דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים. - עמוד 133 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים - GeForce GTX400 VS Radeon HD5000 , החברות שולפות את הנשקים.

almonime

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו מבטיח לכם שהדבר הזה בכלל אמין? אני לא מבין למה אתם ממשיכים לדוג סקירות ממקומות תמוהים....

^

יש בזה משהו (מקווה לפחות)

צריך לחכות לביקורות אמינות במאה אחוז כגון XbitLabs , Hardware canucks , AnandTech , guru3d , games hardware

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פששש צורך המון אבל המון חשמל!!

אגב באותו אתר תראו מבחן של המשחק DIRT2 ו-BF אפילו 5870 יותר חזק מ-480 ברזולוציה אולטרה גבוהה+AA זה פשוט מדהים[br]פורסם בתאריך: 26.03.2010 בשעה 22:09:16

הינה בבקשה בהשקה של פרמי עכשיו גם חברת ATI תומכת במצב 3DVISION

http://www.xbitlabs.com/news/video/display/20100324235120_ATI_Radeon_Finally_Supports_Stereoscopic_3D_Output.html

בעיה קטנה אחת את התמיכה נותנת חברת צד שלישי שתומכת בזה דרך תכנה שעולה עוד כסף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילא זה צורך 50 אחוז יותר חשמל,מילא זה הגיע 7-8 חודש אחרי 5870,

אבל הכרטיס פאקינג מגיע ל100 מעלות צלזיוס בעומס כבד!!!!! מי המשוגע שיעשה לו OC<?

זאת פצצת זמן שהולכת להשרף באישזהו שלב לא ידוע מתי אבל זה בוודאות ישרף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשע או לא פשע אני לא קונה ati יותר ,אני שמח שהזמנתי , מי שקונה כרטיסים כאלו לי אישית לא איכפת מצריכת חשמל לגבי פליטת חום אפשר יהיה לדאוג לקירור אחר או אפילו מים , לא סתם קניתי ספק של 1kw לגבי כל השאר זה כבר שטויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשע או לא פשע אני לא קונה ati יותר ,אני שמח שהזמנתי , מי שקונה כרטיסים כאלו לי אישית לא איכפת מצריכת חשמל לגבי פליטת חום אפשר יהיה לדאוג לקירור אחר או אפילו מים , לא סתם קניתי ספק של 1kw לגבי כל השאר זה כבר שטויות

תהנה מארוחת הבוקר החמה שתוכל להכין על המארז שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...