Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 471 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כולה טאג, מה אכפת לך? העיקר יש לך את החברים שלך לשחק איתם, זה כל העיקרון לדעתי

דוגרי, מה זה משנה העיקר שמשחקים ביחד עם אנשים שכיף לשחק איתם.

---

בזמן האחרון הסטים מנתק אותי כל משחק ואי אפשר לשחק איזה 20 דקות עד שהוא מתחבר חזרה, קרה כבר פעמים היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בעיה בסטים, ויש דיון על סטים.

ולגבי הטאג, אני חושב שזה כן משנה, שזה מה שאנחנו מייצגים... IDF-מייצגים, לא יודע מה... את צה"ל? :lol: S6 מייצגים את סימון (מה שנראה לי דיי אידיוטי בלי להעליב) וID מייצגים, לא יודע את מה הם מייצגים, אבל כולנו מHWZ ואנחנו צריכים לייצג את הפורום, כמו שDJ אמר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל פעם שאני בא לכתוב "אתה לוקח את המשחק ברצינות רבה מדי" אני קולט שזה ג'וני ואז אני מבין שאני לא יכול להגיד דבר כזה לילדון בן 12... :-\

1+

ולגבי הטאג, אני חושב שזה כן משנה, שזה מה שאנחנו מייצגים... IDF-מייצגים, לא יודע מה... את צה"ל? :lol: S6 מייצגים את סימון (מה שנראה לי דיי אידיוטי בלי להעליב) וID מייצגים, לא יודע את מה הם מייצגים, אבל כולנו מHWZ ואנחנו צריכים לייצג את הפורום, כמו שDJ אמר

לא זה לה משנה. אם יהיה לי תג "METALLICA" במקום S6 זה ישנה משהו?

שמור על הגו'רה שלך אידיוט!

ותפסיק לכתוב בפורום כל מחשבה שעוברת לך בראש

גם כן אתה.. עצבני מדי. תרגיע, בנאדם, כולה משחק.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמור על הגו'רה שלך אידיוט!

ותפסיק לכתוב בפורום כל מחשבה שעוברת לך בראש

::)

סיימון UMAD?

וכן חבר'ה, זה רק משחק, גם אתה דיג'י ,תפסיק להכניס לילד המסכן לראש, "להיות גיבור"? כולה משחק מחשב שאפשר למחוק בשנייה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בעיה בסטים, ויש דיון על סטים.

Hi, I'm Johnny Knoxville. Welcome to Jackass!

BamMargera-n-JohnnyKnoxville.jpg

וככה אתה מייצג אותנו גו'ני :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, הבנו שJonnyboy הוא ילד בן 11.9 בגנון, לא צריך לרדת עליו על זה לכל החיים, הוא יהיה בגיל שלנו עוד איזה מיליון שנה

והוא לא כזה גרוע כמו שאתה מתאר, הוא מחליד כן, אבל הוא גם משתפר, היום הוא עשה 33-7 יחד עם דגדגן (שעשה פחות) וסיימון (שעשה פחות) אין לי בושה בלהפסיד לו, כל עוד הוא לא מתקפמר, משתמש במטולים או כל חרא אחר יותר מדי והורס את החוויה של המשחק וגורם לי לתקוע תראש בקיר ולשאול את עצמי מה חשבתי שקניתי את זה?

בקשר לאיחוד קלאנים - אין לי מושג איפה אני עומד, תכלס אני משתמש במטולים פעם ב כדי להשיג את השאטגן של הנשק ואז לעבור לTITLE של הנשק, מה לעשות זה מה שהם רוצים שאני יעשה, ואני לא אוהב את זה, כמה שזה נשמע כמו בדיחה אני גרוע עם מטולים, אני מכוון יש אל הבן-אדם ואין פיצוץ, זה פשוט כדור שעובר דרכו

אבל בשמחה - איחוד נשמע טוב, בו נייצג מה שאנחנו באמת, חלקנו קנו את המשחק קבוצתית עם סיימון, חלקנו קנו את המשחק רגיל ב917819571 שקל וכיום דופקים תראש על זה, אז אנחנו לא יכולים לייצג את סיימון כי יש אנשים שלא ממש קשורים אל סיימון, לייצג את HWZone זה רעיון ממש טוב (למרות שסיימון אחלה של מנהיג xP)

הבאתי ניוק פעם אחת, אבל היה לי Disconnected from פעם אחת, ופעם אחרת נכנסתי לשרת פרוץ ועשיתי back-up אחורנית, היה עוד שרת פרוץ שראיתי היום יחד עם דגדגן, סיימון, גנר ועוד מישהו שזה היה דווקא מוד פרוץ, אבל אחד נחמד x)

זה היה "Die hard team deathmatch" או משהו כזה, היה אפשר לרפות שחקן מת אם הוא נשאר מת ליותר מי דקה (Spec OPs...) וזה היה משחק בגודל של Ground war כלומר 18 איש משחקים SnD, ההאקר הזה באמת חכם :] חבל שהוא לא עובד בשביל IW

וגוני בוי, עכשיו שאני הולך לסיים בית-ספר (שלוש בגרויות, לברק יש 5 כי אני דובר אנגלית, סיימתי את אנגלית שנה שעברה, הוא לוקח עכשיו מועד ב+מתמטיקה מועד ב, אבל בתכלס מה שנשאר לנו זה אקסס וביולוגיה) אני גאה להגיד לך...

תחפור לנו בשכל על פתגמים שלמדת אחרי שתגמור בית-ספר, ילד קטן x)

הוא באמת בן 12?

12 וחצי... אל תעליב תבן-אדם x)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...