החרדים בחו"ל לא היו מרשים לעצמם את השטויות שהם עושים כאן? (או - יהדות ונשים...) - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החרדים בחו"ל לא היו מרשים לעצמם את השטויות שהם עושים כאן? (או - יהדות ונשים...)

vic07

Recommended Posts

[''הזהב הטהור אינו מפחד מכור ההיתוך, כך האמת אינה חוששת מביקורת'']

כל כך אינה חוששת מביקורת, שכל פעם שפעילי דעת אמת מקימים דוכן הסברה באזור חרדי הם מוכים וקיימים פסקי הלכה הקוראים לשרוף את העלונים שלהם מבלי לקרוא אותם אפילו, וש"שידול להמרת דת"(מסיונריות, אם תרצו) מוגדר כפשע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יודעים כבר מיהו ידען -הוא בא רק להציק ולהתגרות בחרדים.

בוא לכל ישיבה וראה שבכל דבר מתפלפלים ומקשים [הרבה קושיות שמציגים בהווה ובעתיד -כבר נישמעו בגמרא או בשאר ספרי היהדות]

קרא בלינק ששמתי על ידען והמטרה שלו.

שאדם מגיע בנחת וכוונה לדעת ושואל [ מקשה ] דבר מסוים -תמיד הוא מוזמן לעשות זאת כי היהדות מעודדת ביקורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני רושם :

" אדם לא יכול ללמוד צד אחד " ... :facepalm:

איזה צדדים ישנם ? הצד שלי והצד שלך. לא הבאתי ציטוטים מהצד שלי. אני לא צריך. הבאתי דוגמאות מהצד שלך יא דביל.

כל הציטוטים מהצד שלך, של חכמי תורה ומשנה והלכה למינהם, שונים ו ... " גדולים " ... עאלק ...

אלה מסלפים ? אלה משקרים ? רוני, מה קרה חמוד מתוק קושקוש ? האמת המרה בפרצוף ? אתה לא יכול להתמודד ?

" אי אפשר על חכמי התורה תלמדו קצת מההיסטוריה " ... ההאאממ, רגע, מה אני הבאתי, לא מההיסטורייה ?

בואנה לך מפה !! אתה עושה מעצמך אידיוט וזה גם מצליח לך. עכשיו כולם יודעים שאתה אידיוט. חתמת על כתב ההוכחה של עצמך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לראות דוגמא ממה שVL הביא [מדעת אמת]

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=442166.70

והסבר שקיבל בעמוד 10 ו11.

בכול אופן מי שיום מהימים ירצה קצת ללמוד על היהדות או סתם לשאול כל דבר-ממליץ על הפורום הזה

http://www.bhol.co.il/forum/forum.asp?forum_id=20707

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

רוני, לאור הטיעונים שאלמוני (אלומיניום?) נתן, לפעמים גם צריך להגיד: אתה צודק :) ולראות את הדברים אחרת, הרי אין אמת מוחלטת וכולנו בני אדם שטועים (ואין בזה שום דבר רע או פסול, ולא מוריד מהכבוד - רק לומדים מזה ומרחיבים את הידע :) )

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לאביא לך לכל ציטוט וציטוט שהוא הביא את ההסבר המדויק לו.

הרבה פעמיים מצטטים דבר אך באופן חלקי .

לכן הבאתי את הלינק למה שVL הביא -אותן סוג ציטוטים.

שים לב שאיני בכלל מתייחס לalmonime

[כפי שכבר ציינתי את הסיבות לכך]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויי רוני רוני, כמה שאני הולך להשבית אותך ... בריקודים וקריאות אינדיאניים ... פתחת את הפה שלך פעם אחת יותר מידיי.

אני חוכך ידיים בהנאה רבה, פה, מהצד שלי של המסך.

חלקי ציטוטים, אה ?! בוא חמוד מתוק קושקוש, אני אראה לך מזה חלקי ציטוטים חתיכת שקרן נוכל.

תהיה עליך כזו חותמת שלי שלא תוכל למחוק גם בעוד 100 גילגולי נשמות.

איך שאני נדלק :smile1: על חברה שכמותך והופך אותם לקטנים מסכנים ומייבבים ... חבל על הזמן.

אתה לא הראשון ( אני כבר מנוסה ) ובטח לא האחרון, פשוט, עוד אחד לאוסף. פפחחח.

אני לא אעשה חצי עבודה, עליך אני אטרח. לאט לאט אבל בטוח.

רמב"ם, הלכות אישות,פרק כא, ג

" וכן כל אישה רוחצת לבעלה פניו ידיו ורגליו, ומוזגת לו את הכוס, ומצעת לו את המיטה,

ועומדת ומשמשת בפני בעלה, כגון שתיתן לו מים או כלי או תיטול מלפניו וכיוצא בדברים אלו;

אבל אינה עומדת ומשמשת בפני אביו, או בפני בנו. [ד] ומלאכות אלו, עושה אותן היא בעצמה;

ואפילו היו להן כמה שפחות, אין עושה מלאכות אלו לבעל אלא אשתו

עבדים כבר אמרתי ?

רמב"ם, הלכות אישות,פרק כא, ז

" נמצאו כל המלאכות שכל אישה עושה אותן לבעלה, חמש מלאכות--טווה, ורוחצת פניו ידיו ורגליו, ומוזגת הכוס, ומצעת את המיטה, ועומדת לשמש בפניו;

והמלאכות שמקצת הנשים עושות אותן ומקצתן אינן עושות, שש מלאכות--מטחנת, ואופה, ומבשלת, ומכבסת, ומניקה, ונותנת תבן לפני בהמתו "

פפששש, הגדרת תפקידי האישה, הלוואי עליי.

רמב"ם, הלכות אישות,פרק כא, י

" כל אישה שתימנע מלעשות מלאכה מן המלאכות שהיא חייבת לעשותן--כופין אותה ועושה, ואפילו בשוט.

טען הוא שאינה עושה, והיא אומרת שאיני נמנעת מלעשות--מושיבין אישה ביניהן או שכנים;

ודבר זה, כמו שיראה הדיין שאפשר בדבר "

האישה הסוררת, צריך להראות לה מזה.

רמב"ם, הלכות אישות,פרק כא, טו

" הגרושה--אין לה מזונות, אף על פי שהיא מניקה את בנו;

אבל נותן הוא לה יותר על שכרה, דברים שהקטן צריך להן מכסות ומאכל ומשקה וסיכה וכיוצא בה.

אבל המעוברת, אין לה כלום "

יאללה, איזה יופי, את מניקה ? ניתן לך, קצת. את בהריון ותניקי בעתיד אבל לא עכשיו ? לכי קיבינימט ואל תחזרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה, בדיוק הפרעת לי להוסיף לרצף, אני בשוונג !!! :smile1::smile1::smile1:

שיט, אין לי יותר זמן, יש לי עיסוקים אחרים.

אל דאגה רונילה, כשמדליקים אותי, אני יותר גרוע מלהקת פיראנות משוגעות עם שיניים משוננות ורעב גדול ואני טוב במה שאני עושה.

עריכה :

טוב, חזרתי, ממשיכים רונילה, לא שכחתי אותך. :cool2:, פרה פרה.

תלמוד בבלי, מסכת כתובות, פרק ז, דף עה, עמוד א

אנשים, תלמוד בבלי כתוב בארמית כך שלא תבינו ממנו כלום אלא אם אתם בעסק.

אני אתרגם לפי שימוש במיטב המילונים ומקורות שונים כאלה שאני אמצא.

" ... רב אשי אמר דקלסא גברא לא בעי טלפחי לקידרא תנא וכולן מזנות ותולות בבעליהן "

פרוש אחד של רש"י -

כל אלו שבעליהן שפלים ומראות להם חבה אינו אלא שמזנות תחתיהן וכשמתעברות הן תולות את העובר בבעל

[ונוח להן באנשים כל שהן לפי שמזנות תחתיהן]

אתם מבינים, נשים ... זונות.

משנה, מסכת סוטה, פרק ג משנה ד

" רבי אליעזר אומר, המלמד את בתו תורה, מלמדה תפלות. רבי יהושוע אומר, רוצה אישה בקב ותפלות, מתשעה קבין ופרישות "

לתפלות ישנם שני פירושים, שטויות ודרכי עורמה. כלומר, אישה שתלמד תורה, תהפוך להיות תכמנית ואף תעבור לזנות.

http://www.daat.ac.il/DAAT/mishpach/maamad/nashim1-2.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הכעס שלך תוציא בשירותים.

כתבתי לו שלא יוסיף עוד דברים [כל פעם הוא עורך תהודעה ומוסיף דבר חדש] .

הוא הציג כמה דברים אני אביא את ההסבר וכך יהיה אפשר ללמוד על שאר הדברים הדומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראינו כבר את ההסברים שלך. אתה כותב מגילות שלמות (של בעיקר COPY-PASTE אני מניח) כדי להתחמק מלחשוב אפילו על מה בעצם אתה מדבר ועל איזה נורמות אתה מנסה להגן כאן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...