הוספתי 2G RAM ועדיין מקרטע. מה לעשות ? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוספתי 2G RAM ועדיין מקרטע. מה לעשות ?

binyamins

Recommended Posts

15% ? תעשה לעצמך טובה ןאל תשאל אותם שאלות שכאלו, כי הידע שלהם שואף ל 0...

בלי קשר לזה, אתה מתבלגן לכל הכיוונים :-\

אתה צריך שיהיה לך 2 גיגה , ואתה צריך כרטיס מסך נורמאלי... קח את ה 4770 ( שחזק ב-ה-מ-ו-ן מ GT220 הזה שלך ) ותדאג שיהיה לך 2 ג'יגה פנימי...

תשאל אותם כמה הם רוצים על ה HD4770...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוא אמר שיש HD4770 מ 520 עד 680 ש"ח

אמרתי לו שאני אשקול ואבדוק יומיים בפורום ואחזיר לו תשובה.

על איזה HD4770 לשאול ?

מה ההבדל בין סוגים של HD4770 ?

גם שמתי לב שב IMAC שזה חזק מאוד יש 9600GT[br]פורסם בתאריך: 28.02.2010 בשעה 20:11:24

"תומך בתלד מימד" זה ביטוי נחמד. חבל רק שהוא נכון לגבי כל כרטיס מהעשור האחרון, כמעט עשור וחצי (מאז יציאתו של הDIRECTX בגרסתו הראשונה), במידה זו או אחרת. חישובים גרפיים זה עסק מסובך, שדורש המון עיבוד מקביל - יותר, ככל שהמשחק שאתה משחק תובעני יותר מבחינה גרפית. יש משחקים תובעניים יותר ויש תובעניים פחות. ישנם ישומים שאינם משחקים שנהנים מיכולתיו של כרטיס המסך, כגון נגני סרטים ותוכנות עריכה גרפית ושרטוט. לכל כרטיס יש את הנישה שלו שבה הוא יעיל ומשתלם (אם הוא מתומחר בצורה הגיונית, כמובן). הכרטיס שלך כולל "יכולות תלת מימד" חלשות למדי.

לגבי הזכרון - תחשוב על זה ככה: עכשיו הוספת למחשב שלך 2GB ראשי, וזה לא עזר במאומה לביצועים במשחק. ואם היית מוסיף עוד 10, זה היה עוזר? הרי אתה מבין שלא, שיש חלקים אחרים שמגבילים את הביצועים. כך גם בכרטיסי המסך: ברגע שיש לך כרטיס עם אפיק תקשורת צר יחסית (128BIT) עם איטי יחסית, אין שום תועלת בכמות מוגזמת שכן זמן הגישה אליו הוא פשוט ארוך מדי... במקרה הזה יש תועלת בתוספת הזכרון עבור פעולות שאינן "זמן אמת", למשל רינדורים "כבדים" בתוכנות עריכה (אלה שמשתמשות בכרטיס המסך, כמובן), אך בשימושים "מהירים" אין ב1GB שום תועלת מעבר ל512MB במקרה הטוב.

אני מקווה שאתה מבין כעת שעדיף לעשות "שיעורי בית" לפני הקניה, ולא אחרי. צר לי גם שקנית את הכרטיס היכן שקנית - המבחר שלהם מוגבל מאוד והמחירים שלהם לכל כרטיס בינוני ומעלה הם פשוט שערוריתיים. אם קנית את הכרטיס בהמלצת המוכר (ואפילו אם הוא רק ענה בחיוב לשאלה "האם הכרטיס הזה טוב למשחקים"), זו הטעיית צרכנים מבחינתי. איום בתביעה אולי לא יעזור, אבל איום בפרסום שלילי מאוד כאן בפורום דווקא עשוי (כל זאת אם אכן היה דיאלוג כלשהו מהסוג הזה עם מי מצוות החנות).

אני מודה לך מאוד על ההסברים.

איזה כרטיס אתה מציע לי לקחת - הוא מאפשר לי להחליף לכל כרטיס (בגבולות שלי שהם 500 ש"ח) HD4770 או 9600GT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה, החלטתי, אני אלך על ה 4770HD (כמו בתמונה) העיקר שיהיה בהצלחה.

לגבי המחיר, אתה צודק, אבל אני לא רוצה זיכוי על סכום כזה גדול. יש לי 380 מהכרטיס ועוד 120 מהפרשים של וזה סוגר לי כמעט את ה 4770

אי אפשר לנצח בכל ולמרות שאני ממש לא אוהב לשלם גבוה, במקרה הזה זה בסדר.

את המסך למשל קניתי אחרי בירור בפורום ובזאפ ויצאתי באמת עם מסף מדהים (2209WA)

תודה לכולם ושיהיה רק טוב. - אני מבטיח לעדכן ברגע שיהיה לי את הכרטיס !

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהחנות ההיא לא שווה לקחת כלום.

אני הבאתי את ה9800 GT ב 450 שקל ליחידה לפני יותר משנה.

שלא נדבר על זה שסדרה 9 כבר נחשבת מתה...

תמכור את הכרטיס ביד 2 ותביא כרטיס טוב מחנות נורמאלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...