Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 469 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היום שחקתי סאבוט'ג ופתאום אני שם לב שאני היחידי בקבוצה שבאמת לוקח את הפצצה ומנסה להטמין בשטח האויב

ממש הרגשתי מופקר ואני רואה ב SPEC שאף אחד מהקבוצה שלי לא יוצא מהבסיס בכלל כולם שוכבים

נמאס לי מהפבליק הזול הזה שכולם משחקים בשביל הריגות ואף אחד לא מתאבד בשביל הקבוצה

בוא נארגן משחק בנינו ללא מטול, רקטות , ושאר ירקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום שחקתי סאבוט'ג ופתאום אני שם לב שאני היחידי בקבוצה שבאמת לוקח את הפצצה ומנסה להטמין בשטח האויב

ממש הרגשתי מופקר ואני רואה ב SPEC שאף אחד מהקבוצה שלי לא יוצא מהבסיס בכלל כולם שוכבים

נמאס לי מהפבליק הזול הזה שכולם משחקים בשביל הריגות ואף אחד לא מתאבד בשביל הקבוצה

פשוט תשחק בקהילה התחרותית של ויגיימס.... הם היחידים שאפשר לשחק איתם בצורה נורמלית גם עם דיבור ביניהם, פאבליק זה לכיף יותר להשתחרר :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הסיבה שאני כמעט לא משחק SABOTAGE, S&D ומודים כאלה. אני דווקא הרבה יותר מעדיף משחק ממוקד במטרה מאשר סתם team deathmatch שבו כולם רק רצים ויורים לכל כיוון, אבל הבעיה שהמודים האלה הם פשוט גן עדן לקמפרים. אני תמיד מרגיש שאני היחיד שממש מנסה לבצע את המטרה ושחוץ ממני כולם עושים לעצמם חיים קלים, מתקמפרים ליד המטרה (נניח המזוודה של הפצצה) ומחכים שאיזה "פרייאר" ינסה לאסוף אותה ואז יורים בו. לפעמים אתה ממש רואה ב KILL CAM איך כל האויבים פשוט עומדים ליד המזוודה ומחכים לך שתנסה לאסוף אותה במקום לאסוף אותה בעצמם. זה פשוט משגע אותי למה אנשים כאלה בכלל משחקים במודים האלה :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הסיבה שאני כמעט לא משחק SABOTAGE, S&D ומודים כאלה. אני דווקא הרבה יותר מעדיף משחק ממוקד במטרה מאשר סתם team deathmatch שבו כולם רק רצים ויורים לכל כיוון, אבל הבעיה שהמודים האלה הם פשוט גן עדן לקמפרים. אני תמיד מרגיש שאני היחיד שממש מנסה לבצע את המטרה ושחוץ ממני כולם עושים לעצמם חיים קלים, מתקמפרים ליד המטרה (נניח המזוודה של הפצצה) ומחכים שאיזה "פרייאר" ינסה לאסוף אותה ואז יורים בו. לפעמים אתה ממש רואה ב KILL CAM איך כל האויבים פשוט עומדים ליד המזוודה ומחכים לך שתנסה לאסוף אותה במקום לאסוף אותה בעצמם. זה פשוט משגע אותי למה אנשים כאלה בכלל משחקים במודים האלה :kopfpatsch:

כי הם נובים ורק ככה יכולים לעשות מאזנים טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שילמדו לשחק, הם בטח יודעים שהם נובים אז זה לא נותן להם כלום

למה הם צריכים רמות? נשקים?

נשקים של רמות 40 זה מספיק, ורוב הקמפרים האלה יכולים להגיע לרמה 40 תוך יומיים

כבוד? הם אבדו את הכבוד שלי כלפיהם, למען האמת אני לא בטוח שיש להם בושה כלפי עצמם

Title וEmblem? מה זה שווה שאתה מרוויח את זה בצורה מלוכלכת?

הלוואי הייתי מבין מה הם חושבים, אבל זה נראה כאילו הם בכלל לא חושבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו, כולכם נובים ;D

עכשיו ברצינות ,מי שבא להיות אגואיסט בפארטיות שאנחנו מארגנים שילך לחפש איזה TDM או FFA ויפרק שם מוחות, אבל חבר'ה, זה לא פייר, יש שישה מקומות בפארטי של DOM ,יש אנשים עדיפים לצרף אלייה וכמה שחקנים פה סתם תופסים מקום מיותר (לא עושים דגלים) והורסים לנו משחקים שלמים, אני וסימון אשכרה מזיעים פיזית אחרי משחק כזה כאילו באמת רצנו ל A B ו C

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מפריע כל כך ב : מטוליסטים , אקימבו, קמפרים?

זה מעצבן מסכים בעיקר מטוליסטים

אבל לא ראיתי משחק אחד, אחד! שאחד מהם ניצח מתי שאני שיחקתי?

וחוץ מזה שחקן שהוא ממש קמפר אבל עושה את זה ממש טוב מוסיף עניין לפי דעתי, אתה יודע איפה הוא וצריך לחשוב על טקטיקה איך לזיין אותו וזה כיף.

חוץ מזה עצבים במשחק רק מוסיף הרבה יותר מספק להרוג ככה.

אבל אולי ב DOM והשאר זה אחרת לא יודע לי כיף בעיקר ב FFA אני רואה בן אדם אני הורג לא צריך למיין.

אבל מה שכן מפריע זה הכמות האדירה של צ'יטרים זה כן.

עד היום לא הבנתי למה לרמות? אתה שחקן ממחורבן תשלים עם זה , מילא לא היו יודעים שאתה מרמה וחושבים שאתה טוב אבל כולם ישר שמים לב אז מה הטעם?

וכאוס עם jhonnyBOy קרע אותך אתה באמת במצב גרוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...