Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 474 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מי שמדויק. אני לא מאלה שמרססים, אלא יורה בדיוק, ולמטרה. ב 90% מהמקרים התחמושת (ב UMP) מספיקה לי להרייר, ועוד איזה 7-8 הריגות. לפעמים אני כ"כ מדוייק שמספיקה לי מחסנית להוריד 4-5 אויבים. בד"כ התחמושת מתבזבזת כשאני מנסה להרוג מישהו דרך קיר, שבזה UMP מושתק לא מצטיין.. FMJ הולך אחלה עם UMP ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי עושה ניוק בלי SCAVANGER ;D

אני, תמיד :cool2:

מרתון פרו MUST ,אני חייב לדאוג לזה שהקבוצה שלי תזכה ראשונה בשני דגלים לפחות.

עם הזמן למדתי להכיר את גודל המחסניות של הנשקים שאני משתמש בהם בעל פה ,אני מבין את החישוב בערך ,מקסימום ,פעם ב אני נתקע ,הורג מישהו וגונב לו את הנשק, הכי מצחיק זה שפעם אחת הגעתי ל20 KS ,גנבתי למישהו SCAR-H עם מטול הרגתי טריפל ודאבל, אז הבחור שהנשק נגנב ממנו התחיל לצריך שאני NOOB TUBER ,איזה טמבל :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דגדה, לא נמאס לך מניוקים? אני עשיתי משהו כמו 12 (עד האמבלם) ונמאס. הרבה יותר כיף , harrier, pavelow/AC-130.

ד"א מתחיל להמאס לי. סיבוב FFA וסיבוב Dom, וזהו, כבר אין לי חשק. פעם הייתי יכול לחרוש שעות. עכשיו? קצת פה וקצת שם, כשמתחשק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דגדה, לא נמאס לך מניוקים? אני עשיתי משהו כמו 12 (עד האמבלם) ונמאס. הרבה יותר כיף , harrier, pavelow/AC-130.

ד"א מתחיל להמאס לי. סיבוב FFA וסיבוב Dom, וזהו, כבר אין לי חשק. פעם הייתי יכול לחרוש שעות. עכשיו? קצת פה וקצת שם, כשמתחשק.

וזה בגלל שחצי מהשחקנים משחקים בשביל הXP ומשחקים הכי מלוכלך שהם יכולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקים בשביל XP? הפרסטיגים/CAMOS/רמה בCOD במחשב הם בעלי בדיוק 0 משמעות. הכל מאוחסן בקבצים בתיקיית המשחק במחשב שלך ולא בשרתים של המשחק כמו שזה אמור להיות (לדוגמא BFBC2 אם אני לא טועה), ככה שאני מניח שהתכוונת משחקים בשביל כמה שיותר KILLS.

אני כל-כך מקווה שהRANKING SYSTEM של BLACK OPS יהיה מאוחסן על השרתים של TREYARCH ולא בקבצים של המשחק... :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחת הסיבות לזה זה שלדוגמה אני כל הזמן רץ, מתאבד על B (נגיד ב rundown), וכל פעם הורגים אותי מכיוון אחר, והקבוצה שלי לא שמה פס על המשימה. היה יותר טוב אם כל אחד היה מקבל 15 להריגה, על כל דגל שהוא לקח.

ד"א, היום בגרות בהיסטוריה, למדתי איזה שעה וחצי-שעתיים (מה שנחשב מכובד מאוד ביחס למישהו שלא לומד..), wish me luck :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כל כך בעיה לעשות ניוק בלי SCAVANGER, אני עשיתי לא קצת ניוקים בלי זה. ולא שאני שומר יריות, אלא מרסס הרבה, אבל גם כמעט כל משחק יש לי MOST WEAPON USED. אני תמיד מחליף נשקים, תמיד. מחליף במשני ותמיד מחליף נשקים, גם אם עדיין יש לי תחמושת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, בדומיניישן, מה זה משנה לקבוצה שלי, אם היא מחזיקה בA/B/C, אם בסופו של דבר המנצחים, זה אלו שהגיעו ל200 הריגות?

WTF?

בדומיניישן לא סופרים הריגות אלא נקודות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...