דיון על סרטים מסריחים - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על סרטים מסריחים

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 168
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

באופן כללי אני חושב שהביצוע היה כל כך טוב (אפקטים, אווירה, מוסיקה, צילום) והרעיון הכללי היה מספיק טוב כדי שאהנה מהסרט.

אבל, כמו שאמרתי, אני מסכים איתך שהיו אלמנטים חלשים או מיותרים, וחבל - אבל זה לא פגם בהנאה שלי.

בכל מקרה, כמו שאמרתי, רק בשביל "הסצנה" האחת-לפני-אחרונה שווה לראות את הסרט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שאני הולך להגיד את זה, אבל צ'אק נוריס. ראיתי איזה סרט שלו עם איזה בנאדם-מפלצת כזה שלא משנה מה הוא לא מת. תאכלס-סרט דיי מסריח. שוב, אני לא אגיד שלא היה מצחיק, אבל פשוט אין שום עלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרט עם שם והייפ כמו BLACK HAWK DOWN תרגמו בצורה הכי גאונית- בלאק הוק דאון. אני אומר לחברה שלא דוברים שום שפה חוץ מעיברית- "ראית BLACK HAWK DOWN?"

-"תגיד ת'שם של הסרט בעיברית אולי ראיתי"

-"בלאק הוק דאון, נישמע יותר מוכר?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרט עם שם והייפ כמו BLACK HAWK DOWN תרגמו בצורה הכי גאונית- בלאק הוק דאון. אני אומר לחברה שלא דוברים שום שפה חוץ מעיברית- "ראית BLACK HAWK DOWN?"

-"תגיד ת'שם של הסרט בעיברית אולי ראיתי"

-"בלאק הוק דאון, נישמע יותר מוכר?"

תחליף חברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחליף חברים

:'(

מה שבאמת מרתק אותי - זה לדעת איזה טיפוסים בדיוק אחראים ל-"תרבות השמות" שהתפתחה.

כלומר, השאלה היא לא מי הוא זה שהגה את : "ה-X ש-Y אותי" או "ה-Z מת מצחוק" או "W גורלי/קטלני" או "איזו מין V"

אלא מי הם אלה שבחרו להמשיך את דרכו לנצח נצחים.

הרי הבחור שהמציא את "מת לחיות" דווקא עשה עבודה לא רעה, בהתחשב בעובדה ש-DIE HARD זה שם שקצת קשה לתרגם כיוון שהוא טומן בחובו PUNCH לשוני באנגלית.

אבל למה לעזאזל: "מת לצעוק"? למה?

ומה עבר להם בראש כאשר תרגמו את ALIEN ל-"הנוסע השמיני"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה, Alien תורגם ל"נוסע השמיני" בהרבה שפות, לא רק בעברית.

זה לא הופך את זה לפחות מצער.

אגב, מישהו ראה את הסרט THE BOX שיצא לא מזמן עם קמרון דיאז? ראיתי אותו אתמול. מה דעתכם עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שאני הולך להגיד את זה, אבל צ'אק נוריס. ראיתי איזה סרט שלו עם איזה בנאדם-מפלצת כזה שלא משנה מה הוא לא מת. תאכלס-סרט דיי מסריח. שוב, אני לא אגיד שלא היה מצחיק, אבל פשוט אין שום עלילה.

בחיים אבל בחיייייייייייייייייייייייייייייייייים אל תכניס סרט של צ'אק נוריס לת'רד כזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...