דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400 - עמוד 53 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400

djelectric

Recommended Posts

HD5830 הוא לא כרטיס מוצלח מהשניה שהוא ראה את אוויר העולם. חלש מדיי, צורך יותר מדיי חשמל ויקר ביחס לביצועים.

הוא נגזרת של HD5870 והתהליך הזה פשוט לא יוצר כרטיס טוב, אלא רק אם היה נגזרת של HD5850 מה שגם ככה עולה יותר.

הכרטיס נופל בין הכסאות והGTX460 עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

SyndromE אתה מתעלם או סתם מנסה להתגונן, אני לא הכפשתי את NVIDIA, אני בעצמי משתמש בכרטיס שלהם ועומד לרכוש כרטיס שלהם.

אבל אני דיברתי על GF100 מן הסתם ושם יש 3 מיליארד טרנזיסטורים:

http://www.legitreviews.com/article/1193/1/

לקחת 5830 צולע עם חצי טרנזיסטורים שרופים והשוואת לליבה בריאה של GF104 - זה לא חוכמה.

זה כמו להשוות את GTX465 לארכיטקטורה חדשה של ATI שתצא או משהו כזה...

קח GF100 ותשווה לליבה בריאה של ATI כלומר 5870, ותוכל להפיק מזה אותו הדבר, ל-GF100 יש בשליש יותר טרנזיסטורים ואמור היה ללעוס ולירוק אותו, בפועל הוא משתווה אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שאתה מכפיש את . :nixweiss: ומה הקשר ל-GF100 עכשיו?! חשבתי שאנחנו מדברים על GF104 = הכתבה של צ'ארלי...

אתה הרי ציטטת את תגובתי על הכתבה שלו שמדברת על GF104 אז אתה לא יכול לצפות ממני להבין שאתה מדבר על GF100 פתאום.

ולמה לא חוכמה להשוות 5830 ל-gtx460 שהם כרטיסים מתחרים באותו המחיר - על זה בדיוק הדיון הרי.

כבר חרשנו מספיק את ה-GF100, אבל אם כבר אז ה-GTX480 חזק יותר מה-5870, הם לא "משתווים" כשזה מגיע לטסלציה, min fps ופילטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סינדרום ברור לכולנו שהGF104 משתלם יותר לצרכן. ושהGF100 חזק יותר מה5870. אבל מדובר בשבבים גדולים מאוד ולא פרופורציונלים לעוצמה שהם נותנים. וכן האספקט הכלכלי כן צריך לעניין אותנו.

אם הכתבה אפילו חצי נכונה, ATI יכולים להוריד מחירים בכל רגע נתון והרווח השולי של ילך לתמיון, פשוט כרגע אין להם טעם מכיוון שעוד קונים כרטיסים שלהם בכמויות מספקות (היצע וביקוש, וכן אני סטודנט לכלכלה :P).

בכל אופן אתה נמחקת בעיניי ברגע שקראת לי המיץ של הזבל ללא סיבה לחלוטין, ומתגונן על אפילו בלי שמישהו יומר עליהם משהו רע. אתה פשוט פאנבוי מובהק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ברור לכולנו ששבב ה-gf100 יותר גדול מ-5870. הוא לא פרופורציונאלי לעוצמתו לפי הספר של ATI או של semiaccurate ?

על ה-gf104 אתה לוקח נתוני גודל מ-semiaccurate כמובן מאיליו גם אחרי שקישרתי לך נתונים סותרים מ-xbitlabs.

אם היית כל כך מתעניין בכלכלת החברות, יכולת לדעת שהפור של ati בשחרור חומרת DX11 זה בערך עוד באמפר על הכביש של אנוידיה:

In 11 market ATI has a predominant market share but still ship much more GPUs than ATI, hence makes more money.

Even with 10 months advantage on market beeing the only 11 in town, they didnt manage to steal much market from and that in Q2 2010 can end up with as much as 65 percent of the discrete market. Maybe we can blame for lack of 40nm chips.

http://www.fudzilla.com/notebooks/notebooks/nvidia-ion-market-is-almost-gone

בלי קשר הורדת מחירים תהיה טובה לכולנו, שרק תגיעה כבר...

ומי קרא לך המיץ של הזבל ? דיברתי על הכתבות של צ'ארלי :s07:

ולמה אני "מתגונן על אפילו בלי שמישהו יאמר עליהם משהו רע", שכל מה שצ'ארלי עושה זה לומר עליהם דברים רעים ?

וגם במקרה הזה, אני פה יורד על צ'ארלי יותר מאשר "מתגונן על NVIDIA", והייתי מגיב בהתאם גם אם הוא היה נטפל ל-ATI על כל שטות.

קצת הבנת הנקרא לא תזיק.

http://www.pcgameshardware.com/aid,765152/Geforce-GTX-460-Dual-strike-against-the-Radeons/Reviews/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nvidia Launches Tool to Enable Easy Creation of GPGPU Software for Windows.

וסינד. ATI ממש ממש ממש ממש לא מפסידים כסף על שהביאה להם רבעון שמילא להם בריכה של כסף (עלות הביקוש עלתה על הייצור ואנשים בכל העולם בניהם גם היו צמאים ועד היום צמאים למלאי בחנויות), אני לא יודע מה איתך אבל כשראיתי לא מזמן גרפים של הכנסות לNVIDIA במשך חצי שנה הייתה ירידה עקב מחסור המכירות\פיתוח הפרמי בשילוב עם העדפת RV870 של משתמשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז...? צריך לרוץ לקנות כרטיס ATI רק בגלל הסיבה הזאת?

אורי, התגעגענו. :)

דבר כזה אגב לא קרה לATI הרבה זמן, יותר משנים בודדות, יותר לכיוון ה8 שנים.

אבל עדיין לATI עוד דרך לעשות והשוק הגדול הזה הוא הכלי לעשות זאת ע''י פידבקים מהלקוחות, דרישות שלהם, כסף למימון ומחקר.

ככה זה עובד. נכון להיום עדיין ידה של העליונה כשמסתכלים על התמונה כשלמה. אבל כל עוד מעגל הלקוחות של ATI גדל כך גם כדאיות המוצרים בהדרגה.

הזמן יעשה את שלו ובקרוב תיווצר תחרות שתיקרע אנשים ל2 כאשר יבחרו במוצר אחד יפסידו כל כך הרבה מהשני, בתור לקוח כבר הייתי צריך לזרוק 250 שקלים רק בשביל כרטיס מוקדש במערכת שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי, התגעגענו. :)

דבר כזה אגב לא קרה לATI הרבה זמן, יותר משנים בודדות, יותר לכיוון ה8 שנים.

אבל עדיין לATI עוד דרך לעשות והשוק הגדול הזה הוא הכלי לעשות זאת ע''י פידבקים מהלקוחות, דרישות שלהם, כסף למימון ומחקר.

ככה זה עובד. נכון להיום עדיין ידה של העליונה כשמסתכלים על התמונה כשלמה. אבל כל עוד מעגל הלקוחות של ATI גדל כך גם כדאיות המוצרים בהדרגה.

הזמן יעשה את שלו ובקרוב תיווצר תחרות שתיקרע אנשים ל2 כאשר יבחרו במוצר אחד יפסידו כל כך הרבה מהשני, בתור לקוח כבר הייתי צריך לזרוק 250 שקלים רק בשביל כרטיס מוקדש במערכת שלי

280 :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...