האם בארה''ב הרבה אנשים מורידים תכניים לא חו&#1 - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם בארה''ב הרבה אנשים מורידים תכניים לא חו&#1

rani

Recommended Posts

!sos!, קראת את חוקי הפורום?

אסור לעודד או לדבר על Warez על גבי הפורום בשום דרך.

זה גם תקף לגבי החתימה שלך. אנא, שנה אותה בהקדם.

Warez, Hacking, Cracks, ותוכן לא חוקיות הם לא נושא לדיון בפורום ואין לפרסם דיונים או הודעות בעלי תוכן זה. הכוונה היא אפילו לא לציין שמות של קבצים מסוג זה, ובטח שלא הורדות ישירות או דרך כל תוכנה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 132
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקיי, משחקים יש בשפע. אבל:

משחק עולה בארה"ב 50 דולר? זה 200 שקל פה עם עיגול פינות? סבבה. צריכים להביא אותו לארץ איכשהו - ספינה/מטוס, עוד כמה שקלים למשחק. צריכים לעשות עליו רווח לא? לא רק לכסות את העלויות של הבאת המשחק לארץ. הגענו ל- 300-350. כמו שאמרתי, זה שיש משחקים שעוברים את זה - זה לא בסדר בעליל...

אבל חנות בארץ לא מזמינה מחנות בחו"ל כמו שגיל אמר יש יבואנים שמייביאים את זה במחיר הרבה יותר נמוך והמוכרים בחנות פשוט שמים לזה

מחיר גבוה כדי שיהיה להם רווח גדול יותר אבל הם בעצם דופקים את כול הsystem ככה ואז הפיראטיות משגשגת

ולהעביר דבר כמו קופסא של דיסקים זה לא יקר דרך מטוס/ספינה העלות היא ממש קטנה מכדי לגרום לזה לעלות כול כך הרבה

מה קוספא אחת של דיסקים שוקלת חצי קילו? אני בטוח שהמוכרים מביאים את המשחקים על עלות של בערך 100 שקל [לא כולל הטסה וכו'] ופשוט

שמים על זה מחיר מוגזם של 220 עד ה' ישמור 500

רואים דברים כאלה גם בחנויות שונות בחנות א' מוכרים בקבוק קולה ב6 שקל בחנות ב' מוכרים ב10 שקל [זה אגב המצב באזור שלי]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיראטיות היא לא גניבה. אתה יודע את זה אבל מעדיף להתעלם ולהציג זאת כפשע נורא, אתה מעדיף להשוות את זה לגניבת , ואם היתה לך אפשרות היית משווה את זה גם לאונס.

דמגוג. :yelclap:

פיראטיות גנבה לכל דבר. ההבדל הוא שכאשר אתה גונב משחקים אף אחד לא יסתער עליך באמצע הלילה עם תחתונים ואלת בייסבול וידאג לכך שהכלי הבא שתתנייד עליו יהיה כיסא גלגלים 4X4 הייבריד. [br]פורסם בתאריך: 24.09.2009 בשעה 08:23:20

אבל חנות בארץ לא מזמינה מחנות בחו"ל כמו שגיל אמר יש יבואנים שמייביאים את זה במחיר הרבה יותר נמוך והמוכרים בחנות פשוט שמים לזה

מחיר גבוה כדי שיהיה להם רווח גדול יותר אבל הם בעצם דופקים את כול הsystem ככה ואז הפיראטיות משגשגת

ולהעביר דבר כמו קופסא של דיסקים זה לא יקר דרך מטוס/ספינה העלות היא ממש קטנה מכדי לגרום לזה לעלות כול כך הרבה

מה קוספא אחת של דיסקים שוקלת חצי קילו? אני בטוח שהמוכרים מביאים את המשחקים על עלות של בערך 100 שקל [לא כולל הטסה וכו'] ופשוט

שמים על זה מחיר מוגזם של 220 עד ה' ישמור 500

רואים דברים כאלה גם בחנויות שונות בחנות א' מוכרים בקבוק קולה ב6 שקל בחנות ב' מוכרים ב10 שקל [זה אגב המצב באזור שלי]

רכשת PS2 בתולי. אתה מתענג על ריח הפלסטיק הטרי. פתאום נזכרת שאתה חייב משחקים. למזלך, באותו היום, החליטו להוריד את מחירי המשחקים החדשים ל-PS2 ל-100 שקל. משחק חדש להיט עולה רק 100 שקל. אבל מה ב-300 קונים צ'יפ ומורידים כמה משחקים שרוצים. אתה באמת תקנה רק משחקים מקוריים? כולנו יודעים שלא.

למפיצות לא משתלם להוריד מחירים. נגיד באמת מורידים את המחיר מ-400 שקלים ל-200 למשחקים החדשים לקונסולות עם צ'יפ. הגיוני שיותר אנשים יעדיפו לקנות מקורי, אבל לא פי 2. זאת אומרת שנתח הרווח של המפיצות ישאר זהה, אפילו נמוך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נדבר אחרי שנראה את זה קורה.

הרי אנשים לא קונים משחק כל יום. פעם בחודש ככה 200 ש"ח מתקציב הבילויים זה שפוי. כולה יום עבודה אחד גם בשביל בני נוער ב20 ש"ח לשעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב נזכרתי בשמה, קוראים לאגודה הזאת אליס אם איני טועה.

אני מאוד מסכים עם מה שהם עושים לגבי זכויות היוצרים, הם נאבקים בסופו של דבר למען אנשים שהמשכורת שלהם מגיעה ממכירות של האלבומים שלהם ואין להם עבודה רגילה של משרד ממוזג בחברה כולשהי מלבד לשיר ולהוציא פעם ב... איזה אלבום או סרט או תוכן רוחני אחר ועל כן זה כמו חברה שמגנה על הפטנט שאיזה עובד שלה הוציאה תחת חוזה מהעתקתו ע"י חברה אחרת, כך אליס מגנה שקולם של האמנים שלה לא יועתק.

מה שאני לא מרוצה ממנו זה המחיר של המדיות בארץ. משחק מחשב עולה איזה 250 ש"ח, משחק לקונסולה מגיעה גם ל400 ש"ח. כאשר משכורת ממוצעת היא כ5000 ש"ח, משחק אחד מגיע לכמעט 10% מהשכר וזה משהו לא הגיוני. לא לי הפתרונים איך להוזיל את המחיר אבל ברמת העיקרון זה מאוד יקר.

לגבי סרטים זה משהו אחר. אני למשל חובב סרטים מושבע וכל הזמן הולך לקולנוע. אבל שם אני מבין איך כרטיס עולה 35 ש"ח.

יש סדרנים, מקרינים,פרסומאים וכדומה להעסיק וצריך לשלם לקניונים סכומי עתק על שכירת השטח של בית הקולנוע.

בסופו של דבר ליציאה של פעם, פעמיים בשבוע אני מוכן להוציא את ה35 ש"ח האלה בלי להרים גבה.

well i dont know when the last time u been at the cinema in the US

but a ticket to a movie cost 10-15$

in NY around -12-15$

in florida around 9-11$

ohh yeah popcorn + coke around 15$ too

a simple american make around 8-10$ an hour work around 50 hours a week

around 2000$ a month

before taxes

game cost around 50-60$

(new) before tax

so they pay like we pay

yeah i know console games here in israel are wayyyyy more expansive

the point is no matter what even if the game in israel will cost 100 shekel

and we will have netflix

it wont change much...all will be the same.

we will find a new excuse to download stuff for free.

i got an xbox 360

got around 25 games

all are legit, all original.

u just need to know how to buy ,

i use , second hand,

i prefer to use original most of the time.

yeah i got "free" programs

but i try to pay for most of my stuff.

israely people will always feel they are "nidfakim" so

it will stay that way for much more time.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדבר על אנשים עניים באמריקה או מהגרים שמרוויחים שם 22 אלף דולר לשנה שזה כמו משכורת מינימום כאן ולהרוויח משהו כמו 40 אלף שקל לשנה.

אפילו אנשים ב-Help Desk שמה מקבלים כ50K לשנה וזה עוד לא משכורות היי-טק רציניות, זה כמו פה להרוויח 6 אלף בחודש. זה סביר לחלוטין שבחודש תשלם 200 שקל למשחק.

רבאק מה, יותר הגיוני שתשלם 20 ש"ח לחפיסת סיגריות ותוך שבוע, 10 אריזות יכולת כבר לקנות משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא כ-פי 2. לכן 50$ משחק אצלם צריך להיות שווה ערך ל-25$ אצלינו. אולם מכיוון שאנחנו קונים מהם אז זה משתנה. זה רק מבהיר שבשביל אמריקאים זה כמו לשלם 100 שקל על משחק. רמז: הרבה יותר הגיוני מ-250+ ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...