Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 470 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

ניוקים מעניין לי את הזיין אני למשל לא עשיתי אף אחד ולא מנסה לעשות.

פשוט אתה משחק מלא וציפיתי לקצת יותר (אולי הרבה יותר )

וכמו שהמורה שלי בתיכון אמר לי פעם : גם באלף שנה מטאטא יורה , או גם תרנגול עיוור מוצא מדי פעם גרגר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וכמו שהמורה שלי בתיכון אמר לי פעם : גם באלף שנה מטאטא יורה , או גם תרנגול עיוור מוצא מדי פעם גרגר :)

צ'יף, מי שמשחק הרבה-גם קורה לו הרבה שהוא מחליד מהר, תמציא גם לזה משפט :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צ'יף, מי שמשחק הרבה-גם קורה לו הרבה שהוא מחליד מהר, תמציא גם לזה משפט :smile1:

הממ לא כל כך מסכים לדעתי.

קורה לי שאני שבוע לא נוגע במשחק אז כשאני מגיע הבייתה אני מרגיש מספיק חופשי בשביל לקחת אינטר על המשחק הראשון של FFA

אגב לגביי האינטר ג'וני. אתה רותה להתאמן הרבה וזה טוב ויפה, אבל כמו שאמרתי לך: קח איתך את הצלף למשחקים הכי מסובכים ודורשי יכולת

אין מה לעשות. בשביל לשחות כמו גיבור צריך לקפוץ למים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשפט הנכון הוא "ברצות אלוהים- גם מטאטא יורה" ונראה לי שממש אין לך מושג מה הוא אומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ לא כל כך מסכים לדעתי.

קורה לי שאני שבוע לא נוגע במשחק אז כשאני מגיע הבייתה אני מרגיש מספיק חופשי בשביל לקחת אינטר על המשחק הראשון של FFA

אגב לגביי האינטר ג'וני. אתה רותה להתאמן הרבה וזה טוב ויפה, אבל כמו שאמרתי לך: קח איתך את הצלף למשחקים הכי מסובכים ודורשי יכולת

אין מה לעשות. בשביל לשחות כמו גיבור צריך לקפוץ למים.

נו נכון, אם לא משחקים הרבה זמן אז אפשר לשחק כמו גבר, ולקרוע את כולם, אבל אם אתה חורש, אז לאט לאט אתה מחליד.

ולפעמים אני לוקח אינטר סתם למשחקים-זה הורס לי את הK/D אבל מה לעשות? לפעמים בא לי לפעמים לא בא לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשפט הנכון הוא "ברצות אלוהים- גם מטאטא יורה" ונראה לי שממש אין לך מושג מה הוא אומר.

אם אלוהים רוצה גם מטאטא יכול לירות..?

נו נכון, אם לא משחקים הרבה זמן אז אפשר לשחק כמו גבר, ולקרוע את כולם, אבל אם אתה חורש, אז לאט לאט אתה מחליד.

אם אתה חורש 8-12 שעות ביום אז כן, אתה מחליד, כי בנאדם צריך לאכול משהו.. :lol:

אם אתה משחק שעתיים-שלוש אתה משתפר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המורה שלך כנראה לא מבין מהחיים שלו. הוא התכוון לפתגם "גם שעון מקולקל מורה על השעה הנכונה פעמיים ביום" ואיכשהו בלבל אותו עם "כשאלוהים רוצה גם מטאטא יורה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב די, זה לא דיון פתגמים... תפתחו על זה ת'רד בכללי.. וג'י-מן, כשראיתי את ההודעה שלך הייתי בטוח שזה מה שאתה תגיד, אבל בכלל המשכת איתם לדבר על דברים שלא קשורים![br]פורסם בתאריך: 21.06.2010 בשעה 17:13:30

אני חושב שבאמת כדי לשנות את השם לHWz אולי פעם התנגדתי אבל זה ממש מעצבן שהתפצלנו ל3.. מילא 2 קלאנים של HWZONE אבל 3? זה כבר יותר מדי, אז ההצעה עדיין בתוקף לפי דעתי. ואני בעדה
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

G-MAN אין מפשט נכון לא נכון זה מורה מטומטם שהביא משפט מטומטם יכול להיות שהוא התכוון למשהו אחר אבל זה לא מעניין אותי זה מעביר את הנקודה.

והכוונה של המשפט שהבאת היא שלא משנה מה שמתכננים ה' יקבע אם תצליח או לא כך שזה ממש לא קשור פה, אבל פעם ב1000 שנה גם מטאטא יורה משמעו הוא שאם תנסה לראות במטאטא פעם ב1000 שנה תצליח מה שנאמר על הניצחון של ג'וני ב ffa :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום איחוד קלאנים.

יש חרא של שחקנים מ-HW ואין סיכוי שאני רוצה אותם איתי בקבוצה.

מטוליסטים אקימבואיסטים וכאלה שסתם מחפשים הריגות במקום לשמור על פצצה או לכבוש נקודות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...