מטה המאבק מודיע: ב-15 תל אביב עומדת! - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מטה המאבק מודיע: ב-15 תל אביב עומדת!

Omega81

Recommended Posts

ממש "כל הכבוד" לכל אלה שמתנגדים לסטודנטים על דו-גלגליים, אני תוהה אם בכלל הייתם סטודנטים שאתם מדברים כך.

הם שייכים לאותו זן של סטודנטים שהתעורר יום בהיר אחד ומצאו מפתחות של על השולחן בצירוף מכתב מאבא ואמא "חמוד קנינו בשבילך מאזדה 2 חדשה כדי שתוכל לנסוע ללימודים. תהנה מותק."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אתה מתכון לנזק הרפואי שיגרום קטנוע במשקל 150 ק"ג בהשוואה למשאית במשקל 15 טון אם שניהם יתנגשו במכונית? שמע פיזיקה זה לא הקורס החזק שלי, אבל אפילו אני מבין מי יפגע ביותר אנשים.

אבל אבל אבל.. נזק עצמי, כלומר לעצמך, יענו עלות הטיפול שלך, לא של נפגעים אחרים... אתה רק מחזק את הטענה שלי. בשביל הנזק לרכבים ונפגעים האחרים יש צד ג'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן

אם דרסת מישהו קרנית משלמת לו

תגגל איזה גוף זאת קרנית ותגלה.

מילא חוסר ידע, אבל גם להתגאות בזה?

קרנית הוא גוף שמטפל אך ורק בתאונות בהן הנהג הפוגע נמלט ולא זוהה, או שאין לו כיסוי ביטוחי ואין אפשרות מעשית לתבוע אותו. אתה מוזמן לקרוא כאן:

http://www.karnit.co.il/

באת כ"מומחה" ויצאת מטומטם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלת תם - אם עד כה הביטוח ששילמו נהגי מכוניות סיבסדו את התשלום על ביטוחי האופנועים, אז עכשיו מחיר ביטוחי המכוניות יוזל?

ניפחו לכם את המוח שאתם מסבסדים את ביטוח החובה של האופנועים.

אז ביום שני (מחר) פנו לסוכני הביטוח שלכם ותבקשו להוזיל את מחיר ביטוח החובה לרכב שלכם כיוון שדמי הביטוח לאופנועים עלו ואתם כבר לא צריכים לסבסד אותם.

מה לדעתכם יעשו סוכני הביטוח?

א. יצחקו לכם בפרצוף.

ב. ישלחו אתכם לחפש את החברים שלכם.

ג. יתנגדו.

ד. כל התשובות נכונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרנית הוא גוף שמטפל אך ורק בתאונות בהן הנהג הפוגע נמלט ולא זוהה, או שאין לו כיסוי ביטוחי ואין אפשרות מעשית לתבוע אותו. אתה מוזמן לקרוא כאן:

http://www.karnit.co.il/

באת כ"מומחה" ויצאת מטומטם.

אוי, מישהו פה עצבני כי העלו לו את הביטוח היום?

בתאונה בין לרכב יש הסכמי חציה בתשלומים בין כל שני מבוטחים (מכונית/דו"ג/משאית)

כשאין לאחד מהם ביטוח, ביטוח החובה שלו תובע את קרנית וככה משלמים לזה שאין לו ביטוח.

[br]פורסם בתאריך: 15.11.2009 בשעה 22:55:01

ניפחו לכם את המוח שאתם מסבסדים את ביטוח החובה של האופנועים.

יש עובדות, הדוחות של הפול

איזה הוכחות יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד עומרי

מימתי דוחו"ת הם עובדות ?

דוחות הן דיווח , הדיווח יכול להיות שיקרי בדרגה כזו או אחרת או לפחות מוטה או לא מחושב כראוי או לא עובד לפי מפתח נכון

אז נכון שזו עובדה שיש משהו רשום , אבל זו לא עובדה שמה שרשום הוא נכון ו / או מדוייק ובטוח שזו לא עובדה שמה שרשום שם זה הדבר הכי טוב !

זה מה יש וזה חרא - הינה עוד עובדה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, דוחות כספיים מבוקרים זה כמו עובדה

המספרים שם נסקרו על ידי גוף בלתי תלוי וזה המקסימום שתקבל

זה בטח הרבה יותר עובדה מהטיעונים של המאבק שהכל המצאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי, הדו"חות הללו הם עובדה בדיוק כמו הטענות שלך לגבי קרנית, שמבחינתך לפני כמה הודעות ממנת כל הולך רגל נפגע באשר הוא.

אוי, מישהו פה עצבני כי העלו לו את הביטוח היום?

בתאונה בין לרכב יש הסכמי חציה בתשלומים בין כל שני מבוטחים (מכונית/דו"ג/משאית)

כשאין לאחד מהם ביטוח, ביטוח החובה שלו תובע את קרנית וככה משלמים לזה שאין לו ביטוח.

אולי פשוט תודה בזה שאמרת שטויות מוחלטות לגבי קרנית וזהו?

אגב, לא העלו לי את הביטוח. ירדתי מהאופנוע לפני שנתיים, כי כבר אז הביטוח היה יותר מדי בשבילי. בתקופה שרכבתי היו לי אפס דו"חות תנועה, אפס תביעות ביטוח ותאונה אחת שלא היתה באשמתי בכלל (אם ממש בא לך, יש עדים ודו"ח משטרתי בעניין). תאונה, שהתרחשה כשנסעתי על כביש ריק למדי במהירות החוקית ואיזה אהבלה יצאה מחניה בלי להסתכל כמה מטרים לפני. אני מסכים שאם הייתי באוטו אולי הייתי נפגע פחות (למרות שגם ככה יצאתי מזה עם כמה שריטות) - אם כי קשה להגיד זאת עליה, שכן לנסות לעקוף עם האופנוע ולהפגע מהצד ע"י הפרונט שלה, כמו שקרה בפועל, היה הרבה פחות כואב בשבילה מכניסה לתוך דלת הנהג עם אוטו.

הייתי נפגע פחות, אבל להאשים בזה אותי כי אני על כלי "פגיע" במקום את האשם בתאונה, אחת מני רבות שמתרחשות כל יום, זה כמו האמרה "אין יהודים - אין אנטישמיות". עובדתית יש בזה הרבה הגיון, אבל איכשהו זה עדיין לא מסתדר, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מותר לכל אחד להחזיק מידע חלקי ואף אחד לא מצפה מאף אחד להיות צודק כל הזמן

אכן הדוחו"ת זה המקסימום שאני יכול לקבל בתור ציבור וזהו בדיוק הטענה שלי , בתור ציבור אני מקבל נציגים שאינם פועלים לאינטרס שלי .

אז לסיכום , אכן יש דוחו"ת

אכן הדוחו"ת האלו הןם העובדות

והעובדות האלו לטענתי הם מוטות לטובת חברות הביטוח - זו הנקודה שלי , הנקודה שלי היא פוליטית ולאו דווקה חשבונית , כי מבחינת החשבון יש רבים שמבינים טוב מימני ואתה כניראה אחד מהם ( חשבונית עומרי , חשבונית בלבד - חח ) אבל מבחינת של התמונה הכוללת , אני חושש שאני נמצא במיעוט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי, הדו"חות הללו הם עובדה בדיוק כמו הטענות שלך לגבי קרנית, שמבחינתך לפני כמה הודעות ממנת כל הולך רגל נפגע באשר הוא.

יש כאלו שמעדיפים קונספירציות על האמת הקשה

הייתי נפגע פחות, אבל להאשים בזה אותי כי אני על כלי "פגיע" במקום את האשם בתאונה, אחת מני רבות שמתרחשות כל יום, זה כמו האמרה "אין יהודים - אין אנטישמיות". עובדתית יש בזה הרבה הגיון, אבל איכשהו זה עדיין לא מסתדר, לא?

נו, אבל לקחו את זה בחשבון, ב75% מהעלויות של תאונות בין אופנוע לרכב אתם בכלל לא מרגישים

זה הולך על חשבון ביטוח החובה של הרכב, לא של האופנוע

אז אתה בעצם טוען שאתם אשמים בפחות מ25% מהתאונות? נשמע לי מופרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחוץ מזה, עומרי, כל פיזיקאי, כימאי, מהנדס או (תבחר כל תחום שבא לך, בעצם) מתחיל יגיד לך שכשהמספרים שקיבלת לא תואמים למציאות כנראה שהם פשוט לא נכונים, ולא משנה כמה פעמים בדקת אותם.

לי יש את מה שאני מכיר מחברים, שרובם רוכבים שנים ומעולם לא תבעו את הביטוח (לעומת כמעט כל נהג שאני מכיר שדווקא כן תבע מתישהו, אם כי לרוב את המקיף ולא החובה), אני רואה מה היחס בין כמות נפגעי האופנועים לבין כמות נפגעי הרכבים (ביחס לכמות, כמובן), אני יודע מה הולך בכמה וכמה מדינות בעולם מבחינת ביטוחי החובה לאופנועים, אני שומע את ההודאות של חברות הביטוח בגין הרווחים העצומים שלהם משוק החובה (לרכבים, ואתם עוד בוכים שאתם מסבסדים אופנוענים כשאת חברות הביטוח אתם מסבסדים פי 5), אני רואה שלא חלה ירידה בחובה לרכב במקביל לעליה בחובה לדו"ג, וכו' וכו'....

ומה לך יש? מספרים יבשים, שנמסרו מטעם חברות הביטוח עצמן ונבדקו ע"י רואי חשבון שמקבלים את שכרם מהן.

מה שכן, אני אגיד לך במה אני כן תומך: מלחמת חורמה באופנוענים שממהרים לתבוע את הביטוח באלפי שקלים על כל שריטה קלה אחרי החלקה. הם ללא ספק חלק מהבעיה. משום מה, בתביעות אחרות חברות הביטוח יוצאות מגדרן כדי להוכיח שהמבוטח משקר ולא לשלם. כשמדובר בחובה שמעתי על מעט מאוד סיפורים כאלה. האם זה לא מצביע על רצון לשמר את הבועה?

**********עריכה************

רק תוספת קטנה: בישראל היחס בין עלות החובה לאופנועים לבין זה לרכבים הוא מהגבוהים בעולם אם לא הגבוה ביותר. מכאן, או שבישראל ישנה קונספירציה לחלוב את הרוכבים לטובת בעלי חברות הביטוח, כמו שאני טוען (במישרין או ע"י העברתם לרכבים, עם המיסים והדלק), או שיש קונספירציה בכל שאר העולם לסבסד את הרוכבים על חשבון הנהגים. שים לב, עומרי, שמדובר בקונספירציה שמקיפה בערך את כל אירופה וצפון אמריקה ופועלת לטובת אנשים קטנים, הרי הם הרוכבים, לעומת אחת שקיימת במדינה קטנה ומושחתת אחת בין משרדי האוצר והתחבורה לבין בעלי ההון בארץ לטובת האחרונים מן הסתם. תגיד לי אתה מה מהשניים נשמע יותר הגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה, אתה מכיר אופנוענים שלא תבעו ונהגי רכב שכן תבעו

אכן, סטטיסטיקה מנצחת.

זה הרבה יותר עובדתי מרואי חשבון שבודקים אינספור אסמכתאות, פרמיות ותביעות, אקטוארים שבודקים את המספרים ועו"ד שמתעסקים בזה.

בטח הסטז'רים (או כל אחד מעשרות/מאות העובדים שקשורים לתיק הזה) מקבלים הרבה כסף מהצד כדי לשתוק ולסכן את העתיד שלהם

אבל מה זה סטטיסטיקה של עשרות אלפי מקרים שבודקים גורמים בלתי תלויים

(שגם זה לא אומר לך כלום, הייתי שולח אותך לקרוא את חוק החברות אבל קשה לי להאמין שאתה מספיק אינטיליגנט להבין אותו)

אם אתה באמת חושב שאפשר לזייף הפסדים כאלו (ולאיפה הכסף באמת הולך?) אין לך מושג ירוק

(הו, כמה מפתיע, עוד נושא שאין לך מושג בו אבל אתה בכל זאת מגיב בו)

שוב, אתה לא מכיר את המצב בחו"ל אבל חוזר עליו כמו תוכי, כי זה מה שכולכם - תוכים שבולעים את השטויות של אליקו אלג'ם ושאר ראשי המאבק.

חבל שאתם לא מצליחים לחשוב בזכות עצמכם ומסתמכים על תאוריית קונספירציה.

אם אין ביטוח חובה אין מי שישלם על אשפוז, טיפולים, אובדן עבודה (במידה וזה לא היה בעבודה או בדרך) וכו'

ומה יעשו שני האופנוענים שנפצעו היום קשה? ישלמו מכיסם את הטיפול הרפואי?

מה תעשה משפחה שהמפרנס העיקרי (אולי היחיד) שלה נהרג בתאונה? אולי אליקו יממן אותם?

אולי אתה בכלל רוצה שהממשלה תוריד את תקציב הבריאות או החינוך ותממן את התשלומים האלו?

אולי תדבר עם סטנלי פישר שידפיס עוד כסף (הוא חזק בזה לאחרונה) וישלם לכם (הוא בטח יעדיף לשלם לכם בדולרים שהצטברו אצלו)?

אני עדיין מחכה לנוסחת הקסם שתאפשר לכם גם לשלם פחות ביטוח וגם לקבל כיסוי ביטוחי בשעת הצורך (ויש לכם צורך)

מה שכן, אני אגיד לך במה אני כן תומך: מלחמת חורמה באופנוענים שממהרים לתבוע את הביטוח באלפי שקלים על כל שריטה קלה אחרי החלקה. הם ללא ספק חלק מהבעיה. משום מה, בתביעות אחרות חברות הביטוח יוצאות מגדרן כדי להוכיח שהמבוטח משקר ולא לשלם. כשמדובר בחובה שמעתי על מעט מאוד סיפורים כאלה. האם זה לא מצביע על רצון לשמר את הבועה?

חבל שראשי המאבק לא תומכים בזה, הם מעדיפים לשרוף פוליסות חובה מאשר להגדיל את ההשתתפות העצמית (כלומר רק תאונות אמיתיות יקבלו פיצוי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתאונה היום הם לא רכבו על האופנועים אלא עמדו לצידם בצד הדרך

והרכב פשוט סטה ללא סיבה ניראת לעין ופגע בהם ,לדעתי הם נחשבים

כהולכי רגל ולא כרוכבים, ולכן קרנית תשלם להם או הביטוח של בעל הרכב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...