Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 482 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נכנסתי בטעות לסרבר של האקר ועכשיו במקום הפסים הירוקים שאומרים על הPING זה נעשה טורקיז וכשחלונות מתנפצים הם עפים לאוויר.. איך מסדרים את זה?

Wellcome ,מה הכינו שלך במשחק? אני לא מכיר אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנסתי בטעות לסרבר של האקר ועכשיו במקום הפסים הירוקים שאומרים על הPING זה נעשה טורקיז וכשחלונות מתנפצים הם עפים לאוויר.. איך מסדרים את זה?

זה קרה גם לי פעם, אני מניח שאנאינסטול והתקנה מחדש של המשחק תסדר את זה. אבל מה שקרה לי בסוף זה שבאחד הפעמים שנכנסתי שוב פעם לשרת פרוץ עשיתי מייד ריסטארט למחשב וכהרצתי את המשחק שוב הוא הציע לי לשחק ב SAFE MODE ובטעות לחצתי על כן (כי במקרים כאלה זה מיותר) אבל זה איפס לי את כל ההגדרות של הגרפיקה ותיקן את הבעיה הזאת. אז נסה פשוט להריץ את המשחק בSAFE MODE ותראה אם זה יסתדר לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?! זה ממש לא במקום שאתה תגיד לי את זה

שאני משחק איתכם Domination, אלא אם כן אני נורא עייף, אני עושה את מיטב המאמצים שלי ללכת לנקודה הקרובה ביותר שאני יכול לכבוש (אלא אם כן סיימון או מישהו אומר "אל תכבשו את זה, אני רוצה לדעת מאיפה הם באים") ואם יש נקודה שנמצאת בסכנה, אני קופץ על הנקודה הזאת ולא אכפת לי כמה קמפרים יש בסביבה

שאני משחק איתכם SnD, אני יודע שאני לא טוב במיוחד, לכן אני מנסה לתפוס איזור, ואם אני ימות, אתם יודעים איפה הם נמצאים, בSnD אני משתדל ללכת לאט ואני משתדל לתפוס כמה שיותר זוויות כדי לתפוס את האויב ולארוב לו (מה אני יעשה), זה לא שאני לא מנסה להיות טוב בSnD זה פשוט אין לי את היכולת לשבת בנקודה מסוימת, לשמור עליה ולשמור שאויבים לא יעברו דרכה, למה? זה משעמם לי תתחת

שאני שיקחתי איתכם FFA הבוקר, ניסיתי כמה שיותר להרוג אויבים בלי קשר אליכם, וזה מה שאני הייתי אמור לעשות (וכן, אני הרגתי אתכם, DjElectric יכול להעיד :P)

אתם רוצים שאני יצטרף לשרת אתכם בTeamSpeak? אוקיי, אבל אם אני עושה משהו ומשתדל לגמור אותו, תנו לי את הרספקט על זה :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...