Colin McRae : DiRT 2 : דיון ראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Colin McRae : DiRT 2 : דיון ראשי

stingeR-

Recommended Posts

בתור מישהו שמשחק כל משחק כמעט עם עכבר ומקלדת ואת המשחק הקודם שיחקתי עם מקלדת , השליטה פה נהייתה יותר קשה משום מה.

במירוץ הראשון , לקח לי איזה 9-10 פעמים עד שהצלחתי להבין איך לפנות כמו שצריך בלי להתנגש בצדדים...

גם אני קצת התבאסתי על המקלדת בהתחלה... הגדרתי את ה-gamepad ועכשיו הכל ברור - משחק מהנה בטירוף ! אני לא יכול להפסיק :)

בכלל, איך אפשר להינות ממשחקי מירוצים בלי רגישות להגה ולגז ? זה דופק את כל השליטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 166
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עזרה בבקשה,

התקנתי את הדמו (עשיתי התקנתת CUSTOM בכונן D אם זה משנה..)

והוא פשוט לא עובד.הייתה בסוף ההתקנה גם עידכון ומשהו של ..וכאשר אני לוחץ על האייקון להיכנס יש כמה שניות של עכבר עם שעון חול וזהו...לא קורה יותר כלום פשוט.

בנוסף בדקתי בתהליכים ובמשימות במנהל המשימות ואין שום זכר לפעולה של DIRT 2.

מוזר מאוד.

עזרה מישהו?

מצטרף לשאלה,

התקנתי את הדמו גם בכונן אחר (E לצורך העניין) וכאשר אני לוחץ על המשחק הוא לא פועל...שעון חול ולא מפעיל כלום..

מישהו נתקל בבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קצת התבאסתי על המקלדת בהתחלה... הגדרתי את ה-gamepad ועכשיו הכל ברור - משחק מהנה בטירוף ! אני לא יכול להפסיק :)

בכלל, איך אפשר להינות ממשחקי מירוצים בלי רגישות להגה ולגז ? זה דופק את כל השליטה.

כנ"ל פה.

אני חייב לציין שמרגיז אותי מאוד שהמשחק לא תומך בגיימפאד שלי ואני צריך פרופיל בדרייבר בשבילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק מראה כמה היוצרים של GTA IV לא יודעים לתכנת, כשרואים משחק עם גרפיקה כל כך יותר טובה ובכל זאת יותר קלה... עם GTA אני לא מסוגל לעבור את 25FPS למרות שיש לי HD5850 רק בגלל שיש לי מעבד X64 4200+ שלא עומד בדרישות המוגזמות שלהם... לפי מה שהבנתי המחשב שלי אמור להריץ את DIRT 2 למרות המעבד ב- FRAME RATE טוב מאוד.

(אג"ב קיבלתי את ה- SERIAL למשחק עם הכרטיס ואני אוכל להתחיל להוריד ב- 3 לפנות בוקר).

אם עוד מישהו חושב ש- GAMES לא יודעים לתכנת (אני לא מדבר על התוכן- למרות שגם הוא היה יכול להיות קצת יותר דינאמי משתי אופציות בכל שלוש משימות) שרק יגיד לי...

כמו שאני מכיר את CODEMASTERS אי אפשר ליפול איתם, רק משחקי איכות. הכרתי אותם מ- DIRT הראשון ל- FUEL ל- OPERATION FLASHPOINT DRAGON RISING ואחרון 2 DIRT שבעוד 3 שעות אני אוכל לבדוק וכנראה לא יתפלא כי יש לי ציפיות גבוהות וסביר שלא יאכזבו אותי.

רק חבל שההגה שלי לא עולה 1600 ש"ח... :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד מישהו משתמש ב- בשביל להוריד את המשחק?

הוא אומר שכבר אפשר לקנות את המשחק אבל כתוב לי אחרי שהכנסתי את הסריאל (שקיבלתי עם הכרטיס) תודה שקניתי את המשחק ואז כשאני מנסה להתחיל להוריד הוא אומר לי NOT YET RELEASED למישהו יש רעיון?

לפני ארבעה ימים הוא אמר לי שהמשחק יוצא עוד יום, לפני שלושה ימים הוא אמר לי שהוא יוצא עוד שלושה ימים והנה היום הוא אמר לי שב- 22:00 זה ייצא ואז ב- 21:00 הוא אמר לי שזה יוצא עוד 6 שעות אז חיכיתי עד עכשיו והוא אומר שכבר יצא ואפשר להוריד את זה (ב- 23:00 הוא עדיין אמר שעוד 4 שעות יהיה לי את המשחק) ועכשיו הוא אומר לי שיצא כבר ואני יכול לקנות את זה לחבר כמתנה כי לי יש את זה כבר אבל עדיין כותב לי "NOT YET RELEASED" במסך של "MY GAMES" תודה לעוזרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק מראה כמה היוצרים של GTA IV לא יודעים לתכנת, כשרואים משחק עם גרפיקה כל כך יותר טובה ובכל זאת יותר קלה... עם GTA אני לא מסוגל לעבור את 25FPS למרות שיש לי HD5850 רק בגלל שיש לי מעבד X64 4200+ שלא עומד בדרישות המוגזמות שלהם... לפי מה שהבנתי המחשב שלי אמור להריץ את DIRT 2 למרות המעבד ב- FRAME RATE טוב מאוד.

(אג"ב קיבלתי את ה- SERIAL למשחק עם הכרטיס ואני אוכל להתחיל להוריד ב- 3 לפנות בוקר).

אם עוד מישהו חושב ש- GAMES לא יודעים לתכנת (אני לא מדבר על התוכן- למרות שגם הוא היה יכול להיות קצת יותר דינאמי משתי אופציות בכל שלוש משימות) שרק יגיד לי...

כמו שאני מכיר את CODEMASTERS אי אפשר ליפול איתם, רק משחקי איכות. הכרתי אותם מ- DIRT הראשון ל- FUEL ל- OPERATION FLASHPOINT DRAGON RISING ואחרון 2 DIRT שבעוד 3 שעות אני אוכל לבדוק וכנראה לא יתפלא כי יש לי ציפיות גבוהות וסביר שלא יאכזבו אותי.

רק חבל שההגה שלי לא עולה 1600 ש"ח... :facepalm:

אל תמהר להסיק מסקנות - לפי השוואת המעבדים הזאת ל-DIRT2 (שנערכה עם 5870), לא צפוי לך FPS מי יודע מה:

http://www.pcgameshardware.com/aid,700780/Dirt-2-CPU-benchmarks-with-DirectX-9-and-DirectX-11-Phenom-doing-well-quad-cores-rule/Practice/

ואל תמהר להספיד את . יש ל GTA4 מספיק סיבות להתלות על ה-CPU.

ביניהן פיזיקה של מנוע bullet בשילוב מנוע euphoria לחישובי וביו-מכניקה בזמן אמת, בסצינות מורכבות יותר

(הרבה NPC's וסביבה דינאמית ענקית\פתוחה). גראפיקה בלבד לא תמיד משקפת את מה שקורה מאחורי הקלעים, וב- קורה הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד מישהו משתמש ב- בשביל להוריד את המשחק?

הוא אומר שכבר אפשר לקנות את המשחק אבל כתוב לי אחרי שהכנסתי את הסריאל (שקיבלתי עם הכרטיס) תודה שקניתי את המשחק ואז כשאני מנסה להתחיל להוריד הוא אומר לי NOT YET RELEASED למישהו יש רעיון?

לפני ארבעה ימים הוא אמר לי שהמשחק יוצא עוד יום, לפני שלושה ימים הוא אמר לי שהוא יוצא עוד שלושה ימים והנה היום הוא אמר לי שב- 22:00 זה ייצא ואז ב- 21:00 הוא אמר לי שזה יוצא עוד 6 שעות אז חיכיתי עד עכשיו והוא אומר שכבר יצא ואפשר להוריד את זה (ב- 23:00 הוא עדיין אמר שעוד 4 שעות יהיה לי את המשחק) ועכשיו הוא אומר לי שיצא כבר ואני יכול לקנות את זה לחבר כמתנה כי לי יש את זה כבר אבל עדיין כותב לי "NOT YET RELEASED" במסך של "MY GAMES" תודה לעוזרים...

אני כרגע התחלתי להוריד אותו דרך , הוא מוריד לי אותו בלי בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק טוב אין מה להגיד, למי שהתפריט בהתחלה נתקעת, יצא תיקון.

http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/GPU41-Hotfix-to-improve-Dirt2-performance.aspx

אתה בטוח שזה קשור כי בAMD כתוב...

Problem Description:

ATI CrossFireX™ is not being utilized when playing Dirt 2.

כלומר זה בא לטפל במקרים שקרוספייר לא מנוצל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי דרך STRAM את המשחק ולחצתי לו על LAUNCH ואז הוא הותקין לי את וכל הדברים האלה ואחרי שסיימתי להתקין, הוא עשה לי ריבוע קטן שחור שכתוב עליו COLIN MCRAE DIRT 2 והמעבד רץ על 100% אבל שום דבר לא זז, זה נשאר אותו דבר, אפילו אין תמונה בסרגל כלים של DIRT 2 ורק ב- PROCCESSES ב- TASK MANAGER רואים את DIRT2_GAME.EXE רץ ברקע על 99% או משהו כזה. וכלום לא קורה (אני אפילו כותב את ההודעה הזאת תוך כדי שזה פועל ברקע) למישהו יש גם את הבעיה הזאת או שהוא יודע איך לפתור אותה?

אם זה עוזר אני באמצע ההורדה בטעות לחצתי על LAUNCH והוא עצר את ההורדה וכשהו המשיך הוא כתב UPDATING במקום DOWNLOADING שהיה קודם. אבל הסקתי שהוא סתם שינה את השם והוא המשיך להוריד לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המשחק התקדמתי כבר די הרבה אבל קוראים לי במשחק Player One , מהתחלה לא הצלחתי לשנות את זה,

אני מגיע למקום שמשנים את זה אבל זה כאילו נעול, למה אני לא יכול לשנות את זה? תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הזה מגניב...

שיחקתי בו קצת ואני לא יודע על איזה כבד אתם מדברים...

אני על 1200-1600

X4AAA

והכל על גבוהה

האיכותת צפייה איכותית הגרפיקה משובחת...

80-70 פריימים ולא ירדתי מזה.

הכרטיס באוברקלוק של 10 מגההרץ מעל הסטוק.

קטע מאוד מרגיז זה השליטה הלא מובנת מסכים בזה אבל מתרגלים לזה והזנב הזה זה דבר מדליק לראות את הדלת האחורית בסיבוב :lol:

בתור אחד שהוא חולה מוטוריקה...ובעל כמה אופנועים בעבר ומכוניות...המשחק מחלה ממכר אני צופה פגיעה מהחברה שלי שכנראה תעזוב אותי :P

התקנתי את הדרייבר הלא רשימי ששמו פה בשירשור לפני הפעלת המשחק..עובד חלק לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה שמעלי:

אני מבין שלא באת נגד המשחק אבל עדיין רציתי להגיד - DIRT / GRID / NFS SHIFT אלו לא סימולטורים,

מן הסתם שרוצים בכל זאת שיהיה ריאלסטי, אבל לא ברמה של סימולטור,

ז"א אלו רק משחקי מירוצים עצבניים, ואני משחק בו כבר המון שעות רצוף ואי אפשר להפסיק!!!!! כמעט יצאתי מהרחוב שלי בדריפט

+ לכל מי שלא יכול לשנות את השם שלו במשחק (PLAYER ONE)

זה פשוט באג במשחק, צריך לנתק את הההגה מהמחשב, לשנות את השם, ולחבר חזרה!!!

כן, זה רק למי שיש הגה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...