דיון על סרטים מסריחים - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על סרטים מסריחים

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 168
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הולי שיט זה כל כך מצחיק :lol:

אתה צריך פחות לחפש איך לשלול וללעוג לסרט, ויותר להנות ממנו.

סרטים נועדו רק בשביל זה, להעביר לנו את הזמן, לגרום לנו לצחוק, לרגש אותנו, לעניין אותנו. תנסה להתחבר לסרט. אל תשלול אותו בגלל כמה קטעים שלא אהבת..

אנשים לא מנסים לשלול וללעוג, כולנו היינו רוצים לראות רק טובים. מה לעשות שיש שמאכזבים אותנו, או שהם סתם מסריחים?

בכל מקרה -

הבעיה העיקרית שלי עם TRASNSFORMERS - הייתה שהוא פשוט לא היה נראה קשור בכלל לסדרה המצויירת. היות ואני גדלתי על הסדרה המצויירת ורציתי לראות רובוטריקים שנראה ככה, ולא כמו שילוב בין למפלצת. בקיצור, כגודל הציפיה כך גודל האכזבה. כעת מבחינתי זה סתם סרט ילדותי על מכונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, אוקי. כנראה שטעיתי כי מה שמר קרירין רשם על הסרט זה ביקורת בונה ומאוד אינפורמטיבית.

"השחקנים שיחקו חרא, קטעים מטומטמים בסרט, גנרית, סרט מטומטם, גרפיקה ממוחשבת מופרזת, לצלם את הסרט במקום אחר"

בחייאת רבעק, כנס לפרופורציות..אם זה לא לשלול סרט אז אני בלרינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, תקשיב גברת בלרינה,

קודם כל, אתה לא צריך להיעלב בגלל שמישהו העביר ביקורת על הסרט

דבר שני, אין דבר כזה "ביקורת בונה" על סרט. מה זה ביקורת בונה?! למי? לבמאי?! לשחקנים?! למה, הם נכנסים לפה לפורום וקוראים?

אז לאנשים מתחשק להגיד מה גרוע בסרט, זכותם, הם לא חייבים לאהוב אותו, וגם לא חייבים לנסות לאהוב אותו.

ייתכן מאוד שהשחקנים שיחקו גרוע (אתה יכול להגיד את המילה "חרא" אבל זה לא יהפוך את זה לפחות או יותר נכון), שהייתה מוסיקה לא יחודית, שהיו קטעים מיותרים, שהעלילה עצמה הייתה לא מעניינת או מגוחכת...

לא מבין מה אתה בא להגיד פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הולי שיט זה כל כך מצחיק :lol:

אנשים לא מנסים לשלול וללעוג, כולנו היינו רוצים לראות רק טובים. מה לעשות שיש שמאכזבים אותנו, או שהם סתם מסריחים?

בכל מקרה -

הבעיה העיקרית שלי עם TRASNSFORMERS - הייתה שהוא פשוט לא היה נראה קשור בכלל לסדרה המצויירת. היות ואני גדלתי על הסדרה המצויירת ורציתי לראות רובוטריקים שנראה ככה, ולא כמו שילוב בין למפלצת. בקיצור, כגודל הציפיה כך גודל האכזבה. כעת מבחינתי זה סתם סרט ילדותי על מכונות.

הבעיה שלי שזה היה פשוט סרט גרוע עם שחקנים גרועים. (במיוחד השחקן ה-overrated בטירוף הזה) אבל משום מה רוב האנשים שפגשתי טוענים שזה סרט מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייב להקפיץ בשביל לחסוך לאחרים עוגמת נפש.

אתמול בלילה ראיתי את הסרט ''בתולה בת 18''.

אל תראו תסרט הזה!,סרט מזעזע חוץ מזה שלאותה שחקנית ראשית(ה''בתולה'')יש שדיים מדהימים,הסרט עצמו כל כך עלוב ולא מצחיק וקיטצ'י ברמות על!

ראו הוזהרתם.(גם משחק מזעזע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

END OF DAYS של ארני. לא הצליח להתקמבק כמו שצריך.

חחחח הגזמת.. סרט לא טוב של ארנולד זה collateral damage :)

למעשה' date=' Alien תורגם ל"נוסע השמיני" בהרבה שפות, לא רק בעברית.

[/quote']

דווקא אותי תמיד מרגיזים תרגומים מטופשים לסרטים.. אבל הנוסע השמיני זה שם מצוין לסרט. אבל כן, מבחינתי זה עדיין Alien. :)

איזה סרט גרוע ראיתי לאחרונה? יש את The Happening שכבר ציינו. השחקנית שם יפהפיה אבל זה הדבר היחיד הטוב בסרט. מממממ... הייתי נותן עוד שמות של מחורבנים אבל הסרט The Happening פשוט מציב רף גדול מידי. ראיתי עוד דפוקים לאחרונה אבל לא קרובים לרמה שלו.

אגב משעממים.. Eraserhead.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...