החרדים בחו"ל לא היו מרשים לעצמם את השטויות שהם עושים כאן? (או - יהדות ונשים...) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החרדים בחו"ל לא היו מרשים לעצמם את השטויות שהם עושים כאן? (או - יהדות ונשים...)

vic07

Recommended Posts

גם אני אמרתי את זה לא פעם. למעשה, הייתי בטוח בזה לחלוטין - עד שנתקלתי בזה:

It has been reported that the removal of the bike lane was in exchange for politically supporting Bloomberg's re-election. The Hasidic community in Brooklyn has long called for the removal of the bike lanes because it attracted "scantily clad" cyclists that offended their sensibilities.

"Bike advocate Baruch Herzfeld, an orthodox Jew, says the bike lane removal was an election-year deal with the Hasidic community.

"The mayor after he was elected would remove this 14-block stretch of bike lane as an ostentatious show of support, or quid pro quo, for their support in the election," Herzfeld said."

http://digg.com/travel_places/Outraged_NYC_Cyclists_Re_Paint_Bike_Lane_Guerilla_Style (קראו את התגובות ועקבו אחרי הלינקים המובאים בהן).

תרגום למתקשים: הקהילה החרדית בברוקלין דרשה מראש העיר של ניו-יורק, אז מועמד לתפקיד, להסיר מסלול אופניים שעבר בשכונתם כאחד התנאים לתמיכת הקהילה במועמדותו. הסיבה? במסלול האופנים רכבו גם נשים, לרוב בלבוש לא צנוע.

מסתבר שכפיה דתית בשם ה"דת" החרדית אינה מוגבלת רק לישראל. עושה רושם שהיא תתקיים בכל מקום בו הריכוז שלהם מספיק גבוה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבעיה היא לא עם העובדה הזו, למרות שגם זה בעייתי במידה מסויימת עקב אופי ההצבעה במגזר המדובר, שהרי זה לא שכל אדם מצביע לפי צו מצפונו" "ראש הקהילה" החליט בשמם - וכולם מצביעים כהחלטתו, מה שמאפשר לו פיזית למכור את הקולות של כל הקהילה.

לא, רבותי, הבעיה העיקרית אי הדרישה עצמה: תרחיקו מאיתנו את רוכבות האופניים כי אסור לנו להסתכל עליהן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה קשור לחרדים? זה נקרא קבלנות קולות וזה קיים בכל מדינה בעולם שמתקיימות בה בחירות (ובאופן אירוני אפילו בטכניון) - תן לי X ואני אדאג שתקבל Y קולות. צא מהסרט שלך כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם בשכונה שרק הם מתגוררים שם-לא רואה בזה בעיה לדרישה כזאת.

אם זה היה כולל בשכונות לא שלהם-אז הייתי מסכים איתך.

"ומה זה קשור לחרדים?"

ויק התחיל לחפש אותם בנורות -כדי להרגיש יותר טוב עם עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה קשור לחרדים? זה נקרא קבלנות קולות וזה קיים בכל מדינה בעולם שמתקיימות בה בחירות (ובאופן אירוני אפילו בטכניון) - תן לי X ואני אדאג שתקבל Y קולות. צא מהסרט שלך כבר.

תעשה לי טובה - אל תתחיל איתי אפילו על הצעד הנלוז של "אחוות הארון" (הטעות מן הסתם בכוונה), והצעד הנלוז עוד יותר מבחינתי של זוג מועמדים מסויים שכנראה החליט לשתף איתם פעולה או לפחות רמז שיעשה כן.

קבלנות קולות היא רעה הכרחית, כשאתה מוכר את הקול שלך או של התומכים בדעתך. כשאתה מוכר קולות שאינם שלך, למשל את הקולות של כל הסמסטר, אתה פשוט חרא קטן שלא שווה את האוויר שאתה נושם.

ושוב אני חוזר - לא עם הקבלנות יש לי בעיה, אלא עם אופי הדרישה. במה היא שונה מדרישתם של מוסלמים בשכונות מסויימות באירופה שלא יכנסו לשכונתם ללא רעלה (חוץ מדרך הצגת הדרישה, כמובן. בכל זאת יש לציין שבהבדל מהמוסלמים אותם חרדים בברוקלין דאגו לפעול בצינורות המקובלים...)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בלומברג, בל נשכח שהוא יהודי ומקורב לראשי הקהילות שם ומרגיש מחוייב.

בתקופת ג'וליאני היה סיפור אחר. הם דרשו שבאוטובוסים העוברים בברוקלין לא תהיינה נהגות אלא יהיו רק נהגים גברים. זאת הסבירו בכך שבעת מתן עודף עלול התם החרד להעלות במוחו מחשבות זימה למראה ידה של אשה. מראה אשה שלבושה אינו מכסה כל גופה וחלילה הסוודר מאפשר להעלות דמיונות על איבריה מנוגד, לטענתם, לעקרונות דתם.

בתגובה קיבלו תשובה מתאימה :

על פי עקרונות החוקה ותיקוניה אסור להפלות בעבודה בשל מין העובד/ת.

אין, לעומת זאת, כל איסור בחוקה כי תלכו ברגל.

וזהו. נגמרו הויכוחים והמשיכו לנסוע באוטובוס. מסתבר שכאשר צריך הם יודעים להתגבר על היצר.

זה מעבר לשאלה הבסיסית יותר, בדבר החינוך המביא אדם בוגר לראות אובייקט מיני בכל יד של אשה שנותנת לו עודף (או בילדה בת 10).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והנה עוד פנינה מהתקופה האחרונה. נכון שאסור לנשים לשיר מול גברים, כי "קול באישה ערווה"? אז עכשיו אסור גם לדבר מולם בפלאפון:

http://www.news1.co.il/Archive/001-D-175373-00.html

מעניין מה הדין עבור נשים שמדברות זו עם זו בציבור פנים מול פנים, ולא באמצעות פלאפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, אם בשכונות של קהילה X, במדינה דמוקרטית מערבית ממוצעת, היו אוסרים על כניסת יהודים, כי חלק מהעקרונות של קהילה X זה שאסור להם לראות יהודים

למה בחו"ל? בישראל העלו הצעת חוק לאיסור ייבוא של פרוות מבעלי חיים (להבדיל מסינטטיות ) שמקורן בתעשייה אכזרית בה מפשיטים מעורם (מילולית, לא תיאורית) בעודם בחיים. ראשי העדה המחרידה זעקו כי בכך יש נסיון לעקור את תורת ולחסל את אמונתו של העם היהודי ולהוציאו לשמד כמעשה הנאצים ימ"ש. לא פחות, שהרי השטריימל, העשוי עם פרווה אמיתית, וכולו העתקה של מנהגי נוצרים עשירים ממזרח אירופה, הפך פתאום למהות ויסוד ועיקר מדאוריתא.

מה שמוכיח כי אין גבול לתעלולים ולשקרים של הרבנים העומדים בראש להקות המחרידים. מה שברור גם שלא הדת היהודית מענינת אותם אלא הכוח והשררה ולפעמים גם העסקים (נחשו מי היבואנים הראשיים של נבלות השועלים הללו?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, אם בשכונות של קהילה X, במדינה דמוקרטית מערבית ממוצעת, היו אוסרים על כניסת יהודים, כי חלק מהעקרונות של קהילה X זה שאסור להם לראות יהודים

זה בסדר?

תמיד תלוי מהי הסיבה, ומהו ההקשר.

טרוריסט הורג חפים מפשע - לכן הוא רוצח.

לעומת זאת אי אפשר לומר על חייל במלחמה שהורג חייל אוייב בשדה הקרב - שהוא רוצח.

כאשר קהילה X לא מוכנה שיהודים יבקרו בה - הסיבה לכך היא שינאת יהודים.

לעומת זאת כאשר אוסרים בקהילה חרדית לאישה להכנס בלבוש לא צנוע - הסיבה לכך היא חוסר הצניעות, ולא שנאת נשים.

כי גם האישה החילונית ביותר יכולה להיכנס למאה שערים כשהיא לבושה בצניעות .

לעומת X שאין כניסה ליהודים בשום דרך.

אגב בבני-ברק תוכל לראות מידי פעם נשים ההולכות עם מכנסי ג'ינס וכד' ,ולא אומרים להן דבר [במיוחד תושבי בני-ברק] .

כמובן שאם בחורה תכנס עם חצאית מיני אז הדבר כבר לא מתאים, היא כופה עליהם לראות מראות שאסורים על פי הדת היהודית, לעבור על איסור ראייה, למשוך אותם לדבר עבירה, ולנסות אותם בנסיונות שהם מבקשים להימנע מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שאם בחורה תכנס עם חצאית מיני אז הדבר כבר לא מתאים, היא כופה עליהם לראות מראות שאסורים על פי הדת היהודית, לעבור על איסור ראייה, למשוך אותם לדבר עבירה, ולנסות אותם בנסיונות שהם מבקשים להימנע מהם.

איך אפשר להתגבר ולכבוש את היצר ולעמוד בפיתוי אם אין כלל פיתוי?

אין זה מראה על גדולה של אדם או עמידותו - אלא על חולשתו. אין זו בחירה בהתמודדות אלא בחירה בבריחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

" היא כופה עליהם לראות מראות שאסורים על פי הדת היהודית ...

למשוך אותם לדבר עבירה, ולנסות אותם בנסיונות שהם מבקשים להימנע מהם"

מה ?! כופה עליהם ?! ?!

מסכנים החרדים ( גברים ) לא מסוגלים להחזיק את יצרם אם יראו ירך עסיסית או כתף ומייד יתפתו למחשבות זימה ותועבה ?!

אין בעייה. יש לי פיתרון מעולה. עובד בדוק.

אני מוכן לצאת במבצע כלל עולמי לאסוף מגבית ולפתוח קרן מיוחדת לעניין הזה בלבד -

ניתוח עקירת עיניים ( ושיעורים בכתב ברייל כדי לא לפגוע בלימוד תורה )

לכל חרדי פוץ אידיוט שמפחד שיצרו שלו יקפוץ מתחתוניו וירדוף בחורה תמימה וזכה שבתומתה עברה בחצאית מיני לידו.

פעם אחת והוא בטוח לתמיד מפני יצר הזימה ומחשבות תועבה ופנוי להמשיך ללמוד תורה ושטויות כמה שבא לו.

הריי כדיי ללמוד תורה, לא צריך לראות בעיניים וכדיי לדון בתורה לא צריך עיניים

וכדיי לאכול לא צריך לראות וכדיי להתקלח לא צריך לראות

וכדיי להתרבות, גם לא צריך ( האשה החרדית יכולה להדריך מה להכניס לאיפה ואיך )

ומכיוון שחרדי אהבל גם לא משרת בצבא וגם לא עובד אלא רק לומד, זה סידור מעולה לכל הצדדים.

חרדי פוחד על נשמתו וירא שמיים ?

אלוהים עסוק בענייניו הקוסמיים איי שם, חרדי קטן ( לא אחד ולא כולם ביחד ) ומושתן לא מזיז לו את קצה ההילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מענין שכאשר אנס לא מתגבר על יצרו וכופה עצמו על בחורה, טענות בסגנון "היא כופה עלי את הזימה" לא עומדות לזכותו בדין האזרחי (החילוני). הבחורה הנאנסת גם לא מחוייבת להנשא לאנס, כפי שמחוייבת על פי דין תורה.

אם הבחור לא מסוגל לעמוד בפני יצרו שמעמיד לו, שיתכבד ויתאשפז במוסד סגור. מה אשמה האשה דווקא שהוא שטוף זימה ודמיונות מין בגלל החינוך החרדי הלקוי שלו?

מה השטויות הללו על "מראות אסורים על פי הדת היהודית"? הרי הגדרת מותר ואסור משתנה חדשות לבקרים על פני גחמות הרב האוסר, המתחרה בעמיתיו על תואר האוסר הגדול, כביכול ריבוי איסורים יגביר הדימוי שלו וכחו על הנוהים אחריו. בתורה איןאפילו עשירית מהאיסורים המומצאים היום והכל המצאות של כל מיני לבלרי ופקידי וסוחרי הדת המכונים גם רבנים. הגדרת הצניעות משתנה על פי הסטיות הממלאות את מוחו של הרב המגדיר, שמעלה מדמיונו ומסטיותיו שלו כל מיני איסורים ומפרסמם והטיפשים קוראים לזה "דבר תורה" או "פסק הלכה". ואטומי המוחין שטופי הבלי הדת כבר מכילים זאת כאילו חלק מהדת היהודית.

שמעתי כבר על איסור לילדה בת 9 להסתובב ברחוב או להכנס לבית כנסת או חלילה לשבת באוטובוס ליד גבר אפילו שזו הבת שלו, שהרי גם ילדה בת 9 אצל החרדים היא אובייקט מיני וביהדות אין איסור על פדופיליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...