דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400 - עמוד 72 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400

djelectric

Recommended Posts

מה שבאמת יפה זה לראות איך הGTX470 הפך מלהיות מתחרה בHD5850 בהשקה למתחרה של HD5870 כרגע.

GTX470 עוצב ותוכנן להתחרות בHD5870. בהשקת הHD5000 הHD5870 היה חזק כמו מה שHD5850 היום, אפילו פחות.

אבל באמת שמתחרים זה לא משהו שאפשר ככה לזרוק באוויר כי כל כרטיס והמחירים שלו. מאוד סביר שיהיה בנאדם שמעדיף לשלם 1600-1700 שקלים נניח לGTX470 עם מתקדם, לפעמים זה מתקבל על הדעת בהחלט. לא כולם רוצים ביצועים פר מחיר נטו נטו. יש כאלה שרוצים גם ביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מדובר במחליף של ה-GTX260, הביצועים די דומים, קצת יותר זכרון, תמיכה בכל התקנים\פיצ'רים האחרונים, צריכת חשמל נמוכה יותר וכו'... זול יותר.

הוא גם מכיל פחות טרנזיסטורים מה-GTX260... בכל אופן זה לא משהו שצריך לעניין את הלקוח, בטח שלא ביחס לליבה מיושנת מלפני 4 שנים.

באנגלית יש משפט שהולך ככה:

Put Your Money Where Your Heart Is

אני רק אומר ש- שמה את הטרנזיסטורים איפה שהיא חושבת שנמצא הכסף, העתיד שלה.

אם הכפילו את כמות הטרנזיסטורים היה אפשר לקבל לפחות עקומת שיפור כמו ATI כי בבסיס יש להם מהנדסים טובים לא פחות.

פשוט היו בחירות שונות.

זה פשוט עוד סימפטום שמצביע על התופעה - כיום כש- מתכננת GPU ביצועי המשחקים הם לא בראש מעייניה.

ד"א, זה לא אומר שהביצועים לא יהיו מדהימים, זה רק אומר שביחס לחומרה שיש על הכרטיס היה אפשר להוציא יותר.

זו עובדה ואתה לא חייב לקחת אותה באופן אישי כאילו פגענו בכבודה של החברה (שגם זה לא אמור לגרום לך להגיב באופן אישי).

אני חושב שזה מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעייה עם דברי שאתה מצטט ? ללקוח איכפת מהטרנזיסטורים ? חאלס להיות טרול, שמענו אותך, כמה פעמים אפשר לחזור על אותם הדברים ?!

מרצה לי פה על ביצועי גיימינג מבוזבזים כבר 6 עמ' העיקר "לא משחק בכלל", "מתכנת קוד ל-GPU", "מרוצה"... בסדר. מרשים מאוד. סיימת ?

מאוד סביר שיהיה בנאדם שמעדיף לשלם 1600-1700 שקלים נניח לGTX470 עם קירור מתקדם, לפעמים זה מתקבל על הדעת בהחלט.

לא כולם רוצים ביצועים פר מחיר נטו נטו. יש כאלה שרוצים גם ביצועים

האמת ש-GTX470 לא כזה רע מבחינת ביצועים פר מחיר "נטו נטו". עדיף על ה-5870, יחס קרוב מאוד ל-5850 (רק ברמת ביצועים גבוהה יותר)

http://www.techpowerup.com/reviews/ASUS/GeForce_GTS_450_TOP_DirectCU/30.html

ביצועי טסלציה ב-OpenGL ל-gts450

http://www.geeks3d.com/20100913/opengl-4-tessellation-gts-450-vs-gtx-460-vs-hd-5770-tessmark/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שעבר מ5870 ל470 לדעתי הכל תלוי בפיצ'רים שהלקוח רוצה מכיוון שהם בדיוק באותו הרמה, אני אישית לא הצלחתי לראות שום הבדל רציני בFPS במשחקים לאחר שעברתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.anandtech.com/show/3924/nvidia-announces-parallel-nsight-15-cuda-toolkit-32

כלים נהדרים.

כמובן ש:

As we’ve reiterated a number of times now, NVIDIA’s long-term goals require the company to expand their GPU market beyond video cards and in to the High Performance Computing (HPC) space, where the brute force applied by GPUs for gaming purposes can be applied to academic, industrial, and even consumer computing applications. The Fermi architecture was a big step towards this goal, providing a GPU much better suited for GPU computing than the previous GT200/G80 thanks in large part to the GPU’s ability to the GPU’s unified address space, ECC support, and support for C++. With the Fermi architecture would have the hardware necessary to take the next step in to GPU computing.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן כלים נהדרים... שימושי ביותר למפתחי משחקים.

Nvidia הדגימו את Parallel Nsight ב-GDC2010 שנערך לפני 4 חודשים

http://nvidia.fullviewmedia.com/gdc2010/10-kumar-iyer.html

בקשר לציטוט, כמובן, תפילת ערב.

יכול להיות שאני טועה לגביך ? אולי אתה מתלהב כי זה חדש לך כל נושא ה-HPC/GPGPU ? אולי בכלל חולה אמנזיה ?

מזכיר לי את הוויכוחים\הרצאות החוזרות שלך פה לפני זמן מה על הגסיסה של ... נראה שיום הדין מתרחק אחרי הכל ^-^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר בין הדברים.

יפה ש- nVidia מוציאה את המיץ מיכולות הכרטיסים שלה ודוחפת את החישוב המקבילי בעולם המחשוב קדימה.

מבחינתי זה Preview למה שיהיה ל- OpenCL.

לא טענתי שזה חדש, אלא שהגרסאות חדשות.

CUDA לא ישרוד לאורך זמן בעולם ה- Mainstream. את זה אמרתי ואני עדיין חושב כך.

אבל שמכוונים ל- HPC יש את עולם המחקר האוני' שתמיד חי על הקצה. אם (זה אם גדול) nVidia תשמר תמיד את לפני OpenCL אזי יהיה לו שוק שם.

אצלנו בבית, לכל מה שהוא קנייני לא יהיה עתיד.

אני לא חדש ב- HPC וככל הנראה קצת יודע יותר ממך על הנושא, קצת מעבר לאנדקס חדשות של אלא ממש לשתמש.

מצד שני, אתה לא חייב לאיזה צ'ארלי שכל הזמן ירדת עליו התנצלות על כך שהוא צדק ב- 100% בתחזיות שלו לגבי איחור הפרמי וביצועיו?

הפסק לעשות הכל אישי, אם כואב לך כל פעם שמישהו אומר משהו על , אנא גש לפסיכולוג הקרוב לביתך.

ואם אתה עדיין חושב שביצועי משחקים בראש מעייניה של , שוב, אתה חי בהכחשה וחבל.

בניגוד אליך, אני מבין את המציאות כמו שהיא, לא בורר חדשות או קניה של מוצר לפי האג'נדה שמתאימה לי, אלא כפי שהמציאות היא.

לפי הכתיבה שלך אתה לא ילד בן 16, הגיע הזמן שגם בדברים אחרים תראה את זה. אלו סה"כ חברות וחלקן יעלמו, יחזרו בתור אחרות, ישנו את פניהן וכו' רק דבר אחד מובטח תמיד יהיו כאלה שילחמו לרצות לקוח מסוג מסויים.

nVidia לאט לאט פחות פחות מודאגת לרצות את הלקוח שהוא הגיימר, זה לא נורא, יבוא מישהו במקומה ואם יצליח לה היא תמצא לקוח שמן ועשיר יותר מהגיימר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם תומכים OpenCL מהרגע הראשון, אבל CUDA זה ה-business שלהם. אין להם שום אינטרס שתקנה AMD/INTEL ותהנה מהכלים שלהם.

עלק Preview ל-OpenCL... ;D כלים שיספקו ל OpenCL עדיין יוגבלו\יתועדפו לחומרה מביתם.

אתה מכניס מילים לפי. לא חשבתי ולא אמרתי שביצועי משחקים "בראש מעייניה של NV". איך תבין את המציאות אם אתה מתקשה בהבנת הנקרא?

עובדה היא שממשיכים לספק ביצועים טובים לגיימינג עם Geforce ותומכים במפתחי המשחקים על בסיס קבוע פי כמה וכמה יותר

מאשר ו-INTEL יחדיו. אתה יכול להמשיך לספור טרנזיסטורים ולנבא עתידות. לפי התאוריה שלך, אם הם לא היו מתעסקים ב-GPGPU,

היו מעלימים מהמפה את בביצועי גיימינג ? איזה מזל שזה לא המצב... מבחינת גיימר, NV בסך הכל נותנים ערך מוסף. כולם מרוויחים.

ואל תדאג, לקוחות שמנים יותר תמיד יש, הם ימשיכו לקנות / לצרכים מקצועיים, כרגיל.

לגבי צ'ארלי - כשמרססים את השמיים עם תת מקלע, ישנו סיכוי שתיפול ציפור. מה שבטוח הוא לא התקרב ל "100%".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית יודע להשתמש בהאק שפותח אז לא היית מעלה סמיילי שדופק לשני בראש. אבל מה לעשות זאת החלטה של .

אגב כל הP55 היותר מתקדמים (כמו שלי) תמוכים (כמו שאתה רואה) בSLI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית יודע להשתמש בהאק שפותח אז לא היית מעלה סמיילי שדופק לשני בראש. אבל מה לעשות זאת החלטה של .

אגב כל הP55 היותר מתקדמים (כמו שלי) תמוכים (כמו שאתה רואה) בSLI

אני מדבר על תמיכה מהמפעל ,ולא על האקים :xyxthumbs: כמובן שאפשרי לעשות את האק של הSLI , האלה כאלה צרות עושים לנו :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...