דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400 - עמוד 32 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני היום משתמש בHD5850 ובגדול מאוד מרוצה ממנו (יכולת OC טובה וקריר) אבל... כל מה שמסביב מתברר לי כחשוב מאוד והייתי מחליף לירוקים בשמחה.

יש כאלו שרוצים מהכרטיס עוד דברים חוץ מעוד כמה פריימים במשחקים.

1. איכות הדרייברים

2. פיזיקס שקורם עור וגידים מיום ליום.

3. תאימות לתוכנות מקצועיות, מקס, חבילת אדובי CS.

4. יכולת טסלציה טובה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פספסתם את הנקודה, אם לפני שנה היה אפשר לקנות את ה 4890 ב1200 ש"ח, אז עכשיו שנה אחרי הייתי מצפה מכרטיסים שרק יצאו שעולים סכום דומה (5830, 465) שייתנו יותר ביצועים ממנו. בצורה מורגשת.

וכרגע אני לא מתייחס ל5850 שהוא לדעתי כרטיס מצויין, אלה לשוק הביניים, 5830ומטה..

כנ"ל לגבי ה275, אם לפני שנה הוא עלה 1500 ש"ח, אז עכשיו שנה אחרי הייתי מצפה מה465 שעולה 1500 ש"ח להתעלות עליו בביצועים, ולא רק להוסיף תמיכה בדיירטקס 11. שברגע שבאמת מפעילים טסלציה בצורה מורגשת (high ומעלה) אז המשחקים כבר נהיים לא שחיקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4890 היה הכרטיס חד ליבה הכי חזק של ATI, הוא עלה יותר מ-1200ש"ח בהשקה אם אני לא טועה.

gtx275 היה מס' 2 אצל (היה עדיף על gtx280 למיטב זיכרוני)

5830 ו-gtx465 הם כרטיסי midrange, מהמקום השלישי של הסדרות החדשות. וסביר מאוד שלפחות ה-gtx465 יפול עוד למטה עם כניסה של fermi משודרגים (למשל gtx485 / 475 או משהו בסגנון).

זאת גם לא חוכמה לקבוע מי חזק יותר רק לפי ביצועים דומים ב 2 משחקים בבדיקה ראשונית עם דריבר שאפילו

לא תומך רשמית בכרטיס הזה שעוד לא יצא.

הנקודה שלך ברורה - התמחור (בארץ במיוחד) לא מתאים לך. אבל אי אפשר לצפות מכרטיס midrange חדש שיאכל בלי מלח כרטיס highend של

סדרה קודמת, במיוחד כשהדריברים בחיתולים. די נדיר שזה קורה בשוק כרטיסי המסך... וכמו שנאמר, fps על הנייר זה לא המדד היחיד להשוואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על ההשקה של ה4890, אני מדבר על המצב לפני שנה בדיוק, הGTX275 יצא, ועלה באזור ה1500 ש"ח (כמו ה465), וה4890 ירד ל1200 ש"ח (עמו ה5830 היום).

והמדד החשוב ביותר לדעתי לגיימר הממוצע זה $ לעומת FPS, נקודה. לא פיזיקס, ולא קודה, ולא דיירטקס 11. אם הכרטיס לא יכול להריץ את המשחק כמו שצריך בהגדרות גבוהות, רוב האנשים לא יפעילו בכלל טסלציה, ויורידו את הפיזיקס ב465 כי הוא פוגע בביצועים ברמה ניכרת.

אתם רוצים פיזיקס, תקנו כרטיס יעודי, סטייל 9800GT, 220GT או ה240GT, כולם בחירות מצויינות, ואפשר להביא ב250 ש"ח יד שנייה את רובם.

רוצים דיירטקס 11, ולהנות מטסלציה גבוה בשביל באמת לראות את ההבדל, תקנו כרטיס דיירטקס 11 חזק, לפחות 5850 או GTX470, וגם זה לא מספיק במשחקים כבדים במיוחד כגון המטרו 2033.

וד"א כשה4890 הושק הוא עלה 250$. שזה בהחלט לא highend, כשה 275 הושק הוא עלה 279$.

עכשיו, אני אשאל שוב, למה אנחנו בתור צרכנים מקבלים לאחר שנה, כרטיסים בעלי אותם ביצועים, המתומחרים באותם המחירים כמו של לפני שנה?

למה המיד היי אנד נשאר עומד במקום מבחינת ביצועים?

הסתמכות על דיונים שונים באתר, וביקורות בעולם.

1. מחיר ה4890 לפני שנה, סתם מפרט שמישהו בנה.

2. מחיר ההשקה של ה4890. 1. 2.

3. שיווי משקל חדש בשוק כרטיסי המסך לפני שנה.

עריכה:

טוב על פי הדיון הזה.

הGTX 465 נראה טיפה יותר מרשים. טמפרטורה טובה. (אומנם ב87% מאורר). וביצועים לא רעים בכלל לעומת הGTX 285. ויכולות טובות.

כנראה שבאמת כדאי לחכות לביקורות רצניות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(סתם לרענון: )

http://www.nvidia.com/object/GTX_400.html

תראו את הסרטון הראשון מצד שמאל, שמתחתיו הכיתוב

אפשר לדעת למה הם מראים משחקיות בקונסולות אם הם רוצים להראות את הביצועים של כרטיסי המסך שלהם, למחשב?

לפי מה אתה קובע שהם מראים משחקיות של ? :nixweiss:

תראה את הסרטון, אפשר לראות שזו משחקיות של ... קופץ לך פה ושם איזה "Press X to reload" או משהו כזה ועוד ועוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורות רשמיות ראשונות GTX 465, רגיל וSuperclocked .

http://www.techpowerup.com/reviews/Zotac/GeForce_GTX_465/

http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/32669-evga-geforce-gtx-465-1gb-superclocked-review.html

עריכה:

perfrel.gif

הרדאון שלי (4890) שעדיין אפשר להשיג חדש באזור ה750 ש"ח. מציג 92% מהביצועים של הGTX 465.

וברזולוציה גבוה, 96% מהביצועים! :facepalm:

אז נכון, הוא תומך בדיירטקס 11, ובקודה ובפיזיקס. אבל במשחקים הכבדים באמת תאלצו לכבות את כל אלו בשביל שהמשחק יתעלה על 30 פריימים לשנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לפי הבדיקות האלה 465 אותי אכזב, ציפיתי שעם OC הוא יהיה הרבה יותר קרוב ל470 ונראה

שהוא הצליח להתקרב ל בSTOCK5850..

בחלק מהמשחקים ההבדלים שטותיים, מעל 60-80 FPS ממוצע לא רואים שום הבדל..

מה שכן בMETRO הכרטיסים ממש גוססים שלא נדבר על AA

חבל שלא בדקו בSLI או קרוספייר

או הינה פה בדקו ;)

http://www.guru3d.com/article/geforce-gtx-465-sli-review/

חבל שהוא לא יותר זול הוא מצויין לSLI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי את המשפט הזה :"The result is the GTX 465 Superclocked edition fighting a losing battle against the HD 5850 from a price, performance and power consumption viewpoint. " מתוך הביקורת של hardwarecanucks

או

"The end result is a GPU with 352 activated shader processors, a product that is competing with the HD 5830 mostly ... and you know what ? That actually poses an concern"

מתוך GURU 3D

וכמו שכבר אמרתי מזעזע :kopfpatsch:

חוץ מזה:

EVGA gtx 470

Inno3d GTX 470

בפחות מ 1700

Inno3d GTX 480 בפחות מ 2400

בKSP

נשמע מעניין מאוד

מצחיק שיש אנשים ששילמו יותר מ3200 על אותו כרטיס לפני חודש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שכאלה דברים לא קונים בKSP...

בזיגזג יש את ה470 של גיינוורד ב1790 ש"ח...

בכל מקרה , בלי קשר מאיפה לקנות - ה465 לא משתלם בכלל , הוא יעלה בסביבות ה1500-1600 ש"ח (בינתיים לפי המחיר בIQPC) ובמחיר כזה אין סיבה שלא לקחת 5850 או אפילו 470 במידה ויש את הכסף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

470 ב KSP ב1650 זה גם הכי נמוך עד עכשיו

זה ברור ששווה להשקיע 100 שקל יותר בשביל לקנות בחנות יותר.. אכפתית נגיד..

אבל עדיין ברוב החנויות הוא עולה יותר מ1800 שקל.

עוד קצת והוא ירד ל1500 שקל ואז יהיה שווה קניה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בייחס לביצועים שהוא נותן עכשיו יחסית לHD5850 ואפילו בחלק מהמקרים מול הHD5870 הוא שווה קנייה כבר עכשיו במחיר הזה, עכשיו עם הדרברים החדשים הוא חייה של כרטיס במחיר טוב. שלא נדבר על MIN FPS שהוא מציג לאומת הכרטיסים של ATI, כמעט בכל מבחן הוא מציג ביצועים עדיפים על ה 5870. הגיע הזמן ל NVIDA :yelclap:

http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/geforce-gtx-465.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה אמרת לא קונים מהחברה שרשמת? אני לפני קנייה והם המקום הכי זול בארץ בנתיים ונותנים אותה אחריות כמו כולם...

על הנייר הם נותנים אחריות כמו כולם - במימוש האחריות (בתקווה שלא תצטרך) זה כבר סיפור אחר (יותר כמו סרט רע...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...