Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 20 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה מאנחוס :P

אני לא מאמין, קיבלתי את הדואר הרשום דיי זריז האמת, הופתעתי לגמרי... הלכתי לדואר ומה?

סגור, אוחחחחח ,עד שיש לי יום חופש מההעבודה, אני אהרוג מישהו בסוף, אני נשבע,

אגב סיימון, איך פתחת סרבר? כל אחד יכול ? (סורי על הבורות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אופציה ל PRIVATE MATCH

כל אחד כמובן יכול.

לגבי משחק עם חברים, הדרך הכי קצרה ופשוטה היא בדיוק כמו ב XFIRE -קליק ימני על השם בסטים ו JOIN GAME

הבעיה היא שברוב המקרים הסרבר מלא ולצורך כך נועד לדעתי ה PRIVATE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סימתי את הסינגל..הוא משתפר בפרק השלישי.

לדעתי העלילה לא תמיד מספיק ברורה מבחינת המטרות והמניעים.

אבל יש לי חיבה ישנה לאנשי מושחתים/גנרלים כועסים ומשוגעים וכמובן לקפטן פרייס וכל מה שקשור לזה.

מקווה שימשיכו אותה בDLC.סהכ סינגל מצויין.והמולטי אפילו יותר. והקואופ אפילו יותר.

[br]פורסם בתאריך: 11.11.2009 בשעה 19:08:41

וחוץ מהבעיות הפרטניות שצצו עם המשחק הזה לא מבין מה הבעיה בסטים-הוא מעדכן הכל אוטומטית במקום שתצטרכו להוריד 5 פצ'ים אחרי שקניתם את המשחק והוא לא מצריך דיסק בכונן שזה אחד הדברים השנואים עלי מאז ומעולם.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6 וחצי שעות... שכללו נסיעה, חיפוש של חצי שעה בסנטר, נסיעה חזרה, התקנה של סטים, 3 שעות של היאבקות בסטים ועוד שעה של שרתים עסוקים מדיי...

וזה היה שווה את זה!!

המשחק הכי טוב ששיחקתי בחיים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם התחלתי כרגע לבצע את ההתקנה,2 דיסקים של המשחק,השאלה היא האם אני צריך להמתין עד שההורדה דרך סטים תסתיים בכדי להתחיל לשחק אני אמור להמתין עכשיו כ 4 שעות!!!!!!! :bash:

אין אפשרות להתקין בכדי להתחיל לשחק בסינגל פלייר בצורה אחרת???

תודה רבה לכול העונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מאוד מהנה..מנוע פיזי קטלני גרפיקה יפה עלילה מתוחכמת הכל הכל הכל מגניב במשחק הזה..חוץ מדבר אחד , המשחק עובד ממש יפה וחלק אבל בחלקים כל כמה זמן מתחיל להתקע ממש להתקע כמו בעיית או עיבוד , אבל לא מסתדר לי כי יש לי 4 GB וE8400 3700MHZ וזה תקיעות של עיבוד לא כבדות גרפית אני בטוח יש לי 4850 512mb

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...