דיון על סרטים מסריחים - עמוד 11 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על סרטים מסריחים

stone cold

Recommended Posts

אני כרגע די מקפיא את הצפיה שלי בסרטים עד שיגיע הסטרימר

ככה שהסרטים המסריחים שאני יכול להגיב אליהם הם כאלו שראיתי לפני יחסית הרבה זמן

תגידו לעוד אנשים יצא ליראות את "מלך האריות 2 " ?

איזה סרט סירחון

אחרי מלך האריות 1 שהיה מצוין יחסית לתחומו חירבשה את מלך האריות 2 שהייתה לו עלילה דפוקה

מוזיקה מסריחה והכל חוץ מהגרפיקה הרגיש כמו מתחנת כסף לזיכיון

אני לא יודע אם מלך האריות 2 בכלל הגיע לקולנוע -זה הרגיש כל כך נחות ממלך האריות 1 שלא פלא שהמון אנשים לא יודעים שהסרט קים בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 168
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

דווקא לא ראיתי. אבל מלך האריות 1.5 /3 זה סרט חביב למדי עם כמה רגעי כפית בולטים. בכלל הסרטים המצוירים של טימון ופומבה מצחיקים אותי. אבל אולי זה רק אני :silly:.

אמנם חבר שלי אהב את מלך האריות 2 אבל לא היה לי כח לטרוח. ו2 זה דבר שב"כ לא הולך ביחד.

היתי מוסיף את BAD BOYS 2 לרשימת הסרטים הכושלים אבל אם END OF DAYS לא גרוע מספיק בשבילכם אז BAD BOYS 2 הוא יצירת מופת.

את נזק היקפי של ארני לא ניסיתי לראות בכלל.לא זכור לי סרט טוב שהוא עשה מאז "סוף העולם".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך הסרט באבל(Babel) לא נכנס לפה

בחיי איזה סרט מטומטם זה לא יאמן

http://www.imdb.com/title/tt0449467/

קישרו מקרים של אנשים מקצוות שונים בעולם ואיך זה מתקשר אחד לשני באמת :bash:

אם כבר מדברים על רובוטריקים 1 ו2 שניהם היו גרועים.

אווטר היה נחמד אבל אהבתי אותו רק בשל האפקטים שלו, העלילה הייתה מוזרה לי מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, שרק הוא לא בדיוק סרט ילדים, ושרק 2 הוא סרט מוצלח (אולי פחות מהראשון, אבל הוא עדיין סרט די טוב).

חוץ מזה, לדיסני יש את המנהג לעשות סרטי המשך שאיכותם משמעותית פחות טובה מהמקור, והם יוצאים רק לוידאו ולא לקולנוע. נראה לי שיוצא הדופן היחיד כאן הוא צעצוע של סיפור 2, שנחשב טוב מאוד בזכות עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע די מקפיא את הצפיה שלי בסרטים עד שיגיע הסטרימר

ככה שהסרטים המסריחים שאני יכול להגיב אליהם הם כאלו שראיתי לפני יחסית הרבה זמן

תגידו לעוד אנשים יצא ליראות את "מלך האריות 2 " ?

איזה סרט סירחון

אחרי מלך האריות 1 שהיה מצוין יחסית לתחומו חירבשה את מלך האריות 2 שהייתה לו עלילה דפוקה

מוזיקה מסריחה והכל חוץ מהגרפיקה הרגיש כמו מתחנת כסף לזיכיון

אני לא יודע אם מלך האריות 2 בכלל הגיע לקולנוע -זה הרגיש כל כך נחות ממלך האריות 1 שלא פלא שהמון אנשים לא יודעים שהסרט קים בכלל

כנראה שהמלט יותר מעניין מרומיאו ויוליה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון מלך האריות 2 לא יצא לקולנוע,כמעט כל ההמשכונים של לא יוצאים לקולנוע אלא ישר לוידאו/דיוידי מתןך הנחה שהדמויות המוכרות מספיקות בשביל "אמא תקני לי". שרק 2 מבחינתי היה אכזבה גדולה אבל היה נדמה לי שאני היחידי שלא נהנתי,1 היה קלאסיקה ו2 היה סוג של פרק גרוע באופרת סבון.ככה לפחות אני הרגשתי,ובכיף היתי מוסיף אותו לרשימה.בכלל חוץ משרק עידן הקרח ועוד כמה בודדים קשה לי להיזכר בסרטי ילדים ממש טובים שלא באו מפיקסאר בעשור האחרון.זה הפךלהיות מן תעשיית B MOVIES לילדים,כל מיני תואמי מדגסקר בגרוש. BABEL דווקא לא כ"כ סבלתי יחסית,וצעצוע של סיפור 2 היה אחד האהובים עלי בצעירותי.גם נורא אהבתי את הפספוסים שהוסיפו בסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך קרירין,הם לא גרועים,גם 3 היה חביב לפעמים וחברים שלי נהנו מ2,אבל הירידה הענקית מ1 הופכת אותם מבחינתי לגרועים. הבנתי שגם 2012 הוא סרט די חלש אם כי לא ראיתי אותו אז לא יודע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך קרירין,הם לא גרועים,גם 3 היה חביב לפעמים וחברים שלי נהנו מ2,אבל הירידה הענקית מ1 הופכת אותם מבחינתי לגרועים. הבנתי שגם 2012 הוא סרט די חלש אם כי לא ראיתי אותו אז לא יודע

אני לא מבין למה כולם חושבים ש2012 שזה חרא סרט...

העלילה קצת מפגרת לחשוב שדבר כזה יקרה ב2012 אבל סה"כ הם עשו אותו בצורה די טובה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרט לא גרוע בגלל שמישהו חושב שמשהו כזה יקרה (או לא יקרה) ב-2012.

הסרט גרוע בגלל שהוא גרוע מבחינה סינמטית (משחק, תסריט, עלילה וכיו"ב).

גם אם היו קוראים לו 3012, והוא היה מתרחש כביכול עוד 1000 שנה הוא היה גרוע באותה מידה.

זה שיש בו אפקטים מרשימים זה נכון, אבל בסופו של דבר העלילה מלאה חורים, והסיפור עצמו פשוט מופרך לחלוטין.

רק לשם השוואה - סרט אחר שמדבר על תרחיש אפוקליטפי הוא : CLOVERFIELD. זה סרט שהוא אמנם תקציב יותר מ-2012 ואין בו אפקטים מרשימים באותה מידה, ועם זאת הוא סרט מדהים, בגלל האמינות של המשחק, התסריט הטוב, וכו'. הוא באמת נותן לך תחושה מציאותית של אסון.

תצפה שוב ב-2012 ותתמקד הפעם לא ב-"סרט" אלא בסרט. כלומר, אל תתמקד ב-"סיפור" - אלא בסרט עצמו, ואיך הוא עשוי. האם זה נראה לך סביר או הגיוני שמשפחה אחת בודדה תשרוד את כל מה שהיא שרדה? המון דברים שם הם מופרכים בצורה מוגזמת. והכי חשוב - האם נראה לך שכך אנשים יתנהגו במקרה שסוף העולם הגיע? רוב האנשים מתנהלים שם כאילו "הכל כרגיל", ולא כאילו העולם מסביבם כפי שהכירו חרב לחלוטין.

איך אתה היית מתנהג אם האדמה הייתה נפערת מתחתייך וישראל הייתה נבלעת בה לחלוטין וכל מי שהכרת או יכלת אולי להכיר היה מת? כנראה שהיית מתנהג יותר כמו ב-"KNOWING" או ב-"CLOVERFIELD" (חרדה מוחלטת וכאוס) ופחות כמו ב-"מותק, העולם מתמוטט! חהחהחה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסתכן עכשיו בסקילה המונית אבל - "2001: אודיסיאה בחלל".

יש סיפור מרכזי נחמד שתופס שבריר מהסרט, ושאר הזמן מחולק לסצנות של מודלים בהילוך איטי. עכשיו אני מבין שהאפקטים נחשבו לעוצרי נשימה בזמנו. אבל ראבק, אתה בוהה בחללית שטה לה בחלל במשך 10 דקות. עד כמה באמת אפשר ליהנות מזה? (במסגרת של סרט עלילתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אני איתך..לא נהנתי מהסרט.אם כי אני מניח שלזמנו הוא בטח היה חדשני עם הפעלולים וחידש כמה דברים רציניים שמשתמשים בהם היום במדע הבדיוני.יעני אין טרמינייטור ואין סיסטם שוק בלי המחשב הזה שלא זוכר איך קראו לו..נו העין האדומה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהסרט הזה מלכתחילה נועד להיות סרט עלילתי. יותר כמו סרט אומנותי. תחשוב על MULHOLLAND DRIVE

אני בזמנו - כשראיתי את הסרט, שנאתי אותו. לא הבנתי ממנו כלום, והוא נראה לי כמו בדיחה גרועה.

היום אני הרבה יותר מעריך אותו, והוא אחד הסרטים האהובים עלי.

יש כל מיני צורות להסתכל על , לא כולם נועדו להיות עלילתיים ותבניתיים עם התחלה אמצע וסוף. דווקא הסרט ששוברים את המבנה הקלאסי הם לדעתי המעניינים יותר.

תחשוב על סרט כמו "ממנטו" או אפילו "הסיפור שאינו נגמר". האם ממנטו יכל להיות ספר? או קומיקס? לדעתי לא. לדעתי הסרט הזה מנצל באופן מלא את המדיום הקולנועי. כנ"ל לגבי הסיפור שאינו נגמר -- הסרט נעשה על בסיס הספר, אבל הספר לדעתי לא מצליח להעביר את התחושה המדהימה של הסרט של ההתמזגות בין העולם האמיתי לבין עולם הפנטזיה.

בקיצור, יש היבטים של הקולנוע שסרט הוליוודי קונבנציונאלי פשוט לא נותן להם מענה, ובמקרה כזה הוא "סתם" סרט. אין בזה שום דבר רע כן, אני מת על "סתם" , אבל אני רואה אותם כ-"בידור נטו", בעוד שסרטים אחרים, ממש מכניסים אותך לעולם אחר, מבחינת אווירה, תחושה, מוסיקה, מחשבות, וכו'...

אני מזמן לא ראיתי את אודיסאה בחלל, ואני זוכר שבזמנו כשראיתי אותו הוא נראה לי סתמי מוזר וחסר פשר... אני צריך לראות אותו שוב, כי לא מזמן קראתי את הפרשנות של הסרט והיא הייתה מאוד מעניינת. דובר על המשמעות של כל חלק בסרט, על המשמעות של הבלוקים המרובעים הענקיים האלה וכו'...

ל-"עין האדומה" קראו HAL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...