Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 476 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא להתקמפר, זה להגן על הדגל... אם מישהו ב S&D יושב מול הפצצה ומחכה שיבואו לעשות plant זה אומר שהוא קאמפר? לא ולא. אם הוא סתם יושב על איזה גג במקום נידח עם claymores-זה אומר שהוא קאמפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, רק לך קראתי קמפר וזה בגלל שבערך במשך דקה וחצי שכבת בביס שלך וחיכית ליריבים לבוא ולקחת את הדגל שלא לקחת אותו בעצמך

או שהייתי AFK או שהייתי בטלפון. או שהדקה וחצי הייתה 20 שניות שחיכיתי לאוייבים להגיע כי ראיתי אותם באים מרחוק. You're so butthurt!

מפתיע שבחור בגילי (אתה מסיים י"ב כמוני, לא?) לוקח את כל העניין הזה בערך כמו JOHNNYBOY... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקבוצה הראשונה שצוברת 200 נקודות מנצחת.

המטרה היא להחזיק יותר דגלים, לאורך יותר זמן כדי שקצב צבירת הנקודות שלכם יהיה גדול משל הקבוצה היריבה.

לא הבנתי בדיוק.

איך בדיוק צוברים נקודות, זה לא:הריגה=נקודה? ואם כן, אז איך זה יכול להגביר את הקצב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני קשור? :nixweiss:

אתה הופך נמלה לפיל? ;)

לא הבנתי בדיוק.

איך בדיוק צוברים נקודות, זה לא:הריגה=נקודה? ואם כן, אז איך זה יכול להגביר את הקצב?

הריגות זה רק על הדרך. המטרה היא לתפוס דגלים ולהגן עליהם מפני הקבוצה היריבה. ככל שהקבוצה שלך מחזיקה ביותר דגלים כך גדל קצב עליית הנקודות, ומתקרב ל-200 (נצחון). יש שלושה דגלים, ע"מ לנצח יש להחזיק בשניים ומעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי בדיוק.

כל 2.5 שניות כל קבוצה מקבלת נקודות בהתאם לדגלים, אם יש לקבוצה אחד 2 דגלים אז היא תקבל כל 2.5 שניות 2 נקודות, והקבוצה השניה שיש לה דגל אחד תקבל כל 2.5 שניות נקודה אחת

כך שאם יש לך את כל שלושת הדגלים הקבוצה השנייה לא מקבלת אף נקודה והקבוצה שלך מקבלת 3 נקודות כל 2.5 שניות

(אני לא בטוח שזה 2.5 שניות, פשוט בדקתי, וזה פחות מ3 שניות ויותר מ2 שניות, זה בערך 2.5 שניות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי בדיוק.

כל כמה זמן, כל דגל שיש לך מקנה לך נקודה, הריגה לא נותנת נקודות בdomination, אתה רוצה להרוג ולתקמפר בשביל לקבל נקודות? לך לteam deathmatch \ free for all ותיהיה רמבו-קמפר-אדיטיון, אתה רוצה לשחק כמו שצריך אחד על אחד בלי חוכמות ולנסות כמה שיותר להשאר בחיים ולהגיע לכמה שיותר נקודות במשחק כדי לתפוס את היריב ולהרוג אותו? שחק SnD, אל תשלב בין השניים

ולא, הוא לא תפס את הדגל והגן עליו, הוא ישב ליד הדגל, שהיה שייך לקבוצה שלי, והתקמפר שם, ולא אני יודע לספור את הזמן כמו שצריך, ועכשיו אתה אומר שאני לוקח את המשחק ברצינות? אני קניתי את המשחק מהגרושים האחרונים שהיה לי בכיס, ומה שאני מקבל זה ששלוש תרבעי מהמשחקים שאני פוגש, חצי מהשחקנים הם כמוך, וחלק מהם גם בקבוצה איתי, אז מתי שאני מזיע כמו חמור וזה מה שאני מקבל, אז כן, אני לוקח את זה רציני, ולא אכפת לי אם גם אתה מסיים ביולוגיה מחר ב10 (בהצלחה בכל מקרה) מצידי שכל השחקנים יהיו בגיל של גוניבוי עם הם ישחקו כמו שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וני לא מתקמפר הוא בסדר גמור וגם riplet לא הוא גם בסדר

ותעשו כבר את ההבדלה בין קמפרים שמחכים בשיח והורגים מהגב את מי שעובר על ידם לבין שחקן שלוקח טריטוריה במפה ומגן עליה יש הרבה המון הבדל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והרבה פעמים סיימון לדוגמא קרא לי קמפר שהייתי עם הסיטרפ פרו, ושמעתי אותו, למרות הנינג'ה, אבל עם סיטרפ פרו בלי 200 בסראונד אתה תמיד תפחד כשתשמע אויב, הצעדים כאלה חזקים. ואתה לא בטוח מאיפה, אתה יודע מאזור ימינה לדוגמא כי יש לי 5.1 אבל לא יודע בדיוק איפה, זה מפחיד אז אני תופס איזה פינה בחדר ומחכה שהוא יבוא+יתרון שמיעתי, אבל אז אני נחשב קמפר :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...