דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין איך זה הגיוני שכבר עברו 2 מאז שCrysis יצא ועוד לא יצאו כרטיסים שמסוגלים להריץ אותו על 60FPS ב1920x1200 מבלי להשתמש במערך SLI/Crossfire (וגם זה בקושי מצליח). מה גם שלא נראה שהדור הבא (HD58XX) יצליח גם כן. אולי GT300 יתן את הפתרון לזה.

עבודה גרועה ממתכנתי מנוע Crysis או עבודה גרועה מייצרניות כרטיסי המסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הגראף כרטיס יחיד של ati נותן 40fps שניים כאלה יהיו מספיק אני חושב,אני עם המערכת שלי וgtx295הייתי מקבל לפי אותו הגראף 35-40fps ןבמקומות חשוחים כמו מערות בסביבות 90 באמת קשה להחליט לבנות מערך crosfireמזה או לחקות לgtx 380

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך זה הגיוני שכבר עברו 2 מאז שCrysis יצא ועוד לא יצאו כרטיסים שמסוגלים להריץ אותו על 60FPS ב1920x1200 מבלי להשתמש במערך SLI/Crossfire (וגם זה בקושי מצליח). מה גם שלא נראה שהדור הבא (HD58XX) יצליח גם כן. אולי GT300 יתן את הפתרון לזה.

עבודה גרועה ממתכנתי מנוע Crysis או עבודה גרועה מייצרניות כרטיסי המסך?

הגרף נראה לי מזויף... הכרטיס החדש של ATI פי 1.5 מ GTX295 ??? נשמע מטורף והזוי...מקווה שאני טועה!!

בכל מקרה לגבי CRYSIS , נראה שהדור החדש ישים קץ לכל הענין. וGTX295 יחיד מספיק בשביל המשחק הזה כולל 1920X1200 ב VH.

מעניין איך הביצועים עם I5

הביצועים יהיו זהים פחות או יותרעם I5...בגלל שבהגדרות ורזולוציות גבוהות הצוואר בקבוק היחידי במקרים כאלה זה כרטיס מסך (כל עוד המעבד הוא ''נורמלי'')

בשביל לבדוק מעבד - משחקים על הגדרות ורזולוציות נמוכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה מתי הבנצ'ם? לעזעזל איזה מתח!!

אני כל שעה מחפש ביקורות באינטרנט אולי יצוצ משהו חדש....וגם לא נראה לי שכל המשחקים יתמכו היטב בכרטיס מכיוון שהוא עובד אחרת לגמרי מהדור הקודם של ATI

צריך לחכות לביצועים אחרי עדכון הדרייור בחודש הבא כדי לראות את כוחו האמיתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אתה מוזמן להוריד את התמונה, ולהעלות אותה ברזולוציה פחות מספימה, 800X600 זה מספיק בהחלט.

דבר שני, זה רק דגם סטוק שמכיל כמה יציאות DP, אני מקווה שברור לכולכם שרוב הדגמים יכללו גם DVI חיבור HDMI וSVIDEO

עריכה: יש דבר אחד שממש קשה לי להתעלם ממנו

http://news.ati-forum.de/images/stories/Szymanski/News/2009/5850_Pressslides/2.jpg

מישהו שם לב לפרט מיוחד?

אוקיי, הפרט הוא צריכת הכרטיס במנוחה, 27W הוא דבר כמעת דמיוני לכרטיסי גיימינג היום על אחת כמה וכמה כרטיס HIGH END

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עים הכרטיס מפיל קלוקים אוטומטית בזמן מנוחה גם ב 2d-3dיש מצב שכן אבל רק ביקורת מאטר אמין תעזור עכשיו בטוח אף אחד לא יודע

עוד משהו קטן:

Four DirectX 11 games are coming

Written by Fuad Abazovic

Friday, 11 September 2009 19:33

But most in 2010

ATI is trying to push for as many DirectX 11 titles as possible, but most of them will come at a later date, probably at some point in 2010.

ATI is supposed to launch its new DirectX 11 generation on September 22nd / 23rd depending on the country and time zone, and as of that time, they will try to push DirectX 11 really hard and emphasize its importance. The reason is simple, Nvidia doesnt have it and they do.

They have four games are the new Stalker game, Dirt 2, Aliens versus Predator and Battleforge. We dont know when the will come but lets hope at least one can show up this year, but even this is highly unlikely.

By the time DirectX 11 starts coming, Nvidia will have its full DirectX 11 lineup, but as development of games first starts on consoles it looks that we will be stuck with DirectX 9 tweaked to DirectX 10 or DirectX 11 games

מסריח נכון לקנות כרטיסים חדשים ולהתקע עים directx 9-10[br]פורסם בתאריך: 11.09.2009 בשעה 22:34:29

משהו חזק שתרצו לראות בלינק הזה cry engine 3 רץ על הכרטיס של ati חובה לראות

http://www.pcgameshardware.com/aid,694919/Cry-Engine-3-for-PC-on-Ati-Eyefinity-in-triple-full-HD/News/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אתה מוזמן להוריד את התמונה, ולהעלות אותה ברזולוציה פחות מספימה, 800X600 זה מספיק בהחלט.

דבר שני, זה רק דגם סטוק שמכיל כמה יציאות DP, אני מקווה שברור לכולכם שרוב הדגמים יכללו גם DVI חיבור HDMI וSVIDEO

עריכה: יש דבר אחד שממש קשה לי להתעלם ממנו

http://news.ati-forum.de/images/stories/Szymanski/News/2009/5850_Pressslides/2.jpg

מישהו שם לב לפרט מיוחד?

אוקיי, הפרט הוא צריכת הכרטיס במנוחה, 27W הוא דבר כמעת דמיוני לכרטיסי גיימינג היום על אחת כמה וכמה כרטיס HIGH END

זה נכון בוודאות מה שרשום שם? שהכרטיס יצרוך במאמץ רק 188 וואט? וואו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...