פרצו למחשב דרך הWIFI - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרצו למחשב דרך הWIFI

cateye

Recommended Posts

ידידה שלי מתקשרת אליי ב2 בלילה ואומרת לי בהיסטריה בוא מהר פרצו לי למחשב,

אני מרגיע אותה ושואל אותה איך את יודעת שפרצו לך?

אז היא עונה לי שהיא רצתה לכבות את המחשב והוא אמר לה ש"ישנם משתמשים נוספים המחוברים למחשב זה..."

האמת שלא הייתה לה בכלל ברשת, אז עשיתי לה בשני מחשבים זה עבד אבל ב3 האחרים זה לא נתן לי להתחבר עם הסיסמה לא חשוב מה עשיתי..

מחקתי את הרשת והתחברתי מחדש לרשת ועדיין הוא לא ביקש את סיסמת ההתחברות, הגדרתי ידנית והם סירבו להתחבר הפעלתי מחדש את המחשבים כולל את הראוטר ולא עזר, חשוב להדגיש שבכל המחשבים יש XP

יש מצב שבאמת פרצו לה?

ולמה לאזאזל לא הצלחתי להגדיר את האבטחה בשאר המחשבים?

תןדה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שכן טוחן לה את האינטרנט -היה לי מקרה דומה

אם זה שכן מתוחכם פשוט שהיא תחבר את המחשב רק דרך המודם לאיזה שבועים והעלוקות ילכו

אני בדרך כלל מנתק הרבה את הראוטר למנוע דברים כאלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נסגר איתכם, ראיתם יותר מדי סרטי הוליווד?

1. גם אם מישהו באמת "פרץ" לה למחשב הוא לא היה משאיר סימנים כל כך ברורים אחריו וכל הודעה כזאת בכלל לא אומרת שום דבר. אתה אגב יכול לבדוק בeventlog איזה משתמש בדיוק היה מחובר.

2 .WEP זאת אל אלא בדיחה כבר שנים רבות.

3. אם המחשבים לא מצליחים להיתחבר לרשת אחרי הצפנה פשוט תמחק את הפרופיל של הרשת ותתחבר מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. גם אם מישהו באמת "פרץ" לה למחשב הוא לא היה משאיר סימנים כל כך ברורים אחריו וכל הודעה כזאת בכלל לא אומרת שום דבר. אתה אגב יכול לבדוק בeventlog איזה משתמש בדיוק היה מחובר.

3. אם המחשבים לא מצליחים להיתחבר לרשת אחרי הצפנה פשוט תמחק את הפרופיל של הרשת ותתחבר מחדש.

1. למה לא? אנשים אוהבים להשאיר סימנים.

2. כן, WEP זאת בדיחה. יש גם מתקפות כנגד WAP ו WAP2. מה שהכי מומלץ לעשות זה WPA2 עם TKIP+AES. אפשר גם להוסיף filter, אם כי גם זאת בדיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לחפש בeventlog גם אחרי הפעלה מחדש? איזה שורה אני צריך לחפש? ואני ימצא שם את הMAC שלו או מה בעצם?

מחקתי לה את הרשת מתוך רשימת הרשתות שיש לה ועדיין זה לא עזר. לא קיבלתי את החלון של הסיסמה .

אני יודע שWEP זה באמת לא מי יודע מה חזקה , אבל גם WAP אפשר לפרוץ

ואני לא אוהב להשאיר סימנים, כשאני מוריד טורנטים ב2 בלילה דרך הWiFi של הידידה של cateye.

היי, לא יפה.

יכול להיות שאולי הוא לא חזק בפריצות או שמישהו הפריע לו ולכן הוא לא "ניקה עקבות" (הפורץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בסה"כ אומר שאיזשהו יוזר (אפילו של מערכת ההפעלה עצמה, או מחשב אחר ברשת שלה ניגש לתיקיות משותפות)

מקומי (כלומר: מהמחשב לעצמו) או מתוך הרשת הפנימית ניגש למשאבים משותפים.

זה בכלל לא קשור ל"פריצה".

אבל בכל מקרה זה תמיד רעיון טוב להצפין את הרשת האלחוטית, במיוחד כשיש משאבים משותפים ברשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בסה"כ אומר שאיזשהו יוזר (אפילו של מערכת ההפעלה עצמה, או מחשב אחר ברשת שלה ניגש לתיקיות משותפות)

מקומי (כלומר: מהמחשב לעצמו) או מתוך הרשת הפנימית ניגש למשאבים משותפים.

זה בכלל לא קשור ל"פריצה".

אבל בכל מקרה זה תמיד רעיון טוב להצפין את הרשת האלחוטית, במיוחד כשיש משאבים משותפים ברשת.

זה מה שחשבתי גם, אבל אף אחד אצלם בבית לא יודע מה זה שיתוף תיקיות בכלל

ויש לה רק יוזר אחד, בגלל זה חשבתי שזה חייב להיות משהו חיצוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...