דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400 - עמוד 13 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400

djelectric

Recommended Posts

^^^

:lol: :lol:

היו מקרים בעבר שדרייבר שיפר את הביצועים על ידי הורדת איכות התמונה, ברוב המקרים ההבדל קטן ומי שבאמת משחק ולא יושב ומחפש את הדברים האלה בכלל לא יראה. מי שרואה את ההבדים הקטנים האלה כניראה שהוא זונת גרפיקה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בהמשך לקישור ש SyndromE הביא, החרא והמשחק המלוכלך של ATI מתחיל לצוף בפורומים:

ati cheating in crysis benchmark?

that would explain why a 5870 beats a 480 in crysis...

the pics speak for themselves, despite setting anisotropic 16x filtering in catalyst control panel or in the game itself, atis latest catalyst drivers actually force a mix of bi linear and tri linear texture filtering, resulting in a few percent performance boost, but flickering and blurred textures. welcome back PRE quake3 texture filtering! its been a while!

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=248755

http://www.pcgameshardware.de/aid,743333/Geforce-GTX-470-und-GTX-480-Test-von-Nvidias-GF100-Generation/Grafikkarte/Test/?page=3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הHAF קניתי כי אני משתגע מרעש, הוא מכוער טיל, למצוא לו מקום זה פרוייקט וכל פעם שאני צריך להזיז אותו זה פריצת דיסק. מה שהוא כן עושה טוב זה להזיז ים אוויר ולשמור על טמפ' נמוכות++ בשקט מופתי (ושוב, הוא מכוער טיל, באמת שאין דברים כאלה)

וזאת הנקודה, אתה רוצה את כל האפקטים האלה, קנה 5870 + 9600 פסיבי יד שניה, יצא יותר זול בקניה, יותר זול בשימוש (פחות חשמל וכו'), יותר שקט ואתה תהנה מכללללללל האפקטים.

אם הייתי יכול הייתי עושה את זה, הלוח שלי יש רק סלוט 1 PCI-E

בקיצור "שדרוג" למה שאתה מתכוון יעלה לי אישית הרבה יותר כסף מכרטיס 480 לדוגמה..

נחכה עוד קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהמשך לקישור ש SyndromE הביא, החרא והמשחק המלוכלך של ATI מתחיל לצוף בפורומים:

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=248755

http://www.pcgameshardware.de/aid,743333/Geforce-GTX-470-und-GTX-480-Test-von-Nvidias-GF100-Generation/Grafikkarte/Test/?page=3

חבל... די תפסתי מ-ATI. למרות שההבדלים נורא זניחים לעין. (ויכול ליהיות שזה נעשה למטרת שיפור ביצועים ולא בשביל "לרמות")

עם ה-5970 האמנם אין להם מה לחשוש כי הוא בלי בעיה עוקף את הכרטיסים החדשים של NV, עדיין, זה אומר שאותו הדבר קורה גם עם 5970?

חוץ מזה, לא נראה לי שאפשר לסמוך על אתר יחיד שיכול לזייף את התמונות בשביל להסית נגד ATI.

אני בעד לבדוק את זה באופן אובייקטיבי- מישהו פה עם כרטיס NV מספיק חזק להריץ קרייסיס על VH רוצה לעזור לי לבדוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסר את הסוגר האחורי של PCIEX1 ותקע אותו שם

יש לי רק מסור שרשרת.. נקווה שלא יהרוס שום דבר חשוב ::)

ויש לי שאלה,

הבנתי שבכרטיסים של NV יש אפשרות של AA לצללים..גם בATI יש את זה?

אל תגידו לי עכשיו שזה לא חשוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד לבדוק את זה באופן אובייקטיבי- מישהו פה עם כרטיס NV מספיק חזק להריץ קרייסיס על VH רוצה לעזור לי לבדוק?

אם אתה רוצה לבדוק את השינויים באיכות עקב אופטימיזציות אתה לא חייב להשוות מול nvidia,

יש לך 2 אפשרויות:

1. לתפוס 2 תמונות, 1 במצב דיפולטיבי של cat 10.3 ושנייה במצב דיפולטיבי של דריבר קודם.

2. לתפוס 2 תמונות, 1 במצב דיפולטיבי של 10.3 (Catalyst - normal) ושנייה עם Catalyst - disabled.

* בדיקה (1) תבודד את השינויים הספציפים של cat 10.3 מהקודם, בעוד שבדיקה (2) תציג את איכות התמונה עם כל האופטימיזציות יחד אל מול

איכות התמונה שללא אופטימיזציות כלל (איכות מקסימאלית).

יש לקחת בחשבון ש-Catalyst במצב normal כולל מס' אופטימיזציות ספציפיות לאפליקציות שחלקן לא בהכרח משפיעות על איכות תמונה.

(מצב advanced בדרך כלל כולל אופטימיזציות אגרסיביות יותר). כיבוי Catalyst יבטל כל אופטימיזציה בנוסף ל-CrossFire \ ריבוי ליבות,

אפשרות זאת נועדה למטרת troubleshooting בעיקר ובכלליות אינה מומלצת לשימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שולל את מה שאמרו בדיון שהבאת...

אבל אישית לא ראיתי שום שונוי, צילמתי בעצמי 4 מכל משחק ,בכמה משחקים שונים, כמובן באותה הנקודה... ולא היה שינוי, אפילו לא הקטן ביותר...

דברים בטח יתבהרו בימים הקרובים... לטוב או לרע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לבדוק את השינויים באיכות עקב אופטימיזציות אתה לא חייב להשוות מול nvidia,

יש לך 2 אפשרויות:

1. לתפוס 2 תמונות, 1 במצב דיפולטיבי של cat 10.3 ושנייה במצב דיפולטיבי של דריבר קודם.

2. לתפוס 2 תמונות, 1 במצב דיפולטיבי של 10.3 (Catalyst - normal) ושנייה עם Catalyst - disabled.

* בדיקה (1) תבודד את השינויים הספציפים של cat 10.3 מהקודם, בעוד שבדיקה (2) תציג את איכות התמונה עם כל האופטימיזציות יחד אל מול

איכות התמונה שללא אופטימיזציות כלל (איכות מקסימאלית).

יש לקחת בחשבון ש-Catalyst במצב normal כולל מס' אופטימיזציות ספציפיות לאפליקציות שחלקן לא בהכרח משפיעות על איכות תמונה.

(מצב advanced בדרך כלל כולל אופטימיזציות אגרסיביות יותר). כיבוי Catalyst יבטל כל אופטימיזציה בנוסף ל-CrossFire \ ריבוי ליבות,

אפשרות זאת נועדה למטרת troubleshooting בעיקר ובכלליות אינה מומלצת לשימוש.

אני לא כל כך הכרתי את האפשרות הזו לכבות לגמרי את CCC.

בכל אופן, אנסה זאת בימים הקרובים ואעדכן אתכם. (מתחייב לעשות זאת באופן אובייקטיבי כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כל כך הכרתי את האפשרות הזו לכבות לגמרי את CCC.

בכל אופן, אנסה זאת בימים הקרובים ואעדכן אתכם. (מתחייב לעשות זאת באופן אובייקטיבי כמובן)

מדובר על אפשרות Catalyst A.I בתוך ה-CCC, לא על ה- CCC עצמו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.hexus.net/content/item.php?item=24061 - ביקורת של hexus על 5850 בcrossfire כנגד 480 GTX

מה שיותר עניין אותי ממה שהכתבה באה להראות הוא איך שני 5850 מנצחים 5970 בכל מבחן ( למעט crysis ב 2560X1600 ) גם בצריכת חשמל וגם בטמפרטורה, ועולים בארץ 400 שקל פחות ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...