Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

אהלן

שמי ניצן, אני מפיק את תוכנית הבוקר של גלי צה"ל, "נכון להבוקר" (8 בבוקר)

אנחנו מחפשים מישהו שקנה אתמול את המשחק ושיחק בו, ויוכל לספר מחר בבוקר בשידור חי על ההתרגשות, האווירה, ההמתנה למשחק וכו'

יש כאן מישהו כזה?

אנא חזרו אלי, אני זמין בכל שעה

050-693-5752

livnitzan@gmail.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

http://www.gamespot.com/pc/action/modernwarfare2/players.html?tag=scoresummary;user-score

תראו,הגיימרים ב-Gamespot מביאים ציונים משפילים למשחק!

תקראו את התגובות של האנשים,הם פשוט מזועזעים מהמולטיפלייר והמשחק קצר מידי.

ולא כמו האנשים פה, שבגלל שהם קנו אותו אז הם לא רוצים לבאס את עצמם ואומרים "מולטי מצויין!".

בכל מקרה,אני מחכה לראות את הציון של האתר,הקהל בנתיים הביא לו 5.3 בשכלול של 628 מצביעים.

שזה דיי עלוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף להתמודד עם באג פה ושם מאשר לוותר על רזולוציה (מה שמביא לוויתור בפירוט), שליטה נורמאלית וMP הרבה יותר טוב (עם שחקנים ברמה גבוהה יותר) ברוב הזמן

אני לא אהפוך את הדיון הזה לעוד ויכוח מיותר של VS CONSOLES, מהסיבה הפשוטה שאני גם מעדיף לשחק ב- את רובם המכריע של המשחקים. עם זאת דבר זה לא גורע מאומה מחווית המשחק ב-360. אי אפשר לומר שהמשחק לא נראה טוב כי הוא נראה מצוין. בתור אחד עם מחשב שיכול להריץ את המשחק על מקסימום בלי בעיה, עם מסך של 24, אני עדיין חושב שחווית המשחק שלי על ה LCD 42 FHD לא פחות טובה מאשר במחשב שלי. תאמין לי שבאינטנסיביות של המשחק הזה אתה לא תרגיש שום הבדל גרפי שניכר לעין ולא תמיד צריך לחפש בנרות את ההבדלים הקטנים האלה כי זה קטנוני.

בנוגע למולטיפלייר אני איתך, אין ספק ששחקני ה- עדיפים ברמתם על אלו שבקונסולות, מהסיבה הפשוטה שהרבה יותר קל, מדויק ונוח לשחק עם מקלדת ועכבר מאשר עם גיימפאד במשחקי FPS. אמנם זה כך אך זה עדיין לא אומר שהרמה ירודה או בלתי מספיקה במולטיפלייר שבקונסולות, אני ניהנה באותה מידה. דבר נוסף הוא שאתה לא צריך להסתכל על שחקני הקלאנים ושחקני ההארדקור שכל הריגה או כל טעות קריטית לגביהם. אל תשכח, זה בסה"כ משחק והמטרה היא ליהנות. תאמין לי שאתה תיהנה ממנו בכל דרך שתשחק בו, אם זה במחשב, אם זה ב-360 או עם זה ב-PS3. אז נכון, לכל אדם יש העדפה מסוימת אבל מה שעושה את המשחק הזה לכל כך גדול וטוב הוא שהמשחק מיהנה בכל דרך וזה מה שחשוב.

טוב אחרי שחפרנו קצת נראה לי שאני הולך לשחק עוד פעם ב-Cliffhanger :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נשבר הלכתי לישון נמשיך מחר :2gunsfiring:

אגב אני חושב שזה שהמשחק עלה זול בארקדיה זה לא סתם שכןהמשחק בעצמו אומר ללכת לארקדיה וזה לא יכול להיות צרוף מקרים..

:lol:

http://www.gamespot.com/pc/action/modernwarfare2/players.html?tag=scoresummary;user-score

תראו,הגיימרים ב-Gamespot מביאים ציונים משפילים למשחק!

תקראו את התגובות של האנשים,הם פשוט מזועזעים מהמולטיפלייר והמשחק קצר מידי.

ולא כמו האנשים פה, שבגלל שהם קנו אותו אז הם לא רוצים לבאס את עצמם ואומרים "מולטי מצויין!".

בכל מקרה,אני מחכה לראות את הציון של האתר,הקהל בנתיים הביא לו 5.3 בשכלול של 628 מצביעים.

שזה דיי עלוב.

אני קניתי את המשחק, ושיחקתי עכשיו שעתיים במולטי.

כל מה שאומרים זה ממש לא נכון. ה-IWNet עובד מצוין, אני נכנס למשחק בשניות ואין בעיות עם פינג.

המפות גם מאוזנות וזה שאומרים ש-9 על 9 זה קצת, זה נראה אפילו יותר מדי.

קל גם לשחק עם חברים בזכות הסטים... זה לא כזה גרוע כמו שכולם אומרים שזה, זה אפילו מצוין! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב. התקנתי את המשחק. הכל עובד סוף סוף.

ויש לי משהו אחד להגיד על המולטיפלייר -

OH MY GOD!!!

אינפיניטי הפציצו עם IWNET

כל מה שהם הבטיחו פשוט מתקיים.

אתה בוחר סוג משחק. תוך שניות אתה כבר נבחר ביחד עם סט של שחקנים הקרובים לרמתך ולפינג שלך.

שיחקתי שעתיים. כל המשחקים היו מאוזנים בטירוף ובכולם היה לי פינג מ-צ-ו-י-ן!

אפילו לא טיפת LAG.

היה מדהים. זה היה כ"כ חלק שזה הרגיש כמו חלק מהסינגפלייר, רק במולטי.

מדהים.

וואו.

אני יכול להמשיך ככה עד מחר.

:hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל הפיראטים המיואשים שמחפשים בנרות סיבה לא לקנות את המשחק אני רוצה לומר שעד היום מהפורום הזה כ100 אנשים קנו את המשחק (בהגזמה מטורפת)

מתוכם רק 10-20 התלוננו על בעיות בהתקנה בזמן שכל השאר שיחקו.

אצלי ההתקנה עברה חלק, חלק כמו תועכס של תינוק. עד עכשיו הבעייה היחידה שניתקלתי בה ניפתרה אחרי 2 דקות.

היום בבוקר אני פותח את הסטים וקולט איזה 20 אנשים שהוסיפו אותי לפרינדס ליסט, לפחות תכתבו מי אתם מהפורום

ולגבי האורך של הSP שלוקח 5-6 שעות בממוצע. יש לכם את הSPEC OPS שיכול לקחת 8 שעות לבד ויותר עם חבר, וכמובן המולטי שהוא אינסופי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...