Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 477 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דן אתה צריך ממש להרגע וחלאס כבר להכניס את ג'וני לכל דבר

אין לי מה לרגע, בסה"כ ג'וני נכנס למשחק קצת יותר ברצינות וזה לגיטימי לגמרי, רק לא לבחור בן 18. זה הכל.

ג'וני אנחנו אוהבים אותך! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מה לרגע, בסה"כ ג'וני נכנס למשחק קצת יותר ברצינות וזה לגיטימי לגמרי, רק לא לבחור בן 18. זה הכל.

ג'וני אנחנו אוהבים אותך! :yelclap:

איך זה פתאום שבגלל שאני בן 18 אני חייב לאנשים משהו?

כאילו מה יש מגבלת גיל לMW2 שאני לא מודע לה? :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה פתאום שבגלל שאני בן 18 אני חייב לאנשים משהו?

כאילו מה יש מגבלת גיל לMW2 שאני לא מודע לה? :\

כשאתה בן 18 אתה לא חייב שום דבר לאף אחד, אבל ההתנהגות שלך מראה את התמונה שלך בהתאם.

Being all butthurt about something nonexistent let alone in a video game makes you look like you don't deserve to be 18, judging by how mature you've become through these years and all that... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא מבינים את כל התקפי העצבים שלי אה? זה "שאני לוקח את המשחק יותר מדי ברצינות" זה אחד, אבל זה לא היה קורה לולא הפתיל הקצר שלי, בלי קשר לגיל, אז כנראה גם לכאוס יש פתיל קצר

אהה וFOGBIRD

אני שיחקתי לא קצת משחקי FPS ובחיים לא עניין אותי מגבלת הגיל, אפילו פעם שיחקתי SAW

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, המשחק מזעזע, אני כבר משתוקק לתחליף הוגן ,אני זוכר שאני וסימון העלינו ספקולציות לגבי האם יוסיפו בהמשך DEDI SERVERS או לא :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אתם יודעים כבר את התשובה כמובן, נו טוב, ניסינו להיתלות על משהו כי ידענו שזה מה שיקרה למשחק.

אחחח אני לא אשכח את הימים הנפלאים האלה שעדיין הייתה את ההתלהבות של תחילת המשחק, כולם היו במרץ ,אבל היום? כל הוותיקים כבר משחקים בלי חשק, ממש מבאס :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אני היחיד מהוותיקים שמשחקים עם חשק? אולי תנסו עוד דברים? אתם יודעים, יש כמה סוגי , זונות והאקרים טובים

האקרים זונות-כאלה שהורסים את המשחק ומעלים אותך לפרסטיג' אחרון רמה 70 עם כל הטיטלים.

האקרים טובים-כאלה שפשוט משנים את המשחק לטובה-למשל, נותנים אפשרות לראות את הפינג, מוסיפים עוד גיים מודס כמו גאןגיים (זה שהרובים משתנים כל 2 הריגות) או CAPTURE THE NUKE.

יש לי חבר האקר שהוא מהטובים, הוא נותן לך רק את הEMBLEM של רמה 70 אבל אם אתה לא רוצה, אז הוא לא נותן לך אותו.

הוא עושה משחקים כיפיים ולא החארות שכולם קופצים עם טיוב. ויש לו דמיון טוב, כך שהוא עושה מודס יותר טובים-זה מה שנקרא לגוון.

וזה המרכיב העיקרי שמשאיר אותי במשחק, המודים הכיפיים. אז אולי אחד מכם גם ינסה ללמוד את כל הקטע הזה, אפילו למשחקים הבאים, כדי שנוכל לגוון קצת, ונעשה משחקים כיפיים משלנו?

ולא פשוט להפסיק עם המשחק בעצב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי בזמן האחרון ממש אין חשק, אני נכנס ל FFA, מחכה חצי שניה, ואז אני מדמיין את המשחק: "הולך, הורג, מטוליסט מטומטם, מתחיל לקלל".. הכל ידוע מראש. אם המשחק עושה אותי עצבני-הוא לא יהיה קיים. וגם אני בתקופה של בגרויות, אין לי זמן להתמכר מחדש.

וג'וני, אתה לא "וותיק", "וותיק" זה מי שהתחיל לשחק כבר מיום המכירה הקבוצתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחזור הביתה ואנסה להתקין את הגרסה השניה של המשחק... אני חושב שזה שווה בדיקה.

:xyxthumbs:

דבר איתי ,נעשה את זה יחד, אני בעבודה עכשיו ,אחזור ב16:00 הביתה .

אגב, יצאה עוד חבילת מפות ,ראיתי שיש שם VACANT ו STRIKE ,אחלה מפות, אבל לא יעזור למשחק הזה כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה VACANT וSTRIKE כשיש לי אותם במשחק טוב יותר...

דגדגה בוא נשחק קצת COD4 היום בערב! (כולם מוזמנים להצטרף)

תענוג לשחק FFA של 25 דק' ולעשות 120-17 בCOD4. :D

לתוצאות כאלה אני ממש לא מגיע בMW2, וזה בגלל חוסר הבלאנס במשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

דבר איתי ,נעשה את זה יחד, אני בעבודה עכשיו ,אחזור ב16:00 הביתה .

אגב, יצאה עוד חבילת מפות ,ראיתי שיש שם VACANT ו STRIKE ,אחלה מפות, אבל לא יעזור למשחק הזה כלום

אין בעיה. אהיה בבית בסביבות שש...

אתה יודע, שם יש את כל החבילות בחינם :P

צ'יטרים מקבלים באן, נובים מקבלים קיק, פינג 30... אין סיבה לקנות משחקים היום.

מה VACANT וSTRIKE כשיש לי אותם במשחק טוב יותר...

דגדגה בוא נשחק קצת COD4 היום בערב! (כולם מוזמנים להצטרף)

תענוג לשחק FFA של 25 דק' ולעשות 120-17 בCOD4. :D

לתוצאות כאלה אני ממש לא מגיע בMW2, וזה בגלל חוסר הבלאנס במשחק...

זה בגלל שהמשחק נגמר אחרי 5 דקות.

לא מבין מי הדפקט שבחר את ההגדרות למשחקים. פשוט אדיוט גמור.

לצערי MW2 עשיר יותר בתוכן מ-MW הראשון.

יש פשוט המון בעיות עקרוניות עם המשחק שמחרפנות את השחקנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...