דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400 - עמוד 81 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400

djelectric

Recommended Posts

אין סיבה שלא להנות מזה, זה משהו חדש. אבל כח גרפי מינימאלי GTX460 , ב850 שקלים, מסך ב2000, תגיד לי אתה האם בשביל להנות מזה משתמש צריך לשלם 4700 שקלים ולא 2150 שזה בעצם מסך רגיל פלוס GTX460 בודד לביצועים דומים+.

הדבר היחיד שבאמת שווה מכל העסק הזה הוא מסך 120HZ לשחק ללא 3D. אגב ביום חמישי לקח לי מעשר בבוקר עד אחה"צ להגדיר את העסק כמו שצריך על הSLI שהיה שם, נוראי מבחינת תמיכה, ריצודים עניינים, לא נעים. לא בכל מערכת זה ילך כמו חמאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אפשר הערה שקשורה לדיון אולי...

החלפתי את ה-HD4770 שהיה לי ל-450GTS שקיבלתי ביום חמישי.

אני מוכרח לציין שהייתי מופתע לטובה מכך שהוא מעביר קול דרך כבל DVI- שהכרטיס של ATI העביר בו רק תמונה,

והתמיכה ב-DX11 באמת תורמת לחוויית משחק חלקה יותר ב-CIV5.

אבל מצד שני, יש לי המון קשיים בהגדרת התצוגות.

ניצלתי את שפע החיבורים לחבר מסך ב-DVI, מסך שני ב-VGA וטלויזיית LCD בחיבור DVI נוסף.

הכרטיס מאפשר תצוגה רק בשניים בו זמנית וזה מספיק לי, אבל אני רוצה לעבור בין תצוגות בלחיצת כפתור ולא מוצא איך.

בדרייבר של ATI זה מאד פשוט להגדיר פרופיל תצוגה ולשייך לו צירוף מקשים.

יש אפשרות כזו בתפריטים של NVIDIA?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיבה שלא להנות מזה, זה משהו חדש. אבל כח גרפי מינימאלי GTX460 , ב850 שקלים, מסך ב2000, תגיד לי אתה האם בשביל להנות מזה משתמש צריך לשלם 4700 שקלים ולא 2150 שזה בעצם מסך רגיל פלוס GTX460 בודד לביצועים דומים+.

הדבר היחיד שבאמת שווה מכל העסק הזה הוא מסך 120HZ לשחק ללא 3D. אגב ביום חמישי לקח לי מעשר בבוקר עד אחה"צ להגדיר את העסק כמו שצריך על הSLI שהיה שם, נוראי מבחינת תמיכה, ריצודים עניינים, לא נעים. לא בכל מערכת זה ילך כמו חמאה.

אני תמיד אמרתי שכל אחד יעשה את השיקולים שלו לגבי הכדאיות.

המחלה שלי זו חומרה של מחשב, רוב כספי מבוזבז למטרה זו (חברה שלי תמיד אמרה שהלוואי שהייתי משקיע בה חצי מזה :P ) אבל למזלי אני במצב שאני יכול לאפשר לעצמי לחיות כך. אני גם לא מתסכל על זה מבחינת הביצועים פר כסף כי זה משהו שנועד להעצים את חווית המשחק שלי וזה בדיוק מה שהוא עושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון מאוד מסך 120HZ זה דבר מדהים, רק חבל שאין כאלה עם ...

בכל מקרה הנה דוגמה לכמה התצוגה נראית חלקה כשעוברים למצב 120HZ

samsung_2233rz_comparison.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלחו לי אבל אני חושב שכל הקטע של ה3D זה סתם מטומטם, זה כולה אפקט WOW כזה אבל הוא לא משהו שבאמת עוזר במשחק

עם העלות הנוכחית והפגיעה בביצועים אני פשוט לא איך זה שווה

וזה בניגוד ללשחק על הגדרות גבוהות במשחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אפשר הערה שקשורה לדיון אולי...

החלפתי את ה-HD4770 שהיה לי ל-450GTS שקיבלתי ביום חמישי.

אני מוכרח לציין שהייתי מופתע לטובה מכך שהוא מעביר קול דרך כבל DVI- שהכרטיס של ATI העביר בו רק תמונה,

והתמיכה ב-DX11 באמת תורמת לחוויית משחק חלקה יותר ב-CIV5.

אתה מודע לזה שהכרטיסים של ATI מעבירים סאונד ב עוד מ HD2000? פשוט לא הגדרת שם משהו נכון :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהם מעבירים, אבל רק בחיבור טבעי שיש על הכרטיס, ובמידה ואין כזה, אז בחיבור DVI רק עם מתאם של ATI.

הכבל שהשתמשתי בו (DVI-HDMI) לא העביר סאונד לטלויזיה, אבל שימוש במתאם של AIT בשילוב כבל מאותה יציאה דווקא כן העביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתשחק למשל BFBC2 על הגדרות נמוכות ואז תנסה לזהות אויבים מרחוק

בהגדרות גבוהות אני לא מחשיב את anti aliasing

אני משחק BFBC2 על הגדרות נמוכות חוץ מרזולוציה ותאמין לי אני רואה את כל מה שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהם מעבירים, אבל רק בחיבור טבעי שיש על הכרטיס, ובמידה ואין כזה, אז בחיבור DVI רק עם מתאם של ATI.

הכבל שהשתמשתי בו (DVI-HDMI) לא העביר סאונד לטלויזיה, אבל שימוש במתאם של AIT בשילוב כבל מאותה יציאה דווקא כן העביר.

DVI לא מיועד להעביר שמע, מוזר לי המתאם הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

למי שעוד לא מעודכן הGTX460 SE יושק ממש בקרוב, אני אישית מקווה שהוא ימלא בישראל את איזור המחיר של 650-700 שקלים.

http://www.xbitlabs.com/news/video/display/20101115233812_Nvidia_Quietly_Unveils_GeForce_GTX_460_SE_Graphics_Card.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שעוד לא מעודכן הGTX460 SE יושק ממש בקרוב, אני אישית מקווה שהוא ימלא בישראל את איזור המחיר של 650-700 שקלים.

http://www.xbitlabs.com/news/video/display/20101115233812_Nvidia_Quietly_Unveils_GeForce_GTX_460_SE_Graphics_Card.html

אני מאמין שלפחות בהתחלה הוא יהיה באזור ה700-800 לפחות ... - כבר ראיתי בהרבה מקומות שכותבים ה GTX 460 SE החדש והמשופר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...