ניראה לי שמת לי ה 8800GTS, רוצה להיות בטוח :( - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניראה לי שמת לי ה 8800GTS, רוצה להיות בטוח :(

HuGeMouTh

Recommended Posts

לפני כחצי שעה הדלקנו את המחשב (מפרט בצד) וכאשר אבא שלי נכנס ל CABAL ONLINE המחשב התפגר :P הפעלנו אותו מחדש ועוד ב POST התחילו מלא בעיות תצוגה, כשאר עלה הכל היה ניראה בסדר עד שפתחנו משחק של POPCAP ושוב המחשב התפגר.

למחשב יש כרטיס מסך מובנה (GF6100), שינינו את ההגדרות בביוס והפעלו את המחשב עם המובנה ולא היה בעיות בכלל.

לפי הבדיקה הזו 98% שאכן ה 8800GTS מת :'(

רוצה לשמוע דעה נוספת, רעיונות לפני שאני יוצר קשר עם החנות, קניתי את הכרטיס מסך מראשון ואני גר בירושלים, לא כל כך קרוב וחבל לשלם עד משלוח לחנות ולגלות שהמוצר תקין.

נ.ב.

הכרטיס נקנה ביולי 2007 מ SKYPC, האחריות אמורה להיות עד 2010 אבל עברתי דירה ואני לא יודע איפה כל הדברים. ההוכחת קניה היחידה שיש לי היא המשתמש באתר של SKY, לחפש קבלה או כל אישור קניה אחר ידרוש הרבה מאוד זמן :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה לבדוק, אני אדבר עם אבא שלי אולי הוא יצליח להביא ספק לבדיקה מהעבודה או שאני אחבר את ה 8800 למחשב שאני כותב ממנו עכשיו, יש בו 500W של SEASONIC, בטוח יספיק. אשמח לשמוע עוד דעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הכי קלה לאתר בעיות במחשב היא שיטת האלימנציה

קח את הכרטיס מסך למחשב השני ,תקין שם=כרטיס תקין

תנסה לתקין מחדש גם את הדרייבר שלו .

כל הקניות שביצעת בSKYPC אמורות להיות רשומות במחשב שלהם תחת שם הלקוח שאיתו הזדהת

והם בסדר גמור בכל הקשור לשירות לפחות מהניסיון שלי איתם , אז אני לא מאמין שיעשו לך בעיות

תדאג לבקש מהם שידפיסו לך מחדש את החשבונית בהצלחה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתאם לדעיןו על הכרטיס אני רוצה להכנס לשיחה ולשאול, איך יתכן שכרטיס 8800GTS 320MB הישן(שיש אצלי לפחות) שבזמנו עלה לי כ1800,

היום עולה בדיוק אותו מחיר? ואף יותר!

http://zap.co.il/search.aspx?keyword=8800GTS

הכרטיס הזה כבר בן מספר שנים, איך יתכן שהמחיר לא זז? בעצם אפשר להגיד שהוא יותר טוב פי כמה וכמה מGTX260 ומHD4870 1GB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומחיר גם ממש לא משקף על יכולות שכן GTX260 או HD4870 עדיפים וחזקים ממנו מונים.

אז אתה אומר שהמחירים שמוצאים בZAP ע"י החנויות זה טימטום אישי ובורות מצד החנויות? והמחיר כלל לא משקף את הכרטיס?

זאת אומרת אין מה להשוות את 8800GTS ל260GTX ? יש הבדל משמעותי ברמות גבוהות?

לילה טוב

לפי התגובה מעלי הבנתי מצוין.

אין צורך להמשיך בנושא, תדוה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתאם לדעיןו על הכרטיס אני רוצה להכנס לשיחה ולשאול, איך יתכן שכרטיס 8800GTS 320MB הישן(שיש אצלי לפחות) שבזמנו עלה לי כ1800,

היום עולה בדיוק אותו מחיר? ואף יותר!

http://zap.co.il/search.aspx?keyword=8800GTS

הכרטיס הזה כבר בן מספר שנים, איך יתכן שהמחיר לא זז? בעצם אפשר להגיד שהוא יותר טוב פי כמה וכמה מGTX260 ומHD4870 1GB

לא קשור בכלל לדיון , אגב שים לב לאיזה חנויות זה שולח אותך...

עכשיו בקשר לדיון,

תנסה לשלול את הספק ואת הכרטיס מסך בעזרת מחשב אחר, אחרי שעשית זאת אני ממליץ לשלוח להם את כל המחשב שכן יהיה יותר נכון למצוא את הבעייה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניראה לי שאני אשלח להם את כל המחשב, רק הכרטיס נקנה משם וגם הרבה יותר קשה לשלוח מחשב שלם (במיוחד שזה בדואר , צריך אריזה כפולה מהגודל של המארז מלאה בריפוד :lol:).

מחר אני בבית, נעביר את הכרטיס ונבדוק אותו. חבל שיש לי כרטיס מסך של ATI, עכשיו צריך לעשות ניקיון יסודי של ה CCC :facepalm: (סמיילי חדש). לא ניראה לי שאפשר לעשות בדיקה יותר יסודית בלי לבטל את האחריות.

קשה לי להאמין שזה חלק אחר כי עכשיו המחשב עובד והכל בסדר, אם הכל יעבוד במחשב השני כניראה שזה הספק, אם לא אז זה או הכרטיס מסך או שניהם. ניראה לי ספק אני אקנה חדש בכל מקרה, ה 400TRT הזה מסוף 2006/תחילת 2007, עדיף לקנות חדש איכותי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון: בדקתי את הכרטיס מסך במחשב השני שלי, אותן בעיות תצוגה. הכרטיס פגום, זה סופי :'(

מחר אני אצלצל ל SKY ואבדוק איתם את כל הפרטים שקשורים למשלוח (הלוך וחזור, מחיר וכתובות כי גם עברנו דירה וגם אני לא יודע את הכתובת שלהם).

איזה כרטיס לדרוש במקום? המינימום שאני אדרוש זה 9600GT, הרבה אנשים קיבלו אותו במקום ה 8800GTS. אבל, בתוספת מאוד קטנה במחיר, משהו כמו 40 שקל, יש להם HD4830, מה הסיכוי שיתנו לי אותו בלי תוספת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה יביאו היום 8800GTS? היצור שלו הופסק ממזמן ואין מלאי שלהם בשום מקום. אפשר לדעת מראש מה יציעו לי, מבחינה חוקית הכרטיס הזול ביותר שהם יכולים להציע הוא 9600GT, בנוסף לזה לא חסר אנשים פה בפורום שה 8800GTS שלהם מת ובמקומו הם קיבלו 9600GTף השאלה היא אם שווה לי לנסות לדבר איתם על כרטיס חזק יותר.

בכל מקרה מחר אני אדבר איתם ויעדכן שוב.[br]פורסם בתאריך: 30.09.2009 בשעה 19:30:13

מאיפה יביאו היום 8800GTS? היצור שלו הופסק ממזמן ואין מלאי שלהם בשום מקום. אפשר לדעת מראש מה יציעו לי, מבחינה חוקית הכרטיס הזול ביותר שהם יכולים להציע הוא 9600GT, בנוסף לזה לא חסר אנשים פה בפורום שה 8800GTS שלהם מת ובמקומו הם קיבלו 9600GTף השאלה היא אם שווה לי לנסות לדבר איתם על כרטיס חזק יותר.

בכל מקרה מחר אני אדבר איתם ויעדכן שוב.[br]פורסם בתאריך: 30.09.2009 בשעה 19:30:13

עדכון: דברתי עם החנות, הם אמרו לשלוח להם את הכרטיס, הם יעבירו אותו ליבואן ואז ניראה מה היבואן יגיד. מבחינת זמנים זה משהו כמו 21 ימי עבודה (כחודש). הכרטיס הזה מצא את הזמן הכי גורע בשנה למות בו :kopfpatsch:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...