Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 472 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

להזכירכם אין בפורום משהו שמונע ממישהו מסוים לראות הודעה מסוימת! אז עד שיהיה, בלי ירידות, בחייכם אנשים... מה אתם רוצים ממני? וסימון, אתה באמת עצבנת אותי!! רץ עם המטול, וכשאתה אומר לי NOOB FUCKER זה בסדר?!

וזה פורום על COD ולא על פתגמים ולא על גילאיים ולא על פסיכולוגיה ולא על שום דבר אחר, אלא על COD בלבד אז דיי לצאת אוף טופיק... באמת... אנשים, מה הבעיה שלכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנסתי אתמול לסרבר פרוץ כיפי מאוד, הכי כיפי מכל סרבר "רגיל": על כל הריגה מקבלים 4100 (לא שזה אכפת לי, אני רמה 70..). מתחילים עם throwing knife ולאט לאט מקבלים עוד נשקים (כל מיני אקדחים, ואז SMG, וכו'). המשחק הוא משחק FFA והמנצח הוא מי שמגיע ל 5000 נקודות קודם. כל 2 הריגות מקבלים חדש. כמובן שיש אינסוף , slight of hand וכו'. באמת כיף חיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנסתי אתמול לסרבר פרוץ כיפי מאוד, הכי כיפי מכל סרבר "רגיל": על כל הריגה מקבלים 4100 (לא שזה אכפת לי, אני רמה 70..). מתחילים עם throwing knife ולאט לאט מקבלים עוד נשקים (כל מיני אקדחים, ואז SMG, וכו'). המשחק הוא משחק FFA והמנצח הוא מי שמגיע ל 5000 נקודות קודם. כל 2 הריגות מקבלים חדש. כמובן שיש אינסוף , slight of hand וכו'. באמת כיף חיים.

Welcome to the endless possibilities of modding on dedicated servers!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את זה שבFFA אתם ב1450 נקודות ואתם מנסים להשיג GAME WINNING KILL CAM יפה? אז אני תמיד עושה את זה, וכשהמקום השני הגיע ל1400 נקודות החלפתי לקלאס הרגיל. אבל מה לעשות? המקום השני היה HOLY (DJ) והוא גנב לי את המקום הראשון! :pissed:

:lol: איזה מעצבן זה! :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D

אאין רגוע ממני,

אחיך חוצפן

ודיגר רציני

:nono: :nono: :nono: :nono: :nono:

לא יפה ג'וני ,למרות שאתה מותק ,לא יפה לדבר ככה, היום עשיתי ניוק רק עם מטול ,אך ורק עם מטול, וזה למה? כי כל הקבוצה היריבה שיחקה ככה רק בשביל לעצבן, אני אומר את זה באחריות מלאה, אז אמרתי לעצמי "המממ ,למה שאני לא אעצבן אותם יותר ? "

בקיצור, HARRIER \ AC130 +DANGER CLOSE = ||||||||||||

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לRE-EDUCATE ME

ובסדר, אם כל הקבוצה היריבה היו טיוברים אז זה אחלה, אבל אם רק אחד?? :pissed:

וכן, גם אני מודה, כשניסיתי להשיג DANGER CLOSE PRO עם העבודה של הטיוב, עשיתי ניוק, אחד הניוקים המגעילים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם הסנייפר, כשיש פאניקה סקאר פותר בעיות ומשלים לי את הנצחון

תגיד לא נמאס לך כבר מהסקאר הזה? איזה פרסטיג' אתה? שמיני? תגוון כבר! תאמין לי, אני לדעתי זה שהכי מגוון פה בנשקים וזה אחלה. למה להיתקע על אחד כשיש 38473938753097235 (טוב אולי טיפונת הגזמתי..) נשקים אחרים? ניסיתי קצת סקאר, מהרגע שהשגתי FMJ לקח לי איזה ארבע שעות ל extended mags, והרובה נחמד. נחמד, וזהו. הוא מדוייק. אז מה? לומדים אחר. אני בכלל בקטע של SMG (בעיקר UMP), אבל אני מכריח את עצמי לגוון. אין בכל המשחק שלא ניסיתי. פשוט אין. סמוך עלי, אתה תהנה :xyxthumbs:

בכל מקרה למה שאלת אותי, את אחי ולא יודע מי עוד איזה הוא לא יכול בלעדיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לRE-EDUCATE ME

ובסדר, אם כל הקבוצה היריבה היו טיוברים אז זה אחלה, אבל אם רק אחד?? :pissed:

וכן, גם אני מודה, כשניסיתי להשיג DANGER CLOSE PRO עם העבודה של הטיוב, עשיתי ניוק, אחד הניוקים המגעילים שלי.

שטויות נו, למי אכפת מכל השטויות, גם ככה לא נהנים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לא נמאס לך כבר מהסקאר הזה? איזה פרסטיג' אתה? שמיני? תגוון כבר! תאמין לי, אני לדעתי זה שהכי מגוון פה בנשקים וזה אחלה. למה להיתקע על אחד כשיש 38473938753097235 (טוב אולי טיפונת הגזמתי..) נשקים אחרים? ניסיתי קצת סקאר, מהרגע שהשגתי FMJ לקח לי איזה ארבע שעות ל extended mags, והרובה נחמד. נחמד, וזהו. הוא מדוייק. אז מה? לומדים אחר. אני בכלל בקטע של SMG (בעיקר UMP), אבל אני מכריח את עצמי לגוון. אין בכל המשחק שלא ניסיתי. פשוט אין. סמוך עלי, אתה תהנה :xyxthumbs:

פתחתי את כל התוספות לכל הנשקים כבר חומד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל כולל הכל..? כולל הכל? extended mags לכל השוטגאנים, כל הsecondarys, ה-כ-ל? ואם זה נכון.. איך זה שאתה עדיין כ"כ מאוהב בסקאר? בסה"כ ממוצע.

ממוצע מקרוב, ממוצע מרחוק, ממוצע מכל פינה, מה שמתאים אותו להמון מקומות, בניגוד לניסיון להרוג מישהו מקילומטרים עם שוטגן או להרוג מקרוב עם סנייפר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממוצע מקרוב, ממוצע מרחוק, ממוצע מכל פינה, מה שמתאים אותו להמון מקומות, בניגוד לניסיון להרוג מישהו מקילומטרים עם שוטגן או להרוג מקרוב עם סנייפר...

QUICKSCOPE!

והSCAR קטלני, עם DAMAGE מעולה ודיוק-כוונת-מרחק מעל ומעבר! החסרון היחיד של הSCAR זו המחסנית הפצפונת וזמן הטעינה הארוך יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...