Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 481 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

עד שייצא BO, שע"פ מה שהבנתי למד מהטעות והולך להיות עם שרתים רגילים.

:xyxthumbs:

(והשרתים המיועדים זה כבר מזמן וודאי ולא שמועה, גם לא יהיו ניוקים או קומנדו, וגם בקיל סטריקס לא יחשיבו לך הריגות של קיל סטריקס קודמים - למשל בשביל קיל סטריק של 11 צריך ממש להרוג 11 אויבים בעזרת כלי הנשק שלך בלבד - מה שקצת ירגיע את הטירוף של הקיל סטריקס כרגע ברוב המשחקים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא ישלם 60$ על עדכונים למשחק שאני קניתי ב60$ ואמור לקבל את אותם העדכונים בחינם גם אם סיימון יבוא לבית שלי עם סכין, יחתוך לי תאצבעות אחד אחד ויעשה הזמנה קבוצתית למיליון וחצי אנשים ככה שהמשחק יעלה חצי דולר, לActivision מגיע רק תביעות לדעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs::lol:

אתה נשמע כמו ניוטון מעספור

GOD ,מה אתה עושה ער בשעה 4 לפנות בוקר? מה נסגר עם ההורים שלך? בגילך הייתי חוטף אגרוף לצלעות אם לא הייתי רדום ב21:00 ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שתעברו לAlterIWnet ותקבלו את המשחק שחלמתם עליו D:

כן סיימון צודק ב100%.. דיי כבר, אם אין לך הודעה לגבי המשחק אל תגיב!

ובכלל לא נראה לי שמותר להזכיר את השם הזה כאן בHW. אז דיי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די כבר לפמפם את הגירסה הפיראטית של IWNET

הבנו שאתם נהנים שם, פה משחקים בגירסה המקורית.

שחררו!

זה לא ממש גירסא פיראטית, זה תוספת למשחק שמתקנת את כל מה שדפוק בו. רציתם dedicated servers? אנחנו כמעט שם, ולא בזכות IW.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה משחקים היו היום, אני מרגיש טוב. היה גם ניוק.

אבל אנשים, יש לי הרגשה שאנשים לא עושים מספיק להתאבד על נקודות. כאילו כולם סופרים עם האצבעות שלהם תוך כדיי את הSTREAK שהם עושים.

לא במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אנשים הפסיקו לקחת דגלים ולהוריד מסוקים וכל הדרכים מובילות לניוק רק תזכרו שאפשר על הדרך גם לעשות ניקוד

ובכלל כשלא מתכננים יותר מדי איך לעשות ניוק הוא הרבה יותר קליל ממה שזה נראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...