מטה המאבק מודיע: ב-15 תל אביב עומדת! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מטה המאבק מודיע: ב-15 תל אביב עומדת!

Omega81

Recommended Posts

"מנסים לחסום"?

1- נראה לך שלמישהו איכפת מאותו רוכב כלי דו גלגלי שעסוק לו בהפרת החוק להנאתו?

2- נראה לך שבאמצע פקק למישהו יש מקום לזוז עם האוטו בשביל "לחסום"?

הטיעונים שלך נהיים הזויים יותר ויותר מפוסט לפוסט.

בנוגע ל "בראש התור ברמזור"-

במידה ויש מקום לפני המכונית הראשונה- סבבה, אין בעיה, בהחלט קביל ומובן.

אבל שאופנוע עומד -לצד- מכונית, שניהם מתחילים לנסוע באותו זמן, והאופנוע נכנס למכונית בין הגלגלים, מוזר שאח"כ לא מבינים למה כ"כ הרבה תאונות קורות בפניות. מוזר, אה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אה כן? בוא נעבור אחד אחד:

תחבורה ציבורית שווה לתחת ולא משמשת כאלטרנטיבה לשום דבר. רקבת כמו בעולם השלישי. אוטובסים לא שווים כלום. הייתה תקופה שנסעתי באוטובוס מאשדוד לראשון לציון. אתה יודע כמה זמן הקו נוסע? קדימה, זרוק ניחוש. שעה ורבע! כן, שעה ורבע! תחבורה בתוך העיר גם כן לא שווה כלום. אוטובוסים מיושנים, מלוכלכים, כל הזמן מאחרים, נתקעים בפקקים.

מכונית ב-20,000 קונים גרוטאה שעברה 3 ידיים לפחות, אלוהים יודע איזה תקלות מסתתרות מתחת למכסה של המנוע, צריכת דלק בשמיים. כל הזמן תקלות, כאב ראש, מוסכים. במדינה נורמלית מכונית כזאת נמצאת מזמן במגרש גרוטאות.

קיימת אופציה שלישית - דו"ג. רוכשים קטנוע חדש זריז באחריות יצרן שלא תופס נפח בתנועה, לא תופס חנייה, לא מזהם, עושה 1 ל-30, טיפולים זולים, תיקונים (אם צריך אחרי סיום אחריות) זולים. אבל אז מגיעים בעלי הפחיות אוכלים הלב שהם דופקים את הראש בהגה בפקק בזמן קטנוע עובר בזריזות בין המכוניות, פותחים עיניים שבעלי דו"ג משלמים פחות על דלק ולא צריכים לחפש חנייה.

פתאום כל נהגי המכוניות הופכים לנהגים סופר רגועים מקצועיים ברמה של ספר תיאוריה. כולם קדושים, אף אחד לא עושה עבירות תנועה ורק רוכבי הדו"ג מרושעים פושעים עברייני תנועה. את היציאות "אתמול נסעתי לתל אביב ולא ראיתי דו"ג שלא ביצע עבירות תנועה" תשמרו לעצמכם. אתמול נסעתי לרחובות עמדתי בפקק בכביש 4 וכמה נהגי מכוניות החליטו שהם הופכים את השוליים לנתיב שלישי. לפני יומיים נסעתי וראיתי מכוניות תקועות באמצע על שני נתיבים, מכוניות נתקעות בשמאל, נהגים שוברים נתיבים בלי לאותת, חותכים, מתפרעים.

בהתחלה פתחו עיניים על דיזל ויותר אין מכוניות חדשות עם מנועי דיזל. (באירופה מגמה הפוכה) עכשיו פותחים עיניים על דו"ג. אחרי שתמחקו גם אותם אתם הבאים בתור כי אין יותר את מי לדפוק.

- לא תופס נפח בתנועה: בטח שלא, כי אתה נוסע בין שתי מכוניות במרווח של 10 ס"מ מכל אחת מהן, או בכלל על המדרכה, בשביל "לא לתפוס נפח תנועה".

- לא תופס חניה: בטח שלא, אתם חונים על המדרכה, קושרים את האופניים הממונעות שלכם לעמודי תאורה או לגדרות.

- לא מזהם: מנוע שתי פעימות (עד 50 סמ"ק) מזהם בערך פי שבע ממנוע ארבע פעימות. האופנועים הגדולים מזהמים בצורה לא פרופורציונלית לכמות הנוסעים. תזכור שרכבים מסיעים בממוצע 4 אנשים, ואופנוע בד"כ סוחב אדם אחד עליו. אם היית לוקח את הנוסעים האלו ושם אותם על ארבעה אופנועים, זה היה מזהם הרבה יותר מרכב אחד.

- לא עומד בפקקים: בטח שלא, אם כבר עוברים על החוק, גם המכוניות יכולות לנסוע בשוליים וכו'.

לגבי "מכוניות שהפכו את השוליים לנתיב שלישי":

אני יכול לאמר לך בוודאות, שמתוך כל המכוניות שעמדו בפקק, אולי 10% ביצעו עברות תנועה מסוג כלשהו. אבל מתוך הדו-גלגליים, 100% ביצעו עבירת תנועה כלשהי. למה? כי הרוכבים הישראלים הם חבורה של ילדים קטנים, שגם אם פיסית הם בני שלושים - מנטלית הם בני 12. הם חושבים שהכבי שייך לאבא שלהם ושאת החוק אמא שלהם כתבה.

את הדו"ג צריך להוציא מחוץ לחוק. ואם לא זה, אז להחיל חוק שאומר שבמקרה של תאונה בין דו"ג לרכב פרטי - הדו"ג אוטומטית מורשע ועליו לשלם את כל הוצאות הנזקין, גם אם הוא נהרג בתאונה (מה שלרוב קורה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אז להחיל חוק שאומר שבמקרה של תאונה בין דו"ג לרכב פרטי - הדו"ג אוטומטית מורשע " תן סיבה אחת מוצדקת למה?

אתה מודע שב 70% מהתאונות עם דו גלגלי האשמה היא בגלל עבירת תנועה שביצע הרכב ?

אנשים איבדו פה את הצפון, לרצוח/להרוג רוכבים ?

אתם חייבים להבדיל בין השליחים שרוכבים (כמו משוגעים) לפרנסתם לבין רוכבי אופנועים ,

השליחים הם בכלל לא אופנוענים והם שעושים את מירב הנזק התדמיתי לרוכבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אז להחיל חוק שאומר שבמקרה של תאונה בין דו"ג לרכב פרטי - הדו"ג אוטומטית מורשע " תן סיבה אחת מוצדקת למה?

אתה מודע שב 70% מהתאונות עם דו גלגלי האשמה היא בגלל עבירת תנועה שביצע הרכב ?

אנשים איבדו פה את הצפון, לרצוח/להרוג רוכבים ?

אתם חייבים להבדיל בין השליחים שרוכבים (כמו משוגעים) לפרנסתם לבין רוכבי אופנועים ,

השליחים הם בכלל לא אופנוענים והם שעושים את מירב הנזק התדמיתי לרוכבים.

לינק שיאשש את הטענה המצחיקה הזו בבקשה, לפי הפול וחברות הביטוח, המצב בדיוק הפוך (וזה למה מעלים את מחירי הביטוח.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- לא תופס חניה: בטח שלא, אתם חונים על המדרכה, קושרים את האופניים הממונעות שלכם לעמודי תאורה או לגדרות.

מצטער שאני מפריע לכם לחנות על המדרכה. באמת. אבל להבדיל מהפחית שלכם הקטנוע שלי עומד בפינה קשור לגדר לא מפריע לאף אחד.

- לא מזהם: מנוע שתי פעימות (עד 50 סמ"ק) מזהם בערך פי שבע ממנוע ארבע פעימות. האופנועים הגדולים מזהמים בצורה לא פרופורציונלית לכמות הנוסעים. תזכור שרכבים מסיעים בממוצע 4 אנשים, ואופנוע בד"כ סוחב אדם אחד עליו. אם היית לוקח את הנוסעים האלו ושם אותם על ארבעה אופנועים, זה היה מזהם הרבה יותר מרכב אחד.

נסה שני נוסעים במקרה הטוב. ברוב המקרים מנייד אדם אחד בלבד

- לא עומד בפקקים: בטח שלא, אם כבר עוברים על החוק, גם המכוניות יכולות לנסוע בשוליים וכו'.

כמובן שאתה שוכח לציין שקטנוע קטן וזריז מכונית גדולה ואיטית. קטנוע לא מפריע לאף אחד (חוץ מנהגים צרי עין כגון כבודו אבל זה כבר סיפור אחר) מכונית כן. אבל בוא לא ניתן לעובדות חסרות משמעות שכאלה לבלבל אותך.

לגבי "מכוניות שהפכו את השוליים לנתיב שלישי":

אני יכול לאמר לך בוודאות, שמתוך כל המכוניות שעמדו בפקק, אולי 10% ביצעו עברות תנועה מסוג כלשהו. אבל מתוך הדו-גלגליים, 100% ביצעו עבירת תנועה כלשהי. למה? כי הרוכבים הישראלים הם חבורה של ילדים קטנים, שגם אם פיסית הם בני שלושים - מנטלית הם בני 12. הם חושבים שהכבי שייך לאבא שלהם ושאת החוק אמא שלהם כתבה.

את הדו"ג צריך להוציא מחוץ לחוק. ואם לא זה, אז להחיל חוק שאומר שבמקרה של תאונה בין דו"ג לרכב פרטי - הדו"ג אוטומטית מורשע ועליו לשלם את כל הוצאות הנזקין, גם אם הוא נהרג בתאונה (מה שלרוב קורה).

הבנתי מזמן שאין מה לחפש תמיכה אצל נהגי צבועים, שמצד אחד היו רוצים שאופנועים ייסעו כמו מכוניות, מצד שני רוצים שאף אחד לא יעמוד בנתיב שלהם בפקק, וכשאופנוע במקרה נוסע באופן חוקי - נכנסים איתו חופשי לאותו הנתיב, דוחקים אותו לשוליים ומזל שלא דורסים אותו (לפעמים כן), בלי לחשוב פעמיים בכלל. אם כל האופנועים היו נוסעים כמו מכוניות, היה בכי גדול ופקקים ארוכים לנהגים כבר יום, במרכז ולא רק במרכז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שמעלים את מחירי הביטוח לדו"ג...

היום בדרך לתל אביב לא ראיתי דו"ג אחד שלא עשה עבירת תנועה+אחד מהם לא פחות מגירד לי את המראה עם המרפק שלו... סנטימטר אחד שמאלה ומי יודע אם הוא היה עוצר בכלל לתקן את הנזקים

מר לב-27 לתשומת לבך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר לב-27 לתשומת לבך

בוא נראה:

א. אחי עומד ברמזור אדם לפני חצי שנה. נהגת נכנסה בו מאחורה. במקום להתנצל יציאה מהרכב והתחילה לצעוק כמו מפגרת, סירבה לתת פרטים ובסוף אחי כמעט הלך מכות עם המשפחה שלה.

ב. נהגת עשתה רוורס נכנס ברכב של חבר. פירקה חצי אוטו, ברחה למרות שניסו לחסום אותה וכמעט דרסה מישהו.

ג. נהג גירד חצי רכב של חבר שחנה בפינה בלי להפריע לאף אחד ואפילו לא טרח להשאיר פרטים.

חלאות יש בכל מקום. לא צריך להכליל ציבור שלם. בוא נעלה את הביטוח גם לרכבים. אה, אופס, זה קורה בכל מקרה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3760807,00.html

תכין את הארנק. זו רק ההתחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני באותו פקק המכוניות עמדו בנתיב כמו ילדים טובים ונהגי הדו"ג זיגזגו בין המכוניות כל פעם שהשוליים נגמרו (היו עבודות שיפוץ) כי "לא בזין שלי ליסוע כמו בנאדם בצורה חוקית אז אני אזרוק זין על כל העולם ואחותו ואסע כמו נרקומן בטריפ כי כולכם על האגזוז שלי ואני המשיח של הכלכלה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לא חוקי לנסוע מעל המהירות המותרת, לדבר בטלפון בזמן נהיגה, לעבור נתיבים בלי לאותת, להחזיק הגה ביד אחת, להתנחל בנתיב השמאלי, לסנוור עם אורות גבוהים, להפריע למכוניות אחרות להשתלב בתנועה או לסיים עקיפה. אבל קטנוע מזגזג בין מכוניות עומדות בפקקים?!?! חוצפנים!!! חלאות!!! לזיין את כולם עם הביטוח!!! (פירוש למוח הישראלי: למה מי מת הם יעברו בזמן שאני עומד. למה אני פראייר?!?! אני מנחם מלך המוסכים! קטנוע לא יעקוף את הלנד קרוזר שלי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נחזור שניה למציאות שבו לא לכולם יש ריינג' רובר ויורים אחד על השני מהחלון,K?

בסופו של דבר אף מכונית באותו פקק באותה נקודת זמן לא עשתה עבירת תנועה (שים לב שהשוליים היו מאוד,מאוד,ממש,ביותר רחבים) ואף מכונית לא נכנסה בזמן שהדו"ג הגיבורים שלך נסעו עליו כאילו הם בנו ת'כביש בעצמם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נחזור שניה למציאות שבו לא לכולם יש ריינג' רובר ויורים אחד על השני מהחלון,K?

בסופו של דבר אף מכונית באותו פקק באותה נקודת זמן לא עשתה עבירת תנועה (שים לב שהשוליים היו מאוד,מאוד,ממש,ביותר רחבים) ואף מכונית לא נכנסה בזמן שהדו"ג הגיבורים שלך נסעו עליו כאילו הם בנו ת'כביש בעצמם

חח זה אך ורק מהסיבה שבעלי המכוניות פשוט לא יכולים, אם הם היו יכולים אני יכול להבטיח לך שהם היו עושים זאת בשמחה רבה.

יש לי שאלה , אם כל ה30 קטנועים שעוברים בפקק בממוצע (נגיד) היו עומדים כמו מכוניות בנתיב שלהם , מה לדעתך היה קורה והאם ההית רוצה שזה יקרה?

חחח כל השרשור הזה מלא באנשים צבועים,

אופנוענים יקרים ותומכים - אין טעם לנסות להסביר לילדים בני 17 שרק אתמול נגמר להם המלווה ... (במקרה הטוב זה מישהו בן 23 שעדיין נאמן לתרבות הנהיגה העבריינית שהתרגל אליה בעיר פשע כזאת או אחרת) במה יתרום המאבק החברתי הזה אפילו מעבר לפן הביטוחי שבעניין.

מי שבוגר מספיק להבין את מהות המאבק הוא מי שאכפת לנו ממנו באמת... לא מכמה טמבלים בפורום מחשבים ;).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז חזרנו לגישת המשיח התעבורתי?

אתה חי בהזיות! אולי מרוב שאיפת אדים

בנתיים מי ששואף פה את האדים (בזמן שאתה יושב בפקק כמו פרייאר) זה אתה לכאורה :lol:

משיח תעבורתי? תסביר את עצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לא חוקי לנסוע מעל המהירות המותרת, לדבר בטלפון בזמן נהיגה, לעבור נתיבים בלי לאותת, להחזיק הגה ביד אחת, להתנחל בנתיב השמאלי, לסנוור עם אורות גבוהים, להפריע למכוניות אחרות להשתלב בתנועה או לסיים עקיפה. אבל קטנוע מזגזג בין מכוניות עומדות בפקקים?!?! חוצפנים!!! חלאות!!! לזיין את כולם עם הביטוח!!! (פירוש למוח הישראלי: למה מי מת הם יעברו בזמן שאני עומד. למה אני פראייר?!?! אני מנחם מלך המוסכים! קטנוע לא יעקוף את הלנד קרוזר שלי".

תגיד אתה חי בבועה?!?

אם היינו רוצים "להיות כמוכם" היינו עושים רשיון על אופנוע, זה לא סיפור..

אבל ברגע שאתה מתבגר (מנטלית), ואתה מבין כמה שזה מסוכן לנסוע על אופנוע, כמה שזה מועד לפורענות, וכמה שזה פוזה של ילדים בני 12, אתה עוזב את הרעיון המטופש הזה.

מקנא.. ממש מקנא בך. מה אתה בן שתיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...