Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

^

אתה שואל ברצינות? אם קנית את המשחק בחשבון סטים אחד, אתה לא יכול להפעיל אותו גם באחר... אם תרצה לשחק בשני מחשבים, תיאלץ להתחבר מכל מחשב לחשבון הסטים שלך בזמן שבמחשב האחר חשבון הסטים הזה מנותק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז הנה הREVIEW מפי maximskv (אגב, אותו שם במשחק, משום מה הוא לא נותן לשנות אותו)

נתחיל מסיקור קל של הSP.

אני חושב שמיותר להזכיר כאן את העלילה של COD4, לכן אתחיל מאיפה שהמשחק מתחיל.

קודם כל, על הדקות הראשונות שלכם בנעליו של חייל אמריקאני בפוליגון אימונים באפגניסטן תשכחו מהר, אין פה שום דבר חדש יחסית למשחק הקודם. בCOD4 אני זוכר שזאת הייתה הפעם הראשונה שהטרינטנג בוצע בפרוטוטיפ של זירת טרינינג מודרנית של הSAS, כאן יש לכם כמעט אותו דבר אבל עם חול.

כבר בהתחלה תזכו לראות עד כמה הויזואליות של המשחק השתפרה. החל מהסביבה הסובבת אתכם (מדבר עם סופות חול) וכלה בסובבים אותכם. אנימציות הפרסונאז'ים הן מהטובות ביותר שראיתי, אם לא הטובה בהן. פני חבריכם לנשק לובשים הבעות שונות, ובתזמון מדוייק עם פס הקול נוצרת תחושה שמולכם עומד חייל אמיתי (אם כי במהלך ההפוגות בין הקרבות אתם יכולים לשים לב לכל מיני חלקים מרובעים בדמויות, אבל בשביל למצוא אותם תצטרכו להשקיע הרבה מאמץ).

המנוע הפיזיקאלי במשחק השתפר, בקרבות בהם פעם היו עפים רק רימונים וקופסאות יתחילו להתעופף הרבה דברים אחרים, למעשה כמעט כל דבר שיכול להחשב "זבל". על הנייר זה נישמע מטומטם אבל הלכלוך והעשן שזה מעלה לאוויר גורם לקרב להראות משכנע ואמיתי. הגופות גם הן התחילו להתעופף ובצורה יותר אמינה, עכשיו לא יהיו גופות שטסות לעזזל כמו דחליל שבור, כמו שהבנתי גם הRAGDOLL עבר שינוי.

המשחק ניהיה יותר ברוטאלי, יחסית לCOD4 הרבה יותר ברוטאלי. עכשיו מכל גופה נוטף דם ובפגיע בראש רואים חלקי מוח מתעופפים (ניאמ ניאמ ניאמ :D).

כבר דיברתי על התאורה? האש והגיצים פשוט מהממים... הברקים יגרמו לעורו של המפקד הכושי שלכם לנצנץ וללילה להפוך ליום. הפעם כשהמפקד שלכם אומר לכם SWITCH TO NIGHTWISION באמת תזדקקו לה, מכיוון שחשוך ניהיה באמת חשוך.

הגיימפלי נישאר אותו גיימפלי ארקיידי מתוסרט עד לתנועה הכי קטנה אבל הפעם סצנות הקרב גדלו והגיוון איתו תהרגו את אוייבכם גדל גם הוא. אם בCOD4 הייתם נילחמים עם 5-6 חיילי אויב בחדר מטר על מטר פה אתם נילחמים עם 50 חיילי אוייב עם מגרש חנייה של מכולת אמריקאנית ממוצעת. הAI גמהוא עבר שיפור ניכר, האוייבים שלכם ניהיו מדוייקים יותר וחכמים יותר בהרבה אספקטים. חיילי הספאצנאז הרוסי ישתמשו בטקטיקה ולא ירוצו לאש גלוייה כמו חיילי המיליצייה הבראזילאית. הרבה פעמים במהלך הקפמיין כשחשבתי שאין סיכוי שיהרגו אותי והייתי מתקדם קדימה בלי לעצור הייתי מגלה שרוב האוייבים איגפו אותי והיו מוכנים לירות לי בגב. למרות שהAI עבר שיפור ישנם רגעים בהם הוא ממש מטומטם. במהלך המשחק תימצאו עצמכם חולקים עם האוייב אותה פינה בלי לשים לב אליו בכלל כי הוא לא ירה בכם, החברים שלכם יעמדו באמצע האש וימותו כמו נמלים...

העלילה של המשחק לא פחות מעניינת ומושכת מCOD4, הוכחה לכך היא שתיכננתי לשבת להתכונן לבוחן לפני 5 שעות... אבל לא יכלתי להתנתק מהמסך.

העלילה לוקה בהרבה חוסר היגיון הוליוודי. כ"כ הרבה שאפשר בקלות לקרוא לחלקים ממנה מטומטמים אבל אתם תשימו לזה לב רק אחרי שתסיימו את המשחק.

העלילה תיקח אתכם לסצנות קרב שונות, החל מהעיר רווית החול באפגניסטן, דרך סמטאות ריו ומדביות שלג ברוסייה, וכלה בפלטפורמות איסוף נפט.

נעבור מהחלק החזק של המשחק לחלק הכי חזק של המשחק- הסאונד (בה' הידיעה). המוסיקה של האנס זימר לא עשתה את שלה (לפי דעתי), האמת שקולות הפיצוצים , שריקת הכדורים, דפיקות הרגליים וצעקות החיילים נישמעו כ"כ אמיתי שלא שמתי לב לכך שיש מוסיקה ברקע. דבר קטן שלא אהבתי זה את הקול של הספאצנאז הרוסי, שעדיין צועק עם מבטא קווקזי כבד, למרות שאני דובר רוסית שוטפת לפעמים הייתי מתקשה להבין מה אני שומע. טוב, מה לעשות, אמריקאים :nixweiss:

היופי של הפיצוצים, ההתעניינות במה הולך לקרות, הצלילים של הרוח נושבת והבראזילאים המקללים, צלילי הירי של הרובה, הגיצים מהטנק הבוער וכמות האוייבים מסביבכם לא תתן לכם להתנתק מהמחשב לזמן רב...

סליחה, ל5 שעות אי אפשר לקרוא זמן רב (5 שעות ברמה הקושי השניה). אבל כאן ניכנסים עוד שני מצבי משחק (עליהם אפרט בהמשך).

בכל מקרה, דעתי האישית על המשחק- MW2 עומד בדרישות ומהווה המשך טוב ויציב לCOD4 המהולל, אבל אחרי הכל ההרגשה שנישארה אחרי COD4 הייתה יותר חזקה ונחרטה עמוק יותר מההרגשה שנישראת אחרי MW2. אולי בגלל שMW1 חידש בזירת המלחמה ואיתו למעשה ניפגשנו בפעם הראשונה עם המלחמה המודרנית על כל פרטיה ובMW2 אין הרבה מה לחדש... אחרי הSP של MW1 היה רצון לעוד, עוד כמה שעות של הרג בלתי פוסק עם פרייס וגז אבל אחרי MW2 יש רצון לנסות את המולטי והSPEC OPS.

ועכשיו עליהם-

המולטי של MW2

המולטי של MW2 מנסה לחדש, והוא באמת מצליח. בהתחלה הקרבות שלכם יהיו דומים לפרו מוד של נובים בCOD4, אין הרבה אקשן וגם האקשן המצומצם מתרכז בהיתקליות קצרות בין השחקנים. אבל זה טוב בשביל שחקנים מתחילים. אחרי שאתם מגיעים לרמה 10 וניפתחת האפשרות לשנות את כל מה שאפשר לשנות מתחיל האקשן האמיתי. שיחקתי במשחק עם שני מסוקים באוויר, כמה UAV ואיזה שלושה SG וכמובן AC130 אחד באוויר, אה פה ושם היו מתפוצצים להם הPRETADORIM, טילים נישלטים.

המולטי השתנה דראסטית, קמפינג לא מביא לכלום, לא להנאה ולא להשתתפות, לכן גם הצלפים צריכים לא להפסיק להתקדם ולנוע. אגב, לדעתי הBOLT ACTION צולעים בטירוף, הלכו כל ההריגות באמצע קפיצה, הלכו הNO-ZOOMIM וצריך להתרגל להשתמש בבארט (שקצת שונה מהמשחק הקודם).

כל הקלאסים הפכו לעולם ומלואו, לפחות בהתחלה. פעם הייתם משחקים בCOD4, מנסים כל קלאס ולבסוף ניתקעים עם סניפר וקליימור או עם MP5 וDEADSILENCE... פה כל קלאס מיוחד, לכל קלאס יש האלמנט המושך שלו... אפילו אני, אחד הצלפים הנאמנים ביותר התחיל להשתמש בMP5 המקוצר, לא כי יוצאות לי יותר הריגות איתו, פשוט כי זה כיף.

כיף- הוא לא יגמר גם אם יהרגו אתכם 20 פעם ברצף בלי שתצליחו להרוג מישהו.

המשחק ניהיה יותר "קלילי", שימוש במטול לא היה יותר כיף ולראות איך השחקן שהרג אותך עף באוויר הוא נקמה מספקת. למרות שמספר השחקנים קוצץ ל18 איש, האקשן לא פוסק, תמיד יהיה לכם מה לעשות, פשוט תמיד.

על הSPEC-OPS אני אכתוב מחר כי עכשיו, אזרתי את כל כוח הרצון שלי והפסקתי לשחק, עד שאני חוזר מהחדר ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע איך אני גורם לsteam להתקין מהדיסק ולא להוריד לי את המשחק מהשרתים שלהם? אין לי כוח לחכות עד 2020 שזה יירד...

בקלות. פשוט תתחיל את תוכנית ההתקנה מהדיסק הראשון, ומשם כבר הכל יהיה ברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שלא הייתי ברור מספיק, המשחק מותקן על מחשב אחד (קניתי את המשחק בצורתו הרגילה -דיסק), על אותו מחשב יש 2 משתמשים X וY

כשאני מפעיל את המשחק על המשתמש בראשי X הכל טוב ויפה, כשאני עובר למשתמש Y המשחק עולה ועדיין הכל טוב ויפה, אך כשבאים לשחק אין אפשרות של להתחיל מחדש עם משתמש חדש, אלא הוא יישר מפנה אותי להמשך המשחק של משתמש X.

עכשיו ניסיתי ליצור חשבון חדש בסטים, אך כמו שאמרתי זה לא עזר. מה שאני שואל זה איך אני יוצר משתמש חדש שלא ימשיך לי את המשחק של משתמש X?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...