דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400 - עמוד 55 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איך הגעת לתוכנה?

חוץ מזה, כשיצרו את 100GF הוא לא היה יעיל כי גם ארכיטקטורה חדשה וגם תהליך ייצור חדש. זה מתכון כמעט וודאי לכישלון, תראה לי חברה אחת שיצאה להרפתקה כזו... זה או שהם לוקחים את כל הקלפים או חוטפים טלטלה. נחש מה קרה...

התוכנה הייתה דוגמא, חוצמזה הם לא חברה טיפשה, כל דבר שהם עושים הם יודעים את ההשלכות מראש, באמת נראלך שהם לא ידעו על החום שיוצא מהכרטיסים? ועל החשמל הגבוה, אני מאמין שיש אנשים שם למעלה במשרדים שחשבו כבר על הכול ויש להם משהו בשרוול, עוד כרטיסים כמו 460, אולי ה470 וה480 היו רק כדי לראת את תגובת הקהל.

NVIDIA יודעים מה הם עושים, בשביל זה משלמים להם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה אומר שהיא היתה כשלון,המון אנשים קנו את ה470 וה480 ,אולי לא ביום הראשון כמו עם ה58XX אבל בהדרגה זה הגיעה.

אל תבין אותי לא נכון, אני לא חושב שהכרטיסים הם כישלון, אבל הם לא היו מה שציפו מהם להיות.

זה שיש מוצר טוב יותר בשוק, לא אומר שהמוצר כישלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהHD5850 הוא מוצר טוב יותר מהGTX470

כן, הם דיי שווי ערך, הפלוסים והמינוסים שלהם מכים אחד את השני. מצד שני באמת יש את GTX460 שכן נכנס בתור הPRICE\PERFORMANCE הגבוהה ביותר כיום אחרי HD5850 וGTX470.

הבעיה היא שיש אנשים שמחפשים קצת יותר עוצמה מGTX460, לכן הHD5850 והGTX470 עדיין לא מתים, ואם מביאים קדימה את טענת האוברקלוק אז החוק הזה קיים גם על HD5850\GTX470. לקחת את GTX460 מביצועים של 30FPS ל40FPS זה נחמד אבל גם לקחת את HD5850\GTX470 מביצועים של 40FPS לביצועים של 55FPS אפשר (כצורך דוגמא והשוואה כן...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני באמת יש את GTX460 שכן נכנס בתור הPRICE\PERFORMANCE הגבוהה ביותר כיום אחרי HD5850 וGTX470.

Performance per Dollar זה בסך הכל עוד נתון לשיקול, לא מעבר. אם תציץ למשל בטבלאות של techpowerup אפשר לראות

שישנם המון (אני חוזר - המון!) כרטיסים "משתלמים" יותר מה-gtx460 בקטגוריה של Performance per Dollar.

הבעייה היא שאנשים לוקחים את המילה "משתלם" ואוטומטית משליכים אותה על הנתון המשעמם הזה של ממוצע fps לשקל.

"משתלם" יכול להתייחס לכל כך הרבה גורמים \ העדפות וצרכים אישיים, כך שכל פעם שמשהו מזכיר פה את המילה הזאת בהקשר לחומרה,

הדבר היחיד שעולה לי בראש זה - אוקי, העיקר שהוא מבסוט על הבחירה שלו - אבל שישמור אותה לעצמו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון להיום היחס הזה של מחיר לביצועים זאת הבעיטה הגדולה והמשעותית ביותר לרווחי החברות, אין אפס.

הרוב הגדול והמוחץ של המשתמשים מתקינים את הדרייבר איזהשלא יהיה ונכנסים ישר לשחק, פחות מתייחסים לדברים האחרים. אין מה לעשות.

ואת זה לא רק אני אומר, אני רק בנאדם קטן. אתה מוזמן לצפות ולהקשיב לכוכבי החומרה הגדולים ביותר ברחבי הרשת האינטרנטית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק

כתבתי את ההודעה ההיא בפזיזות, אבל זה בגלל המחשבה שעברה לי שכשאתה רואה השוואה נגיד בתוך דיון בפורום כל שהוא אז מישהו יקפוץ ויגיד:

"וווווואי הכרטיס הזה הכי מגניב הוא מביא לי 304 FPS ב1.6!!!!!!!!!!!!!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שמינימום FPS הוא דבר שיכול להשתנות בין מערכת למערכת, בין הייתר גם באשמת הכונן הקשיח והמעבד.

אם המעבד שלך לא היה מסוגל להחזיק פיצוץ או שהקשיח שלך חטף קריזה, זאת לא אשמת הכרטיס (כדוגמא).

וכן, יש באנצ'מארקס שמתחילים בקריזה של הכונן הקשיח שפשוט מחסלת את הMINFPS במבחן לכל אורכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה RAID 0 קשור עכשיו..

אבל אני עשיתי ורואים הבדל, אני לא מפסיד שטח מקום ומשחקים באמת עולים יותר מהר וגם העברת קבצים והתקנות מההרדיסק

המינוס היחידי שהמידע יכול להאבד ובד"כ צריך לקנות קונן גיבוי או לעשות קונן וירטואלי אבל זה הפסד של 320GB (אם זה כמו אצלי 160GB X2)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...