פלאפון מפרסמת את מחירי האייפון! - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פלאפון מפרסמת את מחירי האייפון!

Born2Kill

Recommended Posts

ולכל מי שנגד IPHONE, עד כמה שאני מחפש, ואני באמת מחפש, לא הצלחתי למצוא מכשיר שיש לו את כל הפונקציונליות, בדגש על מבחר ומגוון האפליקציות כמוהו. (עד כה) כל האנדרואידים וWM באים או עם fuckים קטנים, או עם מוגבלויות או סתם עולים בדיוק או יותר מIPHONE ומשאירים אותך עם טעם של "זה כמעט" בפונקציונליות שלהם. אם הייתי מחפש מצלמה אולטרה-איכותית או מחשב לכל דבר כנראה הייתי קונה SLR או לפטופ, במכשיר שאיתך כל הזמן ה"חוויה" וה"נוחות" הם באמת שם המשחק. (אין להסיק הכתוב לעיל שלא אגלה את מה שאחפש ואקנה בסוף משהו אחר Cool )

ברוס לי אמר פעם אני לא מפחד מאחד שמתאמן על מיליון מכות

אני מפחד מאחד שמתאמן על מכה אחד מיליון פעמים (משהו בסגנון הזה )

עכשיו לאיפון אולי יש המון אפליקציות הבעיה שאת רובם המוחץ אתה לא צריך

תשאל את עצמך מה אתה מחפש בסלולרי ?

מבחינתי זה \מצלמה \אפשרות לניגון סרטים ושירים והרצת משחקים

יכולת להתממשק את מחשב \מספיק גיגה לשמירות \אימיל וגלישה באינטרנט \וכמובן לשיחות וSMS

את זה יש היום ליותר ויותר סלולרים והמצלמה של חלקם הרבה יותר טובה

כל עניין המולטי טאץ לא מולטי טאץ לא מזיז לי הרבה וגם לא מזיז לי הרבה מערכות הפעלה שונות

כל עוד הסלולרי נותן לי את הדברים שאני רוצה במהירות וביציבות

לממשקים במערכות הפעלה גם ככה מתרגלים

ובעניין מסך אם התרגלתי למסך מגע בDS שיחסית למה שיש היום בשוק עתיק מאוד

לא חושב שתיהיה לי בעיה להתרגל למסכים האחרים -בכלל לא

ואני לא אומר שהאיפון לא נחמד אבל אני כן חושב שיש לו יותר מידי הייפ ושהמחיר שלו לא מצדיק אותו

אולי עוד דור או שניים האיפון באמת יתן כן דבר שרוצים מימנו בצורה טובה ואולי אז אני כן יחשוב שזה משתלם

אבל לזה הוא צריך להיות יותר חזק חומרתית \לכלול הרבה יותר טובה \ולהיות צדפה או סלידר מבחינתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 210
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עשרות אנשים נדחפים בתור כדי לשלם 6,000 ש"ח על מכשיר שלא שווה חצי מזה. מרתק...

כמה שאתה צודק.

חזרתי עכשיו מההשקה של פלאפון בקניון איילון.

אנשים אומנם לא ממש נדחפו כדי לשחק במכשיר אלא נדחפו כדי לקנות אותו, היה תור ענק במכירות.

אני יותר אוהב את האייפון מאשר ה-N97 אך עם זאת אני לא אשלם סכום מוגזם לחלוטין בשביל המכשיר, קצת סבלנות וחיפושים לעומק בהחלט ייעזרו.

לגבי ההשקה, היא הייתה מדהימה, היה שם כיבודים כיד המלך.

סופגניות שוקולוד או ריבת תות, שתייה מוגזת, פירות וסוכריות גומי.

היה נחמד בעמדות, אנשים דווקא לא נדחפו כמו שציפיתי ואני כמו ישראלי מצוי (לפחות אני מודה בזה) נעמדתי על עמדה אחת בערך רבע שעה ופישפשתי באייפון... נו טוב, גם ככה בקושי ביקשו ממני את העמדה.

בכל אופן נהנתי.

היה הזויי לראות את התור הארוך כל כך. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה החלטת שזה שהוא רצה ללחוץ "ל" ויצא לו בטעות "לך" (הצמודות) זאת שגיאת כתיב, ולמה הדגשת את ה "ע"...

כלכיסט זה אתר רציני קצת יותר מכמה צהובוני חדשות אינטרנטים וזה מפתיע שהם מעלים כתבה עם שגיאת כתיב בולטת כזו.

זה אמור להיות הלך, הלך רוח ולא עלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחל לכל החברות, מכל הלב ובאהבה אמיתית, שיכשלו עם האייפון וישלמו לאפל מחירים מלאים על כל המכשירים.

מחירים הזויים, מצידי הם יכולים ללכת לחפש.

כדי שהם יכסו את ההפסדים בעליית מחירים לכל שאר הלקוחות? איך זה יעזור לך?

או בזה שהם יפטרו עובדים? איך זה יעזור לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלכיסט זה אתר רציני קצת יותר מכמה צהובוני חדשות אינטרנטים וזה מפתיע שהם מעלים כתבה עם שגיאת כתיב בולטת כזו.

זה אמור להיות הלך, הלך רוח ולא עלך.

איך בדיוק "הלך" נכנס במשפט הזה?

עם זאת, השוק האמריקאי אינו דוגמה טובה להסיק ממנו הלך השוק הישראלי - משום שבארה"ב השיקה חברה אחת את האייפון בבלעדיות.

:nixweiss:

אם הם היו רוצים להשתמש בביטוי "הלך רוח" הם היו צריכים לכתוב: "השוק האמריקאי אינו דוגמה טובה להסיק ממנו על הלך רוח השוק הישראלי".

או גם בלי המילה רוח, אבל בכל מקרה "הלך" לא יכול להיכנס שם ככה סתם בלי מילת קישור, למשל "על".

כל מה שקרה שם זה שהם רצו לכתוב:

עם זאת, השוק האמריקאי אינו דוגמה טובה להסיק ממנו על השוק הישראלי - משום שבארה"ב השיקה חברה אחת את האייפון בבלעדיות.

ובטעות לאחר ה"ל" נלחץ להם "ך" שצמודה אליה.

עם כל הכבוד ל"כלכליסט" (לא הבנתי למה אתה טוען שהוא רציני יותר מ-YNET למשל..) שגיאות הקלדה זה דבר שקורה. במיוחד כשלא מדובר בטעות תחבירית/עברית אלא בסך הכל בכפתור צמוד שנלחץ בטעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק "הלך" נכנס במשפט הזה?

:nixweiss:

אם הם היו רוצים להשתמש בביטוי "הלך רוח" הם היו צריכים לכתוב: "השוק האמריקאי אינו דוגמה טובה להסיק ממנו על הלך רוח השוק הישראלי".

או גם בלי המילה רוח, אבל בכל מקרה "הלך" לא יכול להיכנס שם ככה סתם בלי מילת קישור, למשל "על".

כל מה שקרה שם זה שהם רצו לכתוב:ובטעות לאחר ה"ל" נלחץ להם "ך" שצמודה אליה.

עם כל הכבוד ל"כלכליסט" (לא הבנתי למה אתה טוען שהוא רציני יותר מ-YNET למשל..) שגיאות הקלדה זה דבר שקורה. במיוחד כשלא מדובר בטעות תחבירית/עברית אלא בסך הכל בכפתור צמוד שנלחץ בטעות.

שתי הסברות יכולות להתקיים.

ולא ציינתי שום אתר ספציפי.

ואולי מספיק להתיחס לטפל ולא לעיקר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה הבכיינות.

זה המחיר, רוצה תקנה! לא רוצה, אל תקנה!

על מה זיוני השכל? סליחה על הביטוי.

Iphone הוא מכשיר סלולרי, שללא ספק ניתן להגדירו כמותרות בכל קנה מידה.

סלולרי שהוא גם נגן וגם אפשר לשחק בו קצת, ניתן לרכוש היום גם בסכומים של 500-600 שקל.

מכשיר שמוציא ומקבל שיחות נטו ב-200.

מאיפה החיפוש הדבילי לקבל הנחות על כזה מכשיר?!

"מחיר בדיחה" "מחיר גנבה"!

כאילו מוכרים לכם לחם וחייבים לכם משהו(כן כן, אני מדבר עליך פול-גז).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה זיוני השכל? סליחה על הביטוי.

Iphone הוא מכשיר סלולרי, שללא ספק ניתן להגדירו כמותרות בכל קנה מידה.

סלולרי שהוא גם נגן וגם אפשר לשחק בו קצת, ניתן לרכוש היום גם בסכומים של 500-600 שקל.

מכשיר שמוציא ומקבל שיחות נטו ב-200.

מאיפה החיפוש הדבילי לקבל הנחות על כזה מכשיר?!

"מחיר בדיחה" "מחיר גנבה"!

כאילו מוכרים לכם לחם וחייבים לכם משהו(כן כן, אני מדבר עליך פול-גז).

בלי שום קשר לאייפון, יש לי סיוטים מחברות הסלולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך חלקית.

אין לי בעיה שכמה אנשים יוציאו כמה כסף שהם רוצים על מה שהם רוצים. הבעייה היא שאלו הרבה אנשים שמתבטאים בצרכנות לא חכמה.

לכן, כאשר ישנם מספיק "פראיירים" שייקנו, לצורך העניין , במחיר מופקע, הספקיות ימשיכו לעשות כרצונם ומי נפגע? נכון - אנחנו הצרכנים הנבונים.

כל עוד לא נדע להתאחד כצרכנים, לא נוכל להשיג כלום. הדבר מעודד חברות גדולות להסכם קרטל (מישהו אמר חברות הגז?).

אם אנשים היו יודעים לרסן עצמם, הם היינו יכולים להשיג הרבה יותר. אבל תראה לי כמה אנשים היו מוכנים להתנתק מהוט\יס עד שיורידו את המחירים המטורפים ואת שיטת ה"5+GOLD-LIVE ועוד שקרים. עוד מעט אחרי שתשלם 300 ש"ח לכבלים, הם יחליטו שכל השידורים החיים יעברו לערוץ בתשלום נפרד.

מה שאני בעצם אומר, שזה אינטרס של כולנו (כצרכנים, כן?) ללמד צרכנות נבונה, שכוללת בין השאר לא לקנות ב-5000 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך חלקית.

אין לי בעיה שכמה אנשים יוציאו כמה כסף שהם רוצים על מה שהם רוצים. הבעייה היא שאלו הרבה אנשים שמתבטאים בצרכנות לא חכמה.

לכן, כאשר ישנם מספיק "פראיירים" שייקנו, לצורך העניין , במחיר מופקע, הספקיות ימשיכו לעשות כרצונם ומי נפגע? נכון - אנחנו הצרכנים הנבונים.

כל עוד לא נדע להתאחד כצרכנים, לא נוכל להשיג כלום. הדבר מעודד חברות גדולות להסכם קרטל (מישהו אמר חברות הגז?).

אם אנשים היו יודעים לרסן עצמם, הם היינו יכולים להשיג הרבה יותר. אבל תראה לי כמה אנשים היו מוכנים להתנתק מהוט\יס עד שיורידו את המחירים המטורפים ואת שיטת ה"5+GOLD-LIVE ועוד שקרים. עוד מעט אחרי שתשלם 300 ש"ח לכבלים, הם יחליטו שכל השידורים החיים יעברו לערוץ בתשלום נפרד.

מה שאני בעצם אומר, שזה אינטרס של כולנו (כצרכנים, כן?) ללמד צרכנות נבונה, שכוללת בין השאר לא לקנות ב-5000 ש"ח.

מילים כדורבנות,אני הראשון להתנתק מסלקום ולהתחיל לקנות מכשירים מחנויות ללא קשר למפעילות ואחר נראה את מתחננים שאני יחזור אליהם!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך חלקית.

מחזק

וזה עוד בזמן שיש משחק של מכבי שאני לא יכול לצפות כי למרות שזה חינם למנוי הכבלים זה חינם רק למי שיש ממיר דיגיטלי

רק מה שזה לא היה חינם בהתחלה -כי כמו הרבה דברים גם את זה רצו לעשות בשיטת התשלום נוסף

וכל עניין הסלולרים לא שונה

אם אני קונה סלולרי מתוחכם אני רוצה לשלם עליו במזומן ולא להתחיב לשרות שיוצא מעל 5000 אלף בחצי שנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...