דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400 - עמוד 77 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400

djelectric

Recommended Posts

Klayton, אתה לא יודע? עד דור הX1900 תאגיד ATI היה מאוד מצליח אבל הם הפסיקו להשקיע באיכות הדרייברים ואין להם מענה לפיזיקס, מאז המכירות רק בצניחה, אני מתפלא שסדרות HD4000 ו-HD5000 קיימות. יש להם מזל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם נוריד את כל השטויות שרשמת למעלה חוץ מהמילה "מענה" ונוסיף לו 3D VISION אז יוצאת לך הודעה לעניין :xyxthumbs:

כי כשNV לבד בשוק הוא לא הולך להתקדם לשום מקום(בטח שלא לשוק הממוצע). :-\

באמת VISION... זה בדיוק מה שאין להם לצערי.

מי שדוחף את השוק זה הגיימרים והמפתחים, השאלה מאיזו חברה אנחנו מקבלים יותר תמורה לכסף שלנו.

אני לא ישים את הכסף שלי על יצרנית חומרה שהדרייברים בעדיפות משנית, או יותר חמור מזה איכות AF שגורמת לטקסטורות להראות כמו משחק מתחילת שנות 90'.

את הסדרה HD 5XXX אני פוסל ולא ממליץ בכלל, נראה באמת מה יהיה בסדרת HD 6XXX ?

חבל מאוד שאתרי סקירות מקצועיים לא חושפים את המידע הזה, או לפחות מבקשים תגובה מ- שרות לקוחות במיטבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום זה יום הפרסום של GT430

http://www.techpowerup.com/reviews/Zotac/GeForce_GT_430/

אני יכול לסכם במשפט יפה - יש לו 96SP אבל הוא חלש מHD4670 :D

הבעיה היא שזה עולה 69$, לביצועים כאלה צריך לשלם 40$ בלחץ

חחחח מה זה הצעצוע הזה?

כרטיס מסך לבחורות חחחח :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא מבין את ההיגיון שלהם :bash: למה הם גורמים לסדרה החדשה שלהם להיראות יותר חלשה מהישנה שלהם??

6850 יהיה ממשיך דרכו של 5750, הביצועים שלו ממקמים אותו קצת מתחת ל5850, אז מה שקיבלנו זה שלמעשה הסדרה החדשה נראית חלשה יותר.

מה שהם היו אמורים לעשות זה שכמו שה5750 החליף את 4850, אז כך גם 6750 צריך להחליף את 5850.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...