Colin McRae : DiRT 2 : דיון ראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Colin McRae : DiRT 2 : דיון ראשי

stingeR-

Recommended Posts

• תגובות 166
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לזה שמעלי:

אני מבין שלא באת נגד המשחק אבל עדיין רציתי להגיד - DIRT / GRID / NFS SHIFT אלו לא סימולטורים,

מן הסתם שרוצים בכל זאת שיהיה ריאלסטי, אבל לא ברמה של סימולטור,

ז"א אלו רק משחקי מירוצים עצבניים, ואני משחק בו כבר המון שעות רצוף ואי אפשר להפסיק!!!!! כמעט יצאתי מהרחוב שלי בדריפט

+ לכל מי שלא יכול לשנות את השם שלו במשחק (PLAYER ONE)

זה פשוט באג במשחק, צריך לנתק את הההגה מהמחשב, לשנות את השם, ולחבר חזרה!!!

כן, זה רק למי שיש הגה קורה.

וואי תודה! חשבתי שזה בלתי אפשרי לשנות את זה :xyxthumbs:

אני מנסה להבין תכלס מה כלכך כיף במשחק הזה ואני לא ממש מצליח.. שיחקתי בכל המשחקי מכוניות האחרונים וזה יש בו נוסחה

פשוט כיפית! הוא ממכר ואני לא מפסיק לשחק בו! בSHIFT הייתי משחק שעה גג שעתיים יוצא.. הוא היה "מעייף" בצורה מסויימת..

פה אני רק מפחד שהוא יגמר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי 8-+ שעות משחק אני חייב להגיד שההרגשה הזאת שאתם מדברים עליה פשוט עברה לי.

המשחק הזה לוקה בתסמונת GRID חזקה, פשוט חוסר בתוכן, אני נוסע כמעט בכל המרוצים עם אותה מכונית שקניתי אחרי 5 מרוצים ראשונים והכול

מרגיש אותו דבר, הסביבות אומנם לרוב ניראות שונה אבל זה פשוט לא משפיע, אני לא מרגיש התקדמות והרוב הגדול של המרוצים הם כמעט אותו דבר, זה לא משנה אם אוספים דברים בדרך, נוסעים לבד או יוצאים ביחד, זה מרגיש אותו דבר.

אני חושב שהמשחק הזה מתאים הרבה יותר למשחקי עם חברי ופחות לסשנים של שעות ארוכות לבד, זה פשוט נמאס.

אז מי שמחפש שחקנים למשחק (VPN), שייצור קשר בהודעה פרטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי 8-+ שעות משחק אני חייב להגיד שההרגשה הזאת שאתם מדברים עליה פשוט עברה לי.

המשחק הזה לוקה בתסמונת GRID חזקה, פשוט חוסר בתוכן, אני נוסע כמעט בכל המרוצים עם אותה מכונית שקניתי אחרי 5 מרוצים ראשונים והכול

מרגיש אותו דבר, הסביבות אומנם לרוב ניראות שונה אבל זה פשוט לא משפיע, אני לא מרגיש התקדמות והרוב הגדול של המרוצים הם כמעט אותו דבר, זה לא משנה אם אוספים דברים בדרך, נוסעים לבד או יוצאים ביחד, זה מרגיש אותו דבר.

אני חושב שהמשחק הזה מתאים הרבה יותר למשחקי עם חברי ופחות לסשנים של שעות ארוכות לבד, זה פשוט נמאס.

אז מי שמחפש שחקנים למשחק (VPN), שייצור קשר בהודעה פרטית.

קודם כל אתה צודק... אני חושב שאני יכול להסכים איתך התקדמתי די הרבה (סיימתי עכשיו את ה WORLD TOUR הראשון),

זה באמת חוזר על עצמו..

המון זמן חיכיתי למשחק הזה והוא באמת מטורף, אבל הוא חוזר על עצמו..

זה בעיקר קטע של פירסום, אני מבחינתי רואה אותה כחלק מהקמפיין של סובארו/מונסטר/DC..

הקטע עם Ken Block / Travis זה בשביל שמיליוני ילדים אמריקאים (וזה כולל ישראלים וכו' חח) ייקנו אותו בלי לבדוק..

דווקא ל NFS SHIFT היה לי יותר סבלנות, למרות שב DiRT 2 יותר נהנתי אבל כנראה לטווח קצר, או שפשוט שיחקתי יותר מדי ליום אחד חחחחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט משפיעה על רמת הנהגים האחרים.

אני רואה את זה בCASUAL שאני בראלי מגיע למכוניות שיצאו לפני ושאני עושה 2 רמות מעל אני לא ממש מגיע אליהם

ההבדלים גם בזמנים שברגיל אני לפעמים עושה 15 שניות לפעמים בהשוואה אליהם מאשר ברמה יותר גבוה שזה הבדלים של שניות בודדות!

המשחק לא כזה מונוטוני, יש בו מספיק אזורים חדשים והמכוניות משתדרגות, עברתם רק את XGAME הראשון? תמשיכו עוד ותראו

שהמשחק נהיה יותר קשה\מעניין.. אתם אומרים שנסעתם רק עם רכב אחד, למה? אני קניתי מכל סוג 2-3 דגמים וזה שונה לגמרי..

אולי באמת שיחקתם יותר מידי ברצף, אני מקציב לעצמי זמנים וככה תמיד יש לי טעם של עוד, אני אף פעם לא ממהר לסיים משחק.[br]פורסם בתאריך: 7.12.2009 בשעה 10:13:28

טוב סתם משעמם לי, העלתי סרטון

http://www.metacafe.com/watch/3840224/dirt_2_trailblazer_by_wrecker/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא החלטתי עד כמה אהבתי אותו, מתחת ל-SAVAGE אין מה לשחק בכלל לטעמי, ב-SAVAGE זה לפעמים מתסכל, לא יודע... חסר לי איזה דרגה באמצע

והגרפיקה ממש לא מרשימה בעיני, גם העבודה שאני מקבל כמעט 60FPS ב-1920X1200 עם 8AA מעיד על כך :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שאומר שהגראפיקה לא מרשימה והמשחק רץ לו ממש חלק, זה רק בגלל שאין לכם כרטיס שתומך בDX11. הרצתי אותו אצל חבר עם 9800GT והוא קיבל בממוצע 50 FPS על X4 והכל ULTRA, בעוד אצלי עם 5850 וI5 אני מתקשה לעבור את ה 40 ממוצע FPS על X4 והכל אולטרה, והגראפיקה נראת משמעותית יותר טוב (רמת הפירוט כה גבוהה עד שאפילו בצמיגים עצמם החריצים הם לא סתם טקסטורה כמו אצל חבר שלי, אלא ממש חורים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סובל מטעינה ארוכה לפני התחלת שלב.. מאוד ארוכה

זה ממש מתסכל אותי לחכות לפני כל שלב דקה! :nixweiss:

אבל אני מקבל fps 60-1680X1050 ultra high C16XQ

עוד מישהו יש לו בעיה כמו שלי

או טיפ מה לעשות??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שאומר שהגראפיקה לא מרשימה והמשחק רץ לו ממש חלק, זה רק בגלל שאין לכם כרטיס שתומך בDX11. הרצתי אותו אצל חבר עם 9800GT והוא קיבל בממוצע 50 FPS על X4 והכל ULTRA, בעוד אצלי עם 5850 וI5 אני מתקשה לעבור את ה 40 ממוצע FPS על X4 והכל אולטרה, והגראפיקה נראת משמעותית יותר טוב (רמת הפירוט כה גבוהה עד שאפילו בצמיגים עצמם החריצים הם לא סתם טקסטורה כמו אצל חבר שלי, אלא ממש חורים)

זה בדיוק הבעיה, היה אפשר להוציא עוד הרבה מיץ מהכרטיסים שלא תומכים ב-DX11, אחרת כנראה שלא הייתי יכול להריץ את זה ב-1920X1200 עם 8AA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא החלטתי עד כמה אהבתי אותו, מתחת ל-SAVAGE אין מה לשחק בכלל לטעמי, ב-SAVAGE זה לפעמים מתסכל, לא יודע... חסר לי איזה דרגה באמצע

והגרפיקה ממש לא מרשימה בעיני, גם העבודה שאני מקבל כמעט 60FPS ב-1920X1200 עם 8AA מעיד על כך :|

ואם היית מקבל 30 FPS פתאום הגרפיקה הייתה מדהימה ?! :bash:

הקשר בין האיכות הגרפית לבין ביצועים ממש לא כזה הדוק, לפי דעתי DIRT מראה את זה יפה מאוד.

עם כרטיס מלפני 3 דורות, אני משחק על רזו' טבעית עם הגדרות בינוניות ורואים פשוט מצויין.

וזה נכון שהיה אפשר לשפר ולהוסיף אפקטים ואולי טקסטורות יותר איכותיות שלא ב DX11, אבל למה ?

אל תשכח שהמשחקים היום מתרכזים בקונסולות, ואין להם סיבה סתם ככה לשפר את המנוע במיוחד למחשב,

אלה אם יש איזה גל שאפשר לעלות עליו שיישפר את המכירות, כמו DX11, תחשוב על כל המשחקים שמקבלים

עם קניית כרטיס ATI, תחשוב על כמה אנשים ייקנו את המשחק רק כדי ליבדוק את הכרטיס החדש שלהם, לא חסר

אנשים שרודפים אחרי הגימיקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במילים אחרות, DX9 מתיישנת, אתה רוצה איכות תמונה? תעבור לסדרה שתומכת בDX11.

בולשיט, אותם הדברים נאמרו על DX10, זה סתם חרטא למען הגדלת מכירות הסדרה החדשה, לא עקב מגבלות הישנה, שזה היה הפרנציפ שלי אם הייתם קוראים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...