דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

שזה אומר במאמץ 200wספק של חמש מאות אמור להספיק

יהיו גם שני גרסאות5870 ;אחד של גיגה והשני עם שני גיגה

399$-450$

בתחלה דיברו על מחיר של 300 דולר... עכשיו בתנאי מסוים זה כבר 450....

איך שזה נראה אם יקח להם עד אמצע אוקטובר להשיק אותו והוא יהיה יקר מידיי וNVIDIA תעשה סימנים חיוביים אז אנשים כבר יעדיפו לחכות עוד חודש וחצי לראות מה לNVIDIA יש להציע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז היום ATI יכריזו עליו, בעוד שבועיים יהיה השקה ורק בעוד איזה חודש-חודש וחצי יתחילו למכור אותו?

היום ישיקו אותו ,בעוד שבועיים (22,23.9) הוא ימכר בחו"ל ועד אז הוא יתחיל להגיע לארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארץ זה שחיטה גנבים תמיד מוסיפים איזה500-800 שח למחיר היצרן במקרה הטוב

אני חושב בארץ זה יעלה בסביבות2400 שח לכרטיס של שני גיגה 5870יחיד ,והמחיר של 5870X2בסביבות שלוש אלף פלוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיד שהוא יוצא זו טעות לקנות ,היבואנים בדר"כ מביאים כמויות קטנות (דוגמיות) ואז המחיר לרוב הוא יקר יותר כי זה עולה ליבואן יותר כסף להביא את זה לארץ.

אל תשכחו שעל המחיר יש עוד מע"מ שזה 16.5% בקיצר , עד שלא יצאו דגמים מתחרים מNV ולא יהיה ביקוש גדול בארץ , חבל להשקיע כל כך הרבה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע אבל אני כרגע בלי כרטיס לא מעניין אותי כמה הוא יעלה עף פעם לא השתמשתי בכרטיסים של atiבגלל שהם יוצאים הראשונים יקח אחד מהם,נראה מה יש לnvidiaלהציע גג אני מוכר אוטו וקונה gtx380זה התכנון שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההשקה רק בעוד שבועיים :'(

אז היום ATI יכריזו עליו, בעוד שבועיים יהיה השקה ורק בעוד איזה חודש-חודש וחצי יתחילו למכור אותו?

אני לא יודע איך זה היום, אבל בזמנו אייבורי הצליחו להביא לי את ה4870X2 ככה שיומיים אחרי ההשקה הוא היה אצלי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...