כבר... אין שום הבדל בן הזול ליקר באיכות המוצר או במהירות שלו... זה אותו מוצר ואתה משלם על השם קח את הכי זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה במקום ואני מופתע שלא התייחסו לעניין (כן, כולל מעצמי)... איזה ספק יש לך? לא "400W", אלא דגם וחברה?

הספק:

ABPOWER P-4 500W ATX12VSATA

DR-B500E

מתאים ל 4770HD ?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי... :facepalm:

תראה כאן, מלפני כמה חודשים: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=440766.0

נגיד את זה ככה: יש סיבה שהספק הזה עולה 100 שקל, בעוד שספקי 400W נורמליים עולים 250+. סתם בשביל הצחוק, אתה מוכן להסתכל בטבלה הקטנה הזו שעל המדבקה ולהגיד לנו מה כתוב ליד "+12V"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי... :facepalm:

תראה כאן, מלפני כמה חודשים: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=440766.0

נגיד את זה ככה: יש סיבה שהספק הזה עולה 100 שקל, בעוד שספקי 400W נורמליים עולים 250+. סתם בשביל הצחוק, אתה מוכן להסתכל בטבלה הקטנה הזו שעל המדבקה ולהגיד לנו מה כתוב ליד "+12V"?

כתוב 18A ו 216W

אל תגיד לי שאני צריך להחליף אותו ?

ה 220GT שמחובר לו עכשיו עובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

18A@12V... אתה יודע, גם לי היה ספק כזה. עם מחשב 4, שנקנה לפני 7 שנים...

בקיצור, אין מה לעשות, דפקו אותך מכל הכיוונים. אין מצב שספק כזה יחזיק כרטיס מסך מעבר לבסיסיים ביותר. נותן כ60% בלבד ממה שנותן ספק 400W סביר בימינו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

18A@12V... אתה יודע, גם לי היה ספק כזה. עם מחשב 4, שנקנה לפני 7 שנים...

בקיצור, אין מה לעשות, דפקו אותך מכל הכיוונים. אין מצב שספק כזה יחזיק כרטיס מסך מעבר לבסיסיים ביותר. נותן כ60% בלבד ממה שנותן ספק 400W סביר בימינו...

הוספתי את המדבקה של הספק.

אני לא מבין, יכול להיות שהסימולטור מקרטע בגלל ספק חלש ? אני כבר מבולבל לגמרי ...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסימולטור המעצבן שלך מקרטע בגלל הכרטיס מסך המעצבן שלך... הכרטיס החדש שאתה עומד לקנות יסדר את הסימולטור... אבל הוא צריך ספק סביר, מה ששלך לא... תצתרך להשקיע עוד כ-200~ שקלים לספק נורמאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק לא גורם לקירטועים, אבל הוא מהווה בסיס למערכת.

כרטיס חזק יותר צורך יותר חשמל. ובשביל לספק יותר חשמל יש צורך בספק יותר חזק.

הרוב המוחלט של החשמל שצורך המחשב הוא במסילת ה-12V.

הספק שלך נותן רק 18A במסילת ה-12V (אם נאמין למדבקה), מה שאומר שיש רק 216W לשימוש האמיתי של המחשב.

(18A x 12V)

יכול להיות שהספקיעבוד עם כרטיס HD4770, שלא לוקח המון חשמל ביחס לביצועים שלו, אבל זה סיכון כי הספק יהיה קרוב מאד ליכולת המקסימלית שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התרחיש הכי גרוע הוא שהכל יעבוד כמה ימים (או שעות), ואז באמצע משחק הספק ישרף ויהרוס את כל הרכיבים במחשב (לוח, כרטיס מסך וכוננים קשיחים).

ברוב המקרים שאני נתקלתי בהם, ספק שנשרף הורס גם את לוח האם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אענה תחילה על שאלתך השנייה. האפשרויות מסודרות לפי סדר חומרה עולה:

1. המחשב יפעל מצויין עם הכרטיס החדש.

2. המחשב יפעל, אבל תקבל הודעות שגיאה כלשהן כשאתה מפעיל יישומים כבדים (כגון הסימולטור שלך).

3. המחשב יפעל, אבל תקבל את אותן הודעות השגיאה בלי קשר לעומס. סביר שבעיה זו והבעיה הקודמת הם סימפטומים של בעיה גדולה יותר כמפורט בסעיף 6.

4. המחשב לא יסתפק בהודעות שגיאה ויעבור לריסטארטים וכיבויים אקראיים.

5. לא תצליח להעלות את המחשב עד למערכת ההפעלה כלל, אך לא יגרם שום נזק.

6. המחשב יפעל (במידה זו או אחרת, כבסעיפים 1-3), אך הספק יתן הרבה יותר משהוא מתוכנן לתת. הספק יישרף במהרה במצב הזה.

7. המחשב יפעל (במידה זו או אחרת, כבסעיפים 1-3), אך הספק יתן הרבה יותר משהוא מתוכנן לתת - מה שאומר בנוסף לאופציה הקודמת גם מתח לא יציב. צפה לקיצור משמעותי באורך החיים של שאר רכיבי המחשב.

8. המחשב יפעל, אך בשלב מסויים יתרחש שילוב של סעיפים 6-7: הספק ישרף ויקח איתו רכיבים נוספים.

אני אישית מהמר על 3 שיתפתח ל6 או 7. מה אתה אומר, שווה את הסיכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אענה תחילה על שאלתך השנייה. האפשרויות מסודרות לפי סדר חומרה עולה:

1. המחשב יפעל מצויין עם הכרטיס החדש.

2. המחשב יפעל, אבל תקבל הודעות שגיאה כלשהן כשאתה מפעיל יישומים כבדים (כגון הסימולטור שלך).

3. המחשב יפעל, אבל תקבל את אותן הודעות השגיאה בלי קשר לעומס. סביר שבעיה זו והבעיה הקודמת הם סימפטומים של בעיה גדולה יותר כמפורט בסעיף 6.

4. המחשב לא יסתפק בהודעות שגיאה ויעבור לריסטארטים וכיבויים אקראיים.

5. לא תצליח להעלות את המחשב עד למערכת ההפעלה כלל, אך לא יגרם שום נזק.

6. המחשב יפעל (במידה זו או אחרת, כבסעיפים 1-3), אך הספק יתן הרבה יותר משהוא מתוכנן לתת. הספק יישרף במהרה במצב הזה.

7. המחשב יפעל (במידה זו או אחרת, כבסעיפים 1-3), אך הספק יתן הרבה יותר משהוא מתוכנן לתת - מה שאומר בנוסף לאופציה הקודמת גם מתח לא יציב. צפה לקיצור משמעותי באורך החיים של שאר רכיבי המחשב.

8. המחשב יפעל, אך בשלב מסויים יתרחש שילוב של סעיפים 6-7: הספק ישרף ויקח איתו רכיבים נוספים.

אני אישית מהמר על 3 שיתפתח ל6 או 7. מה אתה אומר, שווה את הסיכון?

אני לא יכול להוציא יותר ממה שהוצאתי, בטח לא עכשיו .... אולי עוד חודש-חודשיים.

אם אני אראה הודעות שגיאה ותפקוד מוזר אני אחליף ישר את הספק או אפילו לא אשתמש בכרטיס עד שאני אחליף אותו.

זה זהיר מספיק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...