Colin McRae : DiRT 2 : דיון ראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Colin McRae : DiRT 2 : דיון ראשי

stingeR-

Recommended Posts

^^אותן הגדרות על המערכת שלי:

כרטיס מסך בסטוק - 40.5FPS ממוצע

כרטיס מסך באוברקלוק - 52FPS בממוצע

בתכלס לא משחק כזה כבד... עד שמעלים הגדרות לULTRA :-X

פה זאת בעצם הנקודה שבה כרטיס הופך מאוברקיל רציני - לטוב+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 166
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1600x1200 AAx4 DX9 ULTRA

min fps- 36.4 / avg fps- 51.6.

שמתי לב ש-vehicle reflection מכביד לא מעט ב-ultra. אם אני מוריד רק אותו ל-high ה-fps קופץ.

יש כאן השוואת תמונות DX9 vs DX11

התמונה הראשונה מראה עם ובלי Ambient Occlusion. חבל שהתקמצנו על AO ב-DX9.

אם יש לכם כרטיס nVidia אפשר להפעיל AO מהדריבר עם הפרופיל (או דגל תאימות) של Race Driver: GRID.

לקחתי כמה תמונות להשוואה עם ובלי AO מהדריבר של אנוידיה:

AO ON AO OFF / AO ON AO OFF / AO ON AO OFF / AO ON AO OFF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזרה בבקשה,

התקנתי את הדמו (עשיתי התקנתת CUSTOM בכונן D אם זה משנה..)

והוא פשוט לא עובד.הייתה בסוף ההתקנה גם עידכון ומשהו של ..וכאשר אני לוחץ על האייקון להיכנס יש כמה שניות של עכבר עם שעון חול וזהו...לא קורה יותר כלום פשוט.

בנוסף בדקתי בתהליכים ובמשימות במנהל המשימות ואין שום זכר לפעולה של DIRT 2.

מוזר מאוד.

עזרה מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו,לא נעים לי להיות קנטרן גם במקרה הזה אבל הדמו איכזב אותי.

אז נכון,המשחק נראה פנומנלי ורץ בצורה טובה מאוד,אבל מה לעזאזל עשיתם לשליטה?!? כשקראתי וראיתי ביקורות לDIRT 2 לקונסולות,ציינו בהן שהמשחק נוטה לכיוון הארקיידי יותר מקודמו,אבל לא תיארתי לעצמי שעד כדי כך..

הדריפטים מוגזמים ברמות על אנושיות. אתה מוצא את עצמך נוסע עם הצד יותר מאשר קדימה,אבל מה שבעיקר מפריע לי הוא ההרגשה של השטח..במירוץ במרוקו המכונית פשוט "מרחפת" על השטח החולי,כאילו מדובר באיזה מסלול אספלט איכותי..או יותר בכיוון של איזה מירוץ אוויר חללי..

שוב,זה לא שהמשחק הפך לFLAT OUT גרוע בגלל זה..המשחק יפה ומושקע,ואני מניח שאחרי הסתגלות קצרה אני אתרגל לסכמת השליטה וזה יהיה בסדר..ובכלל,נראה שאין לנו אנשי המחשב הרבה מה להתלונן,שכן זה המשחק היחיד בקטגוריה שלו שבכלל מגיע לPC..

ולמרות הכל,אני לא מבין למה כל זה היה דרוש..השליטה,וה"תחושה" בDIRT המקורי הייתה מדהימה..למה היה צריך לשנות אותה בצורה כזו קיצונית? זה שקן בלוק חובב הדריפטים הוא ה"קמע" החדש של המשחק לא מצדיק את הגלישה הזו לארקיידיות של המשחק לדעתי..המשחק המקורי הרגיש טוב הרבה,הרבה יותר לטעמי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כמה דברים על המשחק..

התחלתי לשחק בו וישר קיבלתי דז'וו של..PRO STREET! כאילו פאק מה הם עשו??

אבל אז התחלתי לשחק.. אוקי הסרטונים המעצבנים אי אפשר להעביר וחייבים לראות אותם (שונא את זה במשחקים)

הגרפיקה בהחלט טובה עם 9600GT ב OC אני משחק על ULTRA עם 2X (1680X1050) בממוצע של איזה 30FPS

נראה שהמשחק תומך בDX11 כבר לכרטיסים החדשים של ATI .. הייתי רוצה לראות את ההבדל!

החצץ שעף בין הגלגלים,סימני החריכה על השטח, המים שממש גולשים לצדדים, ההשתקפויות כלכך מציאותיות .. גרפיקה נהדרת!

יש הרבה רכבים מגוונים לתחרויות שונות, התאונות מציאותיות והרכב ממש מתפרק לחלקים! כמובן שיש כמו בGRID את האפשרות

פלאשבק ש"מתקנת" את הכל.. החיסרון היחיד הוא שאין ממש אפשרות לשנות את הרכבים כמו בכל משחקי המכוניות.. הכל מאוד

מקובע גם מבחינת צבעים או חלקים והדברים שאפשר לשנות מאוד שטותיים ומיותרים לגמרי! כאילו מי איכפת איזה בובה תהיה לי על הדש?

למי איכפת מהקוביות על המראה? מזה פימפ-מיי-רייד?

המשחק עצמו בהתחלה מרגיש רגיל וסטנדרתי.. אבל שמתי לב שאני ממשיך לשחק בו עוד ועוד ועוד ומגלה כל מיני דברים חדשים

והוא פשוט משחק ממש ממש מהנה! הרושם הראשוני שלי היה קצת אכזבה אבל אחרי כמה מסלולים הוא בהחלט מספק את הסחורה!

אני משחק עם הגה וזה פשוט מעולה!! הוא יותר ארקייד מסימולטור אבל ארקייד בהחלט מצויין שמספק המון הנאה..

אני חושב שרק היו צריכים לעשות אפשרות לשנות בין ארקייד לפרו או סימולטור שהיה משנה את כל ההתנהגות של הרכב ליותר מציאותית

וככה הם היו מספקים את הסחורה במצורה הרבה יותר טובה, כולם היו מסופקים. חבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע איך הכי טוב לכוון את ההגה במשחק כי כל פניה אם ההגה המכונית נותנת סיבוב של 360.[br]פורסם בתאריך: 4.12.2009 בשעה 12:03:28

פעם ראשונה שבמשחק מירוצים של CODEMASTERS צריך לעזוב את הגז בפנייה... אם לא תעשה את זה לא תגיע רחוק

פשוט צריך להתרגל לשליטה, הגרפיקה ממש טובה והמשחק רץ חלק אצלי לפחות על מקסימום 1280X1024

התפריטים גם כן טובים, בכללי משחק מוצלח מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם ראשונה שבמשחק מירוצים של CODEMASTERS צריך לעזוב את הגז בפנייה... אם לא תעשה את זה לא תגיע רחוק

פשוט צריך להתרגל לשליטה, הגרפיקה ממש טובה והמשחק רץ חלק אצלי לפחות על מקסימום 1280X1024

אני יודע זה לא המשחק הראשון שלי אבל בכל זאת משהו מוזר כי אפילו בGRID לא היה לי את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה לא ככה.. במיוחד לא עם המכוניות.. עם הבאגי יש לי קצת בעיה נכון, אבן אני לפעמים עוזב את הגז ונותן רק רבע והוא טיפה מחליק

אבל במכוניות חופשי אני דופק גז בסיבובים בלי בעיה .. (כמובן לא באופן קבוע.. מתון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מדהים, ואני שונא ראלי וג'יפים וכל מה שמסביב ועדיין אני מאוד נהנה.

לגבי הפניות, זה תלוי מאוד באיזה פנייה, אבל נכון שאם זאת לא אחת חדה מידי ומגיעים במצב נכון לפנייה

אפשר להמשיך לתת גז גם תוך כדי הפנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור מישהו שמשחק כל משחק כמעט עם עכבר ומקלדת ואת המשחק הקודם שיחקתי עם מקלדת , השליטה פה נהייתה יותר קשה משום מה.

במירוץ הראשון , לקח לי איזה 9-10 פעמים עד שהצלחתי להבין איך לפנות כמו שצריך בלי להתנגש בצדדים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...