מחפש פרטים על המשחק RISEN - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש פרטים על המשחק RISEN

ag43

Recommended Posts

טוב, זה עם קוסטה הסתדרתי...

רק למצוא את האדם השני שיעזור לוולטר... נראה לי אני אצטרך להשתמש בJEST גם כאן, אבל אין לי מאיפה להשיג אותו.. השגתי מגילה של הקסם הזה, והשתמשתי בה כדי לסיים קווסט אחר :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 196
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נתקעתי קצת בקווסט send the servants home..

צריך למצוא שני אנשים ולשכנע אותם לעזור ל walter... מצאתי אחד מהם, אבל את השני אני לא מצליח למצוא... איפה השני נמצא?

יש אחד שיושב מעל השער של הכניסה לעיר באחת הפינות (תעלה במדרגות מסביב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקעתי. סיימתי את כל השלבים במחנה של הדון, עכשיו הוא שולח אותי ל HARBOR CITY לבצע משימות. מהשער הראשי אי אפשר להיכנס, אני אמור למצוא שער אחורי שיש בו שומרים שאפשר לשחד, אבל אחרי שיטוט של שעות מסביב לעיר, לא מצאתי כלום. מישהו מצא את הכניסה הזו?

ד"א - המשחק ממש קשה עד רמת המתסכל. השגתי את השיריון הכי טוב שיש במחנה של הדון ואת הנשק הכי טוב שיש שם (הכידון שמקבלים שמחסלים את המוצב של הנזירים ליד המחנה של הדון, מוריד 58 נקודות נזק) ועדיין כל עם עש/זאב/דורבן מוריד לא מעט נזק וכל כל 2-3 התקלויות צריך לחפש מיטה לחדש את החיים. הייתי מצפה שבשלב כזה של המשחק התקלויות עם יצורים חלשים תהיינה קלות להחריד (כמו בשאר משחקי ה RPG) ולא מתסכלות. אין שום סיבה שעם טוב ושיריון סביר אצטרך לחשוב פעמיים אם להילחם בחזיר יבלות ושאר יצורים משוטטים. בנוסף, כסף הוא מצרך ממש נדיר במשחק הזה. אני אוסף כל מה שאני מוצא ומוכר ועדיין תמיד אני במחסור כספי. כשכל שידרוג לדמות עולה מאות פיסות זהב ומקבלים על חפצי ערך (אבני חן, זהב וכו) שבריר מהערך שלהם - הדרך לקידום הדמות הופך להיות ארוך ומתיש.

חזרה לעיניננו - איך נכנסים לעיר? אפא השער האחורי היכן שיש שומר שניתן לשחד?

פה יש טיפים שימושיים כגון איך להאיץ את טעינת המשחק וכו:

http://www.pcgameshardware.com/aid,696728/Risen-Tuning-Tips-Activate-Anti-Aliasing-improve-graphics-and-start-the-game-faster/Practice/

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לערוך שם את קבצי ה - XML אבל לא מצאתי את ConfigUser.xml בתיקיית ה - RISEN במסמכים שלי (יש שם רק את השמירה).

וכתבו שם שלא ממש מומלץ לערוך את ConfigDefault.xml, אז מה לעשות ?

אגב, המשחק באמת נראה לי הרבה יותר יפה מ - GOTHIC 3 ומרגיש יותר כמו השני.

אני מרוצה עד עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק נראה טוב. הוא לא מתיימר להיות פורץ דרך בגראפיקה שלו,אלה פשוט משתמש במנוע הנתון שלו בכדי ליצור עולם בוהק ומלא חיים,שמרגיש מאוד טבעי ומשתלב בצורה נהדרת עם המשחקיות והעלילה.

בגות'יק 3 אחת הטעויות הפאטליות של פיראניה הייתה השאיפה להציג גראפיקה פורצת דרך..אני זוכר שכשהוצגו התמונות הראשונות של G3 הייתי בהלם מהגראפיקה המציאותית שלו דאז..אבל בסופו של דבר הגיע עיכוב ואז עוד דחיה..ובסופו של דבר קיבלנו משחק כבד,מלא באגים גראפיים ובעיות קריטיות אחרות-שגם לא נראה מ יודע מה :-\,זה היה כשלון כפול שהרס למשחק מכאן ומכאן,ושמחתי מאוד לראות שריזן הלך הפוך על הפוך והציג מנוע גראפי חסכני למדי שמאפשר שמירה וטעינה מהירות יחסית(לגות'יק 3 ולסדרת גות'יק בכלל),וגם עולם משחק מלא כמעט ללא מסכי טעינה בין לבין.

ובכלל,עם כמות המאפיינים הבאמת ייחודיים של סדרת גות'יק ועכשיו גם ריזן,שפשוט שואבים אותך לתוך המשחק בצורה שלא הרבה משחקים מסוגלים-למי בכלל אכפת מהגראפיקה? לא נראה לי שלהרבה היה אכפת גם אם הגראפיקה הייתה משנת 2005,למשחק יש מעלות אחרות בשביל לכפר על כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע, זה דיון טחון האלטרואיסטיות של היוצרים מכיוון שהכל זה פונקציה של כסף. לפי מה שהבנתי DRAGON AGE הצליח להחזיר עטרה ליושנה בתחום, כיוון שהיה להם תקציב להביא את הכי טובים בתחום. לדעתי RISEN שם כמה דברים מבחינה ויזואלית שלא היה קודם, הקרני שמש שחודרת מבעד לעלווה די מדהים, מצד שני האנימציה של הקפיצה היא אחת הגרועות(שעה הוא באוויר כמו בירח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לערוך שם את קבצי ה - XML אבל לא מצאתי את ConfigUser.xml בתיקיית ה - RISEN במסמכים שלי (יש שם רק את השמירה).

וכתבו שם שלא ממש מומלץ לערוך את ConfigDefault.xml, אז מה לעשות ?

מישהו הצליח לעשות את זה לפי המדריך ב - PCGH ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע, זה דיון טחון האלטרואיסטיות של היוצרים מכיוון שהכל זה פונקציה של כסף. לפי מה שהבנתי DRAGON AGE הצליח להחזיר עטרה ליושנה בתחום, כיוון שהיה להם תקציב להביא את הכי טובים בתחום. לדעתי RISEN שם כמה דברים מבחינה ויזואלית שלא היה קודם, הקרני שמש שחודרת מבעד לעלווה די מדהים, מצד שני האנימציה של הקפיצה היא אחת הגרועות(שעה הוא באוויר כמו בירח).

קרני שמש היו גם בגות'יק 3,סוג של...זה אמנם לא עבד בהתחלה(כלומר הופיעו לך קרני שמש בתוך מערה חשוכה וכאלה),אבל אחרי הפאצ'ים של הקהילה העניין עבד בראוי.

אבל כן,כמובן שבריזן זה הרבה יותר יפה ומושקע,אין ספק.

לגבי הקפיצה-לא אכפת לי איך נראית האנימציה שלה-אני רק אמרתי תודה על כך שהוסיפו לדמות *קצת* יותר אפשרויות תזוזה..זה בהחלט עדיף על המשחקים של גות'יק,בהם לא היית מסוגל לעלות על דרגש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה נתון לוויכוח שהוא די מיותר לכן אכנס לזה, בעקרון גוטיק 1 הכניס לדעתי מערכת קרבות מבריקה, מכיוון שההגנה (PARRY) הייתה עובדת מעולה מבחינת זמן תגובה, וכאן (RISEN) מרגישים שזה בקוונטים. אבל זה באמת אינדבדואלי אני בטוח שלך זה היה הרגיש פחות מגניב גוטיק1 מרייזן ולי ההיפך.אז שיהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...